:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Weider Tribulus Terrestris opět v prodeji!

Weider Tribulus Terrestris opět v prodeji!

Potvrzení, včetně certifikátu o nezávadnosti a absolutní čistotě tohoto Tribulus Terrestrisu máme od německého výrobce WEIDER již z konce loňského roku resp. od prosince 2014. Abychom však naší legislativě učinili "za dost" a zároveň měli absolutní jistotu, že našim zákazníkům nabízíme skutečně čistý Tribulus Terrestris, čekali jsme na výsledek analýzy až z akreditované laboratoře.

S potěšením tedy můžeme oznámit, že tento oblíbený a jeden z nejprodávanějších Tribulusů je opět skladem, včetně bezproblémové analýzy na obsah hormonů a prohormonů a to v akreditované laboratoři, která bude prováděna pravidelně pro každou šarži tohoto produktu, a to vždy před tím než bude tato šarže uvolněna k prodeji!

Přesto, že se jedná o stopy na úrovni miliardtiny gramu, tako bohužel není u těchto speciálních produktů stanovena limitní hranice pro tolerovaný obsah doslova "nano-emisních příměsí", tak jak je tomu např. u potravin (maso, mléko atd..), takže i zanedbatelné množství měřené touto nanotechnologií, může být pro výrobce sportovní výživy problém a to i přes fakt, že toto není nedostatkem výrobce ale mezera v legislativě a to jak EU, tak i v legislativě ČR.

Jménem distributora značky Weider, dovozce do ČR i výrobce značky WEIDER, našim zákazníkům velice děkujeme za dlouhodobou důvěru, přízeň a podporu seriózní kvality!

Pro aktuální šarži přikládáme bezproblémový atest!

Tento Tribulus Terrestris můžete již dnes zakoupit u nás v v e-shopu

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.