0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
RECENZE: BSN - Amino-X

Recenze RECENZE: BSN - Amino-X Vydáno: 13.12.2018

Michal Dimelis Autor článku
Michal Dimelis

Výrobce BSN

Výrobce sportovní výživy firma BSN Nutrition vznikla v USA v roce 2001. Jejím cílem je posílit tělo a fyzickou výkonnost na základě vědecky podložených studií. Firma BSN se stala lídrem v oblasti sportovní výživy a její výrobky jako je Nitrix N.O. Xplode, Syntha 6 a další jsou jedničkou nejen v USA, ale i na celém světě. BSN sponzorovala takové osobnosti kulturistiky jako jsou např. Roelly Winklaar, Dennis Wolf či James Flex Lewis. Ti všichni se stali tváří BSN Nutrition. Spojit se s BSN a skončit jako první!

Popis produktu

Amino-X je produkt v oblasti doplňků na podporu růstu, regenerace a udržení svalové hmoty. Jedná se o instantní šumivé BCAA v prášku. Hlavními funkcemi výrobku Amino-X jsou např. antikatabloické vlastnosti - ochrana svalů, lepší a rychlejší regenerace, vyrvalost, inzulínová rezistence, odolnost proti únavě svalů. Obsahuje 5g aminokyselin v každé dávce a žádný cukr.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 14,5g) je:

L-Leucin - 2g
L-Isoleucin - 1g
L-Valin - 1g
Celkem Bcaa: 4g
L-Alanin - 3,5g
L-Arginin - 45mg
Taurin - 2,5g
Použitými sladidly jsou sukralóza a Acesulfam-K.
Prodává se v balení po 435g v sedmi příchutí: modrá malina, fruit punch, meloun, jablko, cola, cola-lime a cherry-cola.
Moje hodnocení
Měl jsem příležitost vyzkoušet dvě příchutě, modrou malinu a fruit punch. Více mě oslovila příchuť modrá malina. Ovšem, když budu plně objektivní, tak obě příchutě na mě působily poněkuď přeslazeným dojmem o proti konkurenčním Bcaa např. od Prom-inu či Weidera. Navíc rozmíchatelnost produktu byla velmi špatná. Nejvíce mě ovšem vadila pěnivost. Pěna byla po pouhém zamíchání lžičkou tak velká, že když jsem nápoj zamíchal do 400ml sklenice s vodou, tak až do půlky sklenice jsem pil v podstatě pouze pěnu, která navíc nechutnala moc dobře. U instantních forem Bcaa jsem zvyklý je míchat do pet láhve s vodou a popíjet je během tréninkové aktivity. U těchto Bcaa jsem tento proces raději ani nezkoušel, jelikož bych pil celý trénink snad pouze pěnu :) . Někdo by mohl namítat, že se jedná o šumivé instantní bcaa jak deklaruje výrobce BSN, ovšem pak bych si položil otázku, proč něco takového vůbec tedy tato firma vyrábí, když to není zrovna pro uživatele komfortní na užívání.
Za mě tyto Bcaa doporučit nemohu, byl jsem rád, že už jsem Amino-X dopil a mohl se vrátit k mnou osvědčených bcaa od konkurenčních firem.
Hezký den a Vánoční svátky Vám přeje Michal

Amino-X 435g BSN nutrition

Amino-X je produkt v oblasti doplňků na podporu růstu, regenerace a udržení svalové hmoty. Firma BSN přichází s další…

460 Kč 535 Kč
Nedostupné

Bodové hodnocení

  • Složení 6 z 10
  • Rozmíchatelnost 8 z 10
  • Chuť 7 z 10

Celkové hodnocení

7 z 10

Michal Dimelis

Michal Dimelis
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669