0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
RECENZE: Aone - Extrapep Hydrolyzát

Recenze RECENZE: Aone - Extrapep Hydrolyzát Vydáno: 30.04.2019

Michal Dimelis Autor článku
Michal Dimelis

Výrobce Aone

Slovenská společnost, která se věnuje vývoji a výrobě výživových doplňků určených pro všechna odvětví vrcholového a profesionálního sportu. Díky rozsáhlým vědomostem z oblasti výživy a biochemie vytvořili produkty splňující i ty nejnáročnější požadavky, které jsou dnes kladené na výživu vrcholových sportovců. Samozřejmě nezapomínají ani na pravidelně sportující rekreační sportovce a jako jediní mají doplňky výživy i pro děti do 15 let.

Díky úzké spolupráci s desítkami profesionálních sportovců, neustále vyvíjejí nové produkty, které v duchu myšlenky Funkčnost je prvořadá přináší vyšší obsah aktivních látek a nižší metabolickou zátěž pro organismus. Všechny produkty jsou vyráběné na Slovensku a jsou v souladu s ISO 9001 a HCCP. Produkty neobsahují žádné zakázané podpůrné látky (uvedené v seznamu WADA - světové antidopingové agentury) a proto je užívají vrcholoví sportovci na velkých mezinárodních soutěží a v přípravě na ně (Olympijské hry, Mistrovství světa..)

Popis produktu

Komplexní hydrolyzát krátkých syrovátkových peptidů (SCWP - Short Chain Whey Peptides) formulován pro extrémní anabolizaci, rychlou regeneraci, maximální výkonnost a vitalitu. Díky unikátní technologii výroby je možné Extrapep HD užívat před, během a nebo okamžitě po skončení tréninku, závodu. Extrapep chrání svaly před poškozením a je velmi rychle vstřebatelný a využitelný díky peptidové formě. Má vynikající aminokyselinový profil a navíc je obohacen o vitaminy.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 10g) je:

Bílkoviny - 7,1g

Sacharidy - 0,6g (z toho 0,6g cukrů)

Tuky - 0,3g

Sůl - 0,25g

Vitamin C - 80 mg

Vitaminy B...

Základem složení jsou syrovátkové peptidy s krátkým řetězcem ze syrovátkové bílkoviny, kakao, přírodní aroma, sladidla: steviol-glykosidy, acesulfam - K.

Prodává se v balení po 600g v pěti příchutí: belgická čokoláda, kakao, natural, mango a mocca.

Mé hodnocení

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet pouze příchuť kakao. Prášek velmi dobře rozpustný, bez hrudek. Chuť hořká, tak jak u Hydra má správně býti, což bohužel za mě v poslední době už tolik neplatí, jelikož výrobci jako je Prom-in či Nutrend, již svá Hydra doslazují za mě až příliš sladidly a tím bohužel zcela zaniká ta lahodná vyjimečná hořká chuť čokolády. Hydro od Prom-inu v příchuti čokoláda, bylo po chuťové stránce za mě dříve TOP záležitostí. To už bohužel nyní neplatí, jelikož se chuť za mě razantně změnila. A jsem velmi rád, že Extrapep splňuje alespoň částečně mé chuťové touhy a požadavky, jelikož se právě zmiňovanému bývalému Hydru od Prom-inu nejvíce chutí přibližuje a pevně doufám, že slovenský výrobce AONE nebude též měnit recepturu chuti. Stravitelnost samozřejmě úplně v pořádku, tento protein není určený na zahnání hladu, s tím třeba počítat, ale pokud umíte s tímto produktem zacházet a dávkovat ho při potřebných situacích, tak Vám velmi dobře poslouží a dodá Vám to, co od tohoto produktu očekáváte. Doporučuji užití např. hned ráno po probuzení ještě před snídaní, těsně před zahájením tréninku a po ukončení tréninku, lze použít i během velmi intenzivního tréninku a v neposlední řadě kdykoliv po jídle během dne na doplnění vyššího příjmu bílkovin.

Za mě rozhodně doporučuji. Čhuť i složení na jedničku.

 

Hezký den Vám přeje Michal

 

 

Extrapep Hydrolyzát 600 g Aone Nutrition

Komplexní hydrolyzát krátkých syrovátkových peptidů (SCWP - Short Chain Whey Peptides) formulován pro extrémní…

899 Kč
Nedostupné

Bodové hodnocení

  • Složení 8 z 10
  • Rozmíchatelnost 10 z 10
  • Stravitelnost 10 z 10
  • Chuť 9 z 10

Celkové hodnocení

9 z 10

Michal Dimelis

Michal Dimelis
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669