0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Tykhe d.o.o. - Namman Muay
Captain Mint 120 ml

Zbavte se nepříjemného zápachu používáním přírodních esenciálních olejů. 100% přírodní receptura odstraňuje nepříjemný zápach pomocí nejlepších přírodních éterických olejů. Odstraňovač zápachu Captain Mint bezpečně odstraňuje bakterie z jakéhokoli povrchu se 100% složením bez chemikálií a přirozeně odvozeným, ohromujícím svěžím aroma. Odstraňuje zápach z bot, prádla, skříní, toalet, tašek do tělocvičny, podložek na jógu atd. Zcela přírodní - neobsahuje chemikálie ani syntetické vůně. Bezpečné pro vnitřní použití, zejména v blízkosti domácích zvířat a dětí.

Akce

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Captain Mint 120 ml

Extra silný přírodní přípravek ve spreji je pohlcovač pachů složený ze 100% přírodních receptur. Obsahuje více než 7 éterických olejů s antiseptickými, antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi, které rychle odstraňují nepříjemné pachy a zanechávají vaše věci vonící čisté a svěží.

  • 100% vegan
  • Netestováno na zvířatech
  • Přátelský k životnímu prostředí
  • Žádné aerosoly

Na trhu je mnoho deodorantů, které lze koupit ve sportovních obchodech nebo velkých řetězcích supermarketů, ale téměř všechny se spoléhají na nebezpečné chemikálie. Tyto ošklivé chemikálie jsou nebezpečné nejen pro vaše zdraví, ale také představují vážnou hrozbu pro životní prostředí. Tlakové deodorizační spreje mohou také explodovat, pokud nejsou pečlivě skladovány. V přírodě existují rostliny s neuvěřitelnými antiseptickými, dezinfekčními, protiplísňovými a deodorizačními vlastnostmi.

Deodorant Captain Mint obsahuje 7 nejúčinnějších esenciálních olejů nalezených v přírodě: vilín, citron, rozmarýn, pomeranč, citrónová tráva, hřebíček a jablečný ocet.
Lze jej použít na všechny druhy materiálu obuvi, lyžařské boty, podložky na cvičení, boxerské rukavice, sportovní tašky, pohovky, podestýlky či interiér.

Doporučené použití Captain Mint 120 ml

Balení:
120 ml
Použití:
Sprej stačí protřepat a poté nastříkat na oblečení nebo boty, které potřebujete zbavit zápachu. Změny se projeví téměř okamžitě. Nejlepší je nechat přípravek působit přes noc. Před použitím dobře protřepejte.

Nutriční informace Captain Mint 120 ml

Složení citron-rozmarýn: voda, Hama melis virginiana (Vilín virginský) extrakt z listů, glycerin, Citrus (Citronovník) olej, Rosmarinus officinalis (Šalvěj rozmarýna) listový olej, Cymbopogon citratus (citrónové trávy) listový olej, Gluconolactone (poly-hydroxykyselina), Natrium-benzoan (benzoát sodný), Citrus sinensis (Pomerančovník čínský) olej, Pyrus malus (Jablečný ocet), Eugenia caryophyllus (Hřebíčkovec kořenný) listový olej.

Složení levandule-čajovník: voda, Hama maelis virginiana (Vilín virginský) extrakt z listů, Levandulový olej, Mentha arvensis (Máta rolní) olej, Melaleuca alternifolia (Kajeput střídavolistý) listový olej, Eugenia caryophyllus (Hřebíčkovec kořenný) listový olej, Dehydroacetic acid (Kyselina dehydroctová).


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669