:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: MYOTEC - Native Whey

Jedná se o instantní syrovátkový proteinový koncentrát v nativní kvalitě, zpracovaný metodou cross-flow ultrafiltrace a mikrofiltrace. Nativní forma zaručuje vysoký obsah esenciálních aminokyselin. Protein je RGBH free, původem z Holandska. Je to proteinový nápoj bez jakýchkoli umělých sladidel a aditiv.

V jedné dávce (30g) je:

Bílkoviny:   22,5g
Sacharidy:   1,95g (z toho cukrů 1,95g)
Tuky: 1,8g

Základem ve složení produktu je mléčný proteinový koncentrát 98,9%, emulgátor slunečnicový lecitin, protispékavá látka vápenaté soli kyseliny fosforečné.
U produktů s příchutí je jediným sladidlem Steviol-glykosidy.

Prodává se v balení po 1kg v 6 příchutí: čokoláda, vanilka, malina, ananas-kokos, pomeranč a natural.

Měl jsem možnost vyzkoušet všechny uvedené příchutě. Musím uznat, že ačkoliv jsem se právě chuti u tohoto proteinového nápoje obával, tak jsem byl velmi mile překvapen. Napoprvé jsem nijak uchvácen z tohoto nápoje nebyl, ale pak když jsem postupně ochutnával další a další příchutě, tak za mě je to jeden z nejlépe chutnajících proteinů, které se co nejvíce přibližují chuti mléka. Překvapivě mě zaujali spíše ovocné příchutě jako ananas-kokos (ten byl za mě TOP), malina či pomeranč. Opravdu je cítit pouze mléko s mírným nádechem daných příchutí, pokud máte raději sladší proteinové nápoje, tak toto nebude nic moc pro Vás. Já mám ovšem poslední dobou raději mírně slazené nápoje, proto za mě opravdu chuťově famózní. Rozpustnost také naprosto v pořádku, konzistence příjemně krémovitá. Co se týče kvality tohoto výproku, tak nativní forma syrovátkového koncetrátu je velmi dobře využitelná a stravitelná. Tudíž tento protein za mě vřele doporučuji.

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.