0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
RECENZE: GRENADE - Energy Drink

Recenze RECENZE: GRENADE - Energy Drink Vydáno: 01.02.2023

Michal Dimelis Autor článku
Michal Dimelis

Výrobce Grenade

Firma Grenade je poměrně mladá značka, která vznikla v roce 2010. Od té doby nebývale rostla. Tato inovativní a energetická firma Vás dostane nejen svým neotřelým designem produktů, ale také výkonností. Granade se specializuje především na termogenní stimulátory a silné spalovače tuku. Jsou vhodné pro muže i ženy, fungují perfektně a to i v kombinaci s nízkokalorickou stravou a postupně se stávají nezbytným doplňkem pro všechny nadšence do fitness, bodybuildery, strongmany i profesionální sportovce z mnoha oblastí všude na světě.

Popis produktu
Grenade Energy® je našlapaný energetický nápoj se stimulační složkou - kofeinem a taurinem, regenerační složkou - BCAA a tyrosinem, a podpůrnou složkou - cholinem, vitamíny a elektrolyty. Grenade Energy® osvěží, dodá potřebné složky a především pořádně nakopne - nápoj obsahuje 155 mg kofeinu a 264 mg taurinu. Kofein pochází z kakaových bobů.
Jedná se o stimulační energetický nápoj, nápoj pro podporu výkonu a pro podporu regenerace po tréninku.

Složení výrobku
V jedné dávce (330ml) je:

Sacharidy - 0g
Bílkoviny - 0g
Tuky - 0g
Sůl - 0,1g
Hořčík - 57mg
Kofein - 155mg
Směs elektrolytů - 574mg
Bcaa - 1500mg
Taurin - 264mg
Tyrosin - 495mg

Základem ve složení tohoto výrobku je sycená voda, regulátor kyselosti kyselina citrónová, aroma, kofein z kakaových bobů, sladidla (sukralóza, acesulfam K), směs vitamínů, extrakt z guarany, extrakt ze zeleného čaje, cholin bitartrát.

Prodává se v balení po 330ml ve dvou příchutí - jahoda+borůvka a tropical.

Mé hodnocení
Dalším jednorázovým produktem, který jsem měl možnost vyzkoušet je energetický drink s aminokyselinami od firmy Grenade. Když se podíváme na složení, tak na první pohled musím konstatovat, že tento produkt obsahuje mnohem méně aditiv než produkty konkurenční stejného druhu. Jedná se zejména o energetický nápoj (jak již název napovídá) se slušnou dávkou stimulantů v podobě Kofeinu a Taurinu. Líbí se mi i obsah Bcaa (1,5g) a zejména elektrolytů. Mezi negativa určitě řadím sladidlo Acesulfam-K, který je ale v menším zastoupení než-li sukralóza.
Vyzkoušel jsem příchuť tropical (stejnou příchuť vyrábí i u podobného produktu česká firma Nutrend), tak jsem byl zvědavý na srovnání chutí, jelikož drink od Nutrendu v této příchutě je velmi chutný. Nápoj je sycený, tedy perlivý, což já osobně před tréninkem nemám rád, tudíž spíš za mě vidím využití toho drinku někde na cestách, ideálně v létě, kdy potřebuji tělu dodat energii, navíc díky tomtuo výrobku doplním i aminokyseliny a zejména elektrolyty. Složení se opravdu celkem povedlo.
Chuťově též musím ocenit a pochválit tento nápoj, ačkoliv Nutrend bych řadil po chuťové stránce ještě o kus výše. Ale i v tomto případě platí velmi příjemná chuť po tropickém ovoci, akorát tak sladký (o trochu méně než v případě Nutrendu). Zajímavostí je určitě i ten fakt, že nápoj je téměř průhledný, jelikož neobsahuje žádná barviva.
V horkých letních dnech, když potřebuji zahnat žízeň a doplnit i elektrolyty určitě doporučuji!

Hezký den Vám všem

Energy 330 ml Grenade

Energetický nápoj s vysokým obsahem kofeinu (47 mg/100 ml). Se sladidly sukralóza a acesulfam K.

59 Kč
Nedostupné

Bodové hodnocení

  • Složení 8 z 10
  • Rozmíchatelnost 10 z 10
  • Stravitelnost 10 z 10
  • Chuť 8 z 10

Celkové hodnocení

9 z 10

Michal Dimelis

Michal Dimelis
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669