:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: ENERGYBODY - Bcaa Drink

Výrobce EnergyBody


je největším evropským producentem tekutých doplňků stravy (20 let tradice), především aminokyselin – přes 300 formulací. EnergyBody vyrábí smluvně pro největší světové výrobce doplňků výživy. Je aktivním členem nadnárodní organizace Society for Nutritional Research, která sdružuje společnosti zabývající se klinickým vývojem doplňků stravy a náhrady stravy v nemocnicích.

Popis produktu

BCAA + L-Glutamine Drink. Lahodný, instantní nápojový koncentrát vynikající rozpustnosti s obsahem volných forem BCAA, L-Glutaminu a vitamínu B6. Bcaa jsou v optimalizovaném poměru 2:1:1, poměr Bcaa vůči glutaminu je v otimalizovaném poměru 3:1, což je pro svalovou hmotu to nejlepší palivo. Nápoj je možné používat během dne jako drink i během fyzického výkonu. Přednostním zdrojem pro obě formy aminokyselin je samozřejmě fermentace.

Složení výrobku

V jedné dávce (12g) tohoto výrobku je:
Bcaa - 6,8g (poměr 2:1:1)
L-Glutamin - 2,5g
kromě aminokyselin je v produktu obsazen dále i maltodextrin, aroma, barvivo, sladidla: acesulfam-K, a sukralóza. U příchutě americká káva je navíc přidán kofein (98mg).
Prodává se v balení po 500g ve čtyřech příchutí - mango, kiwi, mařinka a americká káva.
Moje hodnocení

Osobně jsem vyzkoušel tři příchutě ze čtyř. Nejvíce mě oslovila příchuť mango a kiwi. Mařinka také nebyla špatná, ovšem na použití během tréninku to tedy moc není. Chutná jako by jste pili ledový čaj a to při tréninku není to pravé ořechové. Každopádně na pití během dne, jak doporučuje sám výrobce může být vhodnou volbou pro milovníky čaje. Americkou kávu jsem se neodhodlal vyzkoušet, jelikož jako příchuť u aminokyselin mi to příjde trochu zvláštní :) . Ale zase někdo může ocenit přidaný kofein u této příchutě a během dne to popíjet, proč ne. Jinak co se týče mých oblíbených příchutí mango a kiwi, tak ty velmi kvituji, nejsou přeslazené, chuť je poměrně výrazná a spíše mírně dokysela. Rozpustnost velmi dobrá, plně instantní. Vůně po ovoci se linula i hned po otevření obalu celou kuchyní :) .
Rozhodně tyto bcaa doporučuji a patří k mým oblíbeným produktům. Navíc německá firma EnergyBody vyrábí velmi kvalitní produkty za rozumnou cenu.
Hezký den Vám přeje Michal
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.