0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Autorizovaný prodejce

Originální zboží s garancí původu na GOLDFITNESS.cz

Jsme výhradním distributorem německé značky WEIDER a GF nutrition pro Českou republiku!
Autorizovaným prodejcem jsme pro celou řadu dalších značek.

Věnujte pár minut jistotě o nákupu originálního zboží. Kupujte originální zboží !

Internetový obchod GOLDFITNESS.cz nabízí pouze zboží s jasným a garantovaným původem, opatřeným dle legislativy českou etiketou. Je přímo od výrobců nebo autorizovaných či výhradních dovozců do České republiky.

Autorizovaný obchod

Zároveň bychom tímto chtěli apelovat a upozornit na nejvíce falšované zboží, které má původ převážně z Polska. Hlavním aspektem a kritériem je jeho abnormálně nízká cena a např. zařazení pouze jednoho výrobku dané značky - jedná se např. o produkty: Giant Mega Mass 4000 7 kg - Weider, Premium Whey - Weider, Matrix 5.0 - Syntrax, a další.

Z těchto a mnoha dalších důvodů se většina společností rozhodla proti těmto podvodným prodejcům a rádoby "obchodníkům" bojovat např. zveřejněním seznamu svých autorizovaných prodejců, udílením vybraným firmám a obchodům autorizační loga, investují do informačních webů kde má zákazník přímo možnost si ověřit, zda daný obchod či firma nabízí skutečně originální zboží apod., zákazník tak má jistotu a může sám rozlišit, že kupuje kvalitní, ověřené zboží, jasného původu a v neposlední řadě nepodporuje pochybné způsoby prodeje!

V současné době se v rámci celé Evropy objevuje stále víc a víc případů prodeje neoriginální sportovní výživy, popř. prodeje zboží nejasného původu a kvality. Věnujte z těchto důvodů alespoň pár minut výběru firmy či obchodu, kde budete zboží nakupovat, předejdete tím problémům a to bohužel i zdravotním, plynoucích z nákupu u těchto pochybných prodejců.

Internetový obchod Goldfitness.cz je nejen výhradním distributorem značek WEIDER a GF nutrition pro ČR, ale navíc nám byla autorizace na všechny námi prodávané výrobky - značky, včetně autorizačních log udělena, navíc sami jsme výhradním distributorem světoznámé a uznávané, německé značky WEIDER, což pro Vás - pro našeho zákazníka znamená 100% jistotu v nákupu kvalitní a hlavně originální sportovní výživy s jasným původem!

Zde jsou obecné základní informace pro nákup originálního, značkového zboží:

  • Nakupujte výhradně u autorizovaného dealera nebo v autorizovaném on-line obchodě
  • Častým příznakem "nejasného" zboží je velmi nízká prodejní cena. V nabídce daného prodejce není kompletní řada této značky, ale pouze 1-2 velmi levné produkty, např. Giant Mega Mass 4000 atd....
  • Zboží musí být vždy opatřeno kompletní českou etiketou, kde je uveden dovozce pro český trh.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669