:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: BSN - Amino-X

Výrobce BSN

Výrobce sportovní výživy firma BSN Nutrition vznikla v USA v roce 2001. Jejím cílem je posílit tělo a fyzickou výkonnost na základě vědecky podložených studií. Firma BSN se stala lídrem v oblasti sportovní výživy a její výrobky jako je Nitrix N.O. Xplode, Syntha 6 a další jsou jedničkou nejen v USA, ale i na celém světě. BSN sponzorovala takové osobnosti kulturistiky jako jsou např. Roelly Winklaar, Dennis Wolf či James Flex Lewis. Ti všichni se stali tváří BSN Nutrition. Spojit se s BSN a skončit jako první!

Popis produktu

Amino-X je produkt v oblasti doplňků na podporu růstu, regenerace a udržení svalové hmoty. Jedná se o instantní šumivé BCAA v prášku. Hlavními funkcemi výrobku Amino-X jsou např. antikatabloické vlastnosti - ochrana svalů, lepší a rychlejší regenerace, vyrvalost, inzulínová rezistence, odolnost proti únavě svalů. Obsahuje 5g aminokyselin v každé dávce a žádný cukr.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 14,5g) je:

L-Leucin - 2g
L-Isoleucin - 1g
L-Valin - 1g
Celkem Bcaa: 4g
L-Alanin - 3,5g
L-Arginin - 45mg
Taurin - 2,5g
Použitými sladidly jsou sukralóza a Acesulfam-K.
Prodává se v balení po 435g v sedmi příchutí: modrá malina, fruit punch, meloun, jablko, cola, cola-lime a cherry-cola.
Moje hodnocení
Měl jsem příležitost vyzkoušet dvě příchutě, modrou malinu a fruit punch. Více mě oslovila příchuť modrá malina. Ovšem, když budu plně objektivní, tak obě příchutě na mě působily poněkuď přeslazeným dojmem o proti konkurenčním Bcaa např. od Prom-inu či Weidera. Navíc rozmíchatelnost produktu byla velmi špatná. Nejvíce mě ovšem vadila pěnivost. Pěna byla po pouhém zamíchání lžičkou tak velká, že když jsem nápoj zamíchal do 400ml sklenice s vodou, tak až do půlky sklenice jsem pil v podstatě pouze pěnu, která navíc nechutnala moc dobře. U instantních forem Bcaa jsem zvyklý je míchat do pet láhve s vodou a popíjet je během tréninkové aktivity. U těchto Bcaa jsem tento proces raději ani nezkoušel, jelikož bych pil celý trénink snad pouze pěnu :) . Někdo by mohl namítat, že se jedná o šumivé instantní bcaa jak deklaruje výrobce BSN, ovšem pak bych si položil otázku, proč něco takového vůbec tedy tato firma vyrábí, když to není zrovna pro uživatele komfortní na užívání.
Za mě tyto Bcaa doporučit nemohu, byl jsem rád, že už jsem Amino-X dopil a mohl se vrátit k mnou osvědčených bcaa od konkurenčních firem.
Hezký den a Vánoční svátky Vám přeje Michal
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.