:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: GRENADE - Hydra 6

Jedná se o optimalizovanou proteinovou směs obsahující kvalitní syrovátkový izolát a micelární kasein v poměru 1:1. Obsahuje tedy jak pomalé tak i rychlé bílkoviny, tím pádem lze jej použít ráno, po tréninku, na svačinky během dne či na noc.

V jedné dávce (35g) je:

Bílkoviny:   24g
Sacharidy:   2,8g (z toho cukry 1,3g)
Tuky:   1,9g
Vláknina:   2,6g

Základem ve složení je syrovátkový izolát, ultra-filtrovaný micelární kasein, kakaový prášek, instantní smetana, aroma, plnidla, škrob tapioka.
Jediným sladidlem je sukralóza.

Prodává se v balení po 908g ve čtyřech příchutí: čokoláda, vanilka, jahoda a cookies.

Osobně jsem vyzkoušel pouze jedinou příchuť a to čokoládu, tudíž ostatní příchutě nemohu hodnotit. Nicméně s čokoládou jsem příliš spokojený nebyl, co se chuťové stránky týče. Jedná se o dvojsložkový protein, tudíž jsem očekával plnou krémovitou chuť čokolády, ale opak byl pravdou. Konzistence byla sice hustšího charakteru, ale chuť mdlá skoro až vodová. Po chuťové stránce mi přišlo, že piji spíše čistý syrovátkový izolát. Rozmíchatelnost také nebyla úplně v pořádku, tvořilo se poměrně značné množství hrudek. Stravitelnost v pořádku alespoň byla.
Za mě tedy tento proteinový nápoj doporučit nemohu. Firma Grenade si myslím, že má na to vytvořit lepší produkt než je tento.

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.