RECENZE: WEIDER - Rush RTD

Výrobce Weider

Značka Weider je jednou z nejuznávanějších značek v oboru sportovní výživy. Od roku 1936 je značka Weider synonymem zdraví a fitness po celém světě. Jeho výrobky jako je např. Mega Mass 4000, Premium Whey či aminokyseliny BCAA Syntho jsou nejoblíbenějšími ve svých kategorií. Značka Weider je spojená s osobou Joe Weidera, který zasvětil celý svůj život propagaci posilovacího tréninku a s tím spojeného životního stylu. Produkty Weider jsou uznávány z hlediska čistoty. Používají se suroviny z výhradně evropských zdrojů. Díky vysoké účinnosti mají stále vyšší oblíbenost u vrcholových resp. profesionálních sportovců.

Popis produktu

RUSH RTD obsahuje exkluzivní kombinaci pečlivě vybraných ingrediencí, které vám pomohou získat více energie a síly. Díky tomuto nápoji budete moci zlepšit své zaměření a motivaci během tréninku.

Nutričně kompletně připravený nápoj obsahuje mj. Citrulin, beta alanin,
taurin, AAKG, kofein, zinek..

Zinek přispívá k normální kognitivní funkci. Niacin přispívá k normálnímu energetického metabolismu.

Složení výrobku

V jedné dávce (250ml) je:

L-Citrulin Malát - 2g

Beta-Alanin - 2g

L-Arginin - 975mg

AAKG - 975mg

L-Alanyl-L-Glutamin (Sustamine®) - 200mg
Taurin - 2g

Glucuronolacton - 500mg

Kofein - 200mg
Niacin - 16mg

Zinek - 5mg

 

Základem ve složení tohoto produktu je voda, regulátory kyselosti (kyselina fosforečná a citronová), oxid uhličitý, aroma, kyselina L-askorbová.

Je slazen sladidly Acesulfam-K a sukralózou.

Prodává se v balení po 250ml ve dvou příchutí - berry a pomeranč.

Moje hodnocení

Pre-Workout již hotový a namícháný v plechu, to je celkem žádané zboží zejména ve fitness centrech. Nebývá moc nakopávačů tohoto typu, proto jsem se rozhodl ho vyzkoušet i já.

Když se podíváme na složení tohoto výrobku, pak mě na první pohled zaujme, že obsahuje dvě nejfunkčnější látky u pre-workoutu což je Citrulin a Beta alanin. Ovšem v celé jedné dávce (250ml tedy jedné plechovce) jsou pouhé 2g u obou zmíněných funkčních látek. U Citrulinu toto menší množství nahrazuje ještě přidaný AAKG a L-Arginin po necelém gramu. Tudíž Arginin je v tomto produktu pěkně rozdělený do třech forem s pozvolným uvolňováním.

Nechybí celkem dost stimulantů - kofein, taurin a Glucuronolacton, který moc lidí znát nebude, ale velice často se přidává do energetických drinků právě v kombinaci s taurinem a kofeinem.

Samozřejmostí u takto hotového drinku je celkem dost aditiv v podobě éček a použitých umělých sladidel (Acesulfam - K a sukralóza).

Měl jsem možnost vyzkoušet obě příchutě, tedy lesní směs i pomeranč. Hotový nápoj připravený k okamžité konzumaci po otevření příjemně zavoněl. Chuťově dochucený tak akorát, ani sladký ani kyselý spíše něco mezi tím. Více mě oslovila příchuť berry. Co musím vytknout je, že je nápoj plně perlivý. Konzumoval jsem 20-30 minut před zahájením tréninku a krkal jsem po celý hodinový trénink :) . To vidím jako velký mínus. Pumpa i stimulace do tréninku celkem slušná, tudíž efektivitou řadím tento produkt mezi ty povedenější.

 

Celkové hodnocení vidím na průměr. Pokud zapomenete či nestíháte užít svůj nakopávač, pak když na něco takového narazíte ve fitku, tak je to zajisté lepší než nic.

BODOVÉ HODNOCENÍ (1 nejhorší - 10 nejlepší)
Složení - 4
Funkčnost - 5
Chuť - 6

Celkový dojem - 5

 

Hezký den Vám přeji.


 Předtréninkový doplněk Rush naleznete v našem obchodě po kliknutí na tento odkaz

 

 

 

 

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.