:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Royal Mass – příjemné překvapení na trhu s doplňky výživy

Royal Mass – příjemné překvapení na trhu s doplňky výživy

Všichni máme rádi příjemná překvapení. A i když nepřicházejí tak často, jak bychom možná chtěli, vyplatí se na ně počkat. K jedněm z nich bezpochyby patří nekompromisně funkční gainer Royal Mass, který se relativně nedávno zabydlel nejen na českém trhu se sportovní výživou a svými parametry si získává srdce stále většího počtu příznivců.
Dlouhou dobu jsem patřil k těm, kteří s jeho koupí a vyzkoušením váhali. Pokud již nějakou dobu cvičíte a současně sledujete trh s doplňky výživy, pak se už určitě dokážete určitým způsobem v nepřeberné nabídce orientovat. Zároveň jste ale už bezpochyby zažili i určité zklamání nad tím, že vám daný přípravek nepřinesl očekávané výsledky. A to přesto, že jeho popis byl výčtem těch nejbáječnějších vlastností, které vás při jejich čtení ani na chvíli nemohly nechat na pochybách, že jste konečně našli doplněk výživy, který splňuje vaše nejtajnější sny.
Na Royal Massu je sympatické především to, že za střízlivě a věcně uvedenými parametry nestojí pouze líbivost, ale především zmíněná funkčnost, která se projevuje nejen na papíře, ale především v praxi. Bezproblémové trávení, růst svalové hmoty bez nadbytečného tuku a optimální regenerace jsou důvody, pro které jsem si tento výrobek skutečně oblíbil. Příjemným bonusem je pro mě čokoládová příchuť, která mi připomněla jeden kdysi používaný gainer (taktéž od německého výrobce), který mi se svojí nepříliš sladkou chutí a dobrou podporou tréninkového úsilí kvůli ukončení výroby celé roky chyběl.
Když už jsme u funkčnosti, rád bych se zmínil, že na RoyalMassu velice oceňuji to, že neobsahuje kreatin. Jak známo tato látka poměrně dobře funguje a natahováním vody do svalových buněk zvyšuje nejen jejich objem, ale i celkovou tělesnou hmotnost. V takovém případě je pak i při použití kvalitních surovin těžké odlišit, kolik práce obstará právě kreatin a kolik kvalitní gainer. RoyalMass však díky nulovému obsahu této látky jednoznačně ukazuje, že za velice slibnými výsledky, které je možné díky němu získat, stojí pouze a jenom špičkové složení s použitím nejkvalitnějších surovin a ingrediencí. A když už jsme u nich, je nanejvýš ideální, pokud vám na cestě k vytýčenému cíli pomáhají přípravky, jejichž složení je v co nejvyšší možné míře bez nežádoucích aditiv v podobě potenciálně škodlivých aromat, barviv a dalších zatěžujících látek.

K samotnému výrobku bych rád ještě zmínil dávkování. Řiďte se při něm nejen návodem na obalu, ale i individuálními pocity a tréninkovými cíly. Pokud je tedy například vaší prioritou objem a hmota, určujte si počet jednotlivých dávek během dne i podle toho, jak se zrovna cítíte. Máte-li velkou chuť k jídlu, klidně si během dne dopřejte více dávek. Pokud naopak cítíte, že nemáte potřebu konzumovat tolik kalorií jako obvykle, nebojte se dávkování přechodně snížit. Nezaměňujte však tyto pocity se snahou ušetřit s tím, aby vám zásoba Royal Massu vydržela na delší dobu. Ostatně jeho plnou funkčnost poznáte teprve tehdy, pokud nebudete šetřit nejen na něm, ale ani na běžném jídle, které je samo o sobě nejvýznamnějším anabolickým stimulátorem kvalitního svalového růstu. Kromě klasických doporučení můžete vypít koktejl nejen dopoledne, odpoledne a po tréninku, ale také ráno při ranním vstávání, pokud nestíháte sníst klasickou snídani. Neméně zajímavé je jeho použití cca 30-45 minut před tréninkem. Nejenže budete mít při cvičení s činkami dostatek energie, ale zároveň pomůžete ochránit svoje svaly před katabolismem. Navíc pak podpoříte i následnou regeneraci po skončení fyzické zátěže.

Vlajková loď od Goldfitness zvaná Royal Mass tedy určitě stojí za vaše vyzkoušení. Ostatně do kulturistických vod vplouvá velice nenápadně, podobně jako ostře vyladěný sportovní automobil. Ani o něm není nutné psát, jaké má skvělé vlastnosti. Podobnou analogii lze nalézt i v této souvislosti – vůbec není zapotřebí, aby byl obal výrobku, o kterém zde mluvíme, posetý nepřeberným množstvím sloganů a nápisů. RoyalMass má zkrátka svoji důstojnost a nadčasové vlastnosti, o kterých každý, kdo jej jednou pozná, už dobře ví. Nejen díky nim je tak na současném trhu s gainery nový Royal Mass od Goldfitness skutečným králem.

Text: Karel Šedivý
„Royal Mass je úspěch, který doporučuji všem.“

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.