:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: WEIDER - Rush 2.0

Nápoj v prášku. Vhodný při fyzické zátěži, sportovních aktivitách, pro pokrytí výdajů při intenzivní svalové práci. Obsahuje kreatin, volné formy aminokyselin, kofein, extrakt ze zrn amarantu, prášek z listů rostliny gingko biloba, vitamíny, minerály. Jedná se o velmi silný před tréninkový doplněk.
V jedné dávce (25g) je:
L-citrulin malát - 6g
L-arginin - 4,6g
Kreatin monohydrát - 3,4g
Beta-alanin - 3,3g
L-tyrosin - 1g
Taurin - 1g
Kofein - 300mg
L-glutamin - 200mg
Ginkgo biloba - 120mg
Vitamin C - 200mg
Zinek - 5mg
a další..
sladidla: acesulfam - K, cyklamát sodný, sacharin sodný, sukralóza.
Prodává se v balení po 375g ve čtyřech příchutí: pomeranč, citron-limetka, brusinka, cola.
Osobně jsem vyzkoušel příchuť cola. Na před tréninkový doplněk poměrně sladší chuť mírně nakyslá. Musím uznat, že chuť je velmi příjemná, ačkoliv mám raději kyselejší pre-workouty. Neměl jsem k dispozici odměrku (ačkoliv samozřejmě součástí balení je) tudíž jsem odsypal poměrně vysokou dávku odhadem, zřejmě mnohem vyšší :) , jelikož nakopnutí a chuť do tréninku byla neskutečná, pumpa též parádní. Ono se není čemu divit, jelikož složení je opravdu velmi povedené a dávka 6g Citrulinu a téměř 5g Argininu byla opravdu znát. To samé platí o stimulantech 300g kofeinu a 1g taurinu Vás také nenechá chladnými :) . Nevýhody vidím hned dvě. První a ta podstatná je poměrně vysoká cena, jelikož jedno balení Vám vystačí pouze na 15 dávek. Tudíž pokud trénujete například 5x v týdnu, tak Vám balení vystačí pouze na 3 týdny. Druhou nevýhodou je zbytečně velké množství umělých sladidel, čehož rozhodně zastáncem nejsem.
Tudíž tento produkt můžu doporučit, protože účinek je opravdu velmi dobrý, ale má to i své stinné stránky, jak jsem psal výše.
Hezký den Vám přeje MIchal
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.