:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Super Amino Liquid 20x25ml.

SUPER AMINO LIQUID - ampule připravené podle nejdokonalejší receptury, s vysokými dávkami argininu , ornithinu a B6. Jsou zastoupeny v optimálních poměrech tak, že jejich vzájemná kombinace má maximální účinek pro stimulaci růstového hormonu. Tekutá forma pro velmi rychlou a dobrou vstřebatelnost. Ampule připravené podle nejdokonalejší receptury a s vysokými dávkami argininu a ornithinu a B6. Jedná se o komponent, tekutý zdroj proteinů, s extra vysokými dávkami aminokyselin v jedné dávce. Je známo , že růstový hormon lze stimulovat řadou účinných látek. Podstatná však je nejenom jejich vzájemná správná kombinace, ale i jejich vyvážené poměrové zastoupení. Právě tyto parametry splňuje SUPER AMINO LIQUID. Volné aminokyseliny L - Arginin, L-Ornitin, jsou zastoupeny v optimálních poměrech tak, že jejich vzájemná kombinace má maximální účinek pro stimulaci růstového hormonu. Díky vyváženému poměru nedochází ke ztrátám účinku vlivem vzájemného blokování transportních molekul, které přenášejí aminokyseliny do místa působení. Vysoká dávka vitamínu B6 vše ještě podpoří a zabezpečí proces novotvorby bílkovin. SUPER AMINO LIQUID je první a jediný tekutý protein, který můžeme nazvat velmi chutným. Pravidelné užívání se skutečně stane požitkem. Jde o nejpokrokovější anabolický zdroj proteinů, který je v současné době k dispozici. Používejte jej jako pravidelnou součást svého tréninkového programu a uvidíte výsledky , které se rychle projeví.
Termín dodání: Ukončená výroba
Výrobce: Multipower
Cena: 989 Kč s DPH
běžná cena: 1 099 Kč, ušetříte: 10%

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
Super Amino Liquid 20x25ml. Super Amino Liquid 20x25ml. 989 Kč
sleva 10%
Ukončená výroba
 
Hlídat cenu

Hlídat naskladnění

Super Amino Liquid 20x25ml.

SUPER AMINO LIQUID - ampule připravené podle nejdokonalejší receptury, s vysokými dávkami argininu , ornithinu a B6. Jsou zastoupeny v optimálních poměrech tak, že jejich vzájemná kombinace má maximální účinek pro stimulaci růstového hormonu. Tekutá forma pro velmi rychlou a dobrou vstřebatelnost.
Ampule připravené podle nejdokonalejší receptury a s vysokými dávkami argininu a ornithinu a B6.
Jedná se o komponent, tekutý zdroj proteinů, s extra vysokými dávkami aminokyselin v jedné dávce.
Je známo , že růstový hormon lze stimulovat řadou účinných látek. Podstatná však je nejenom jejich vzájemná správná kombinace, ale i jejich vyvážené poměrové zastoupení. Právě tyto parametry splňuje SUPER AMINO LIQUID. Volné aminokyseliny L - Arginin, L-Ornitin, jsou zastoupeny v optimálních poměrech tak, že jejich vzájemná kombinace má maximální účinek pro stimulaci růstového hormonu. Díky vyváženému poměru nedochází ke ztrátám účinku vlivem vzájemného blokování transportních molekul, které přenášejí aminokyseliny do místa působení. Vysoká dávka vitamínu B6 vše ještě podpoří a zabezpečí proces novotvorby bílkovin.
SUPER AMINO LIQUID je první a jediný tekutý protein, který můžeme nazvat velmi chutným. Pravidelné užívání se skutečně stane požitkem.
Jde o nejpokrokovější anabolický zdroj proteinů, který je v současné době k dispozici. Používejte jej jako pravidelnou součást svého tréninkového programu a uvidíte výsledky , které se rychle projeví.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 20x25ml.
Dávkování: lahvička obsahuje 3 porce -dle rysek na etiketě, max. jedna (1/3 lahvičky) porce denně po tréninku. Užívat pouze ředěné s min. stejným množstvím vody.

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.