:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: WEIDER - Premium Whey Protein

Jedná se o velmi kvalitní syrovátkový proteinový nápoj od německého giganta Weidera. Premium Whey je ne jen bohatý na aminokyseliny zejména esenciální (bcaa), ale i glutamin, který je až z 80% zastoupený ve svalech. Tato syrovátková bílkovina je částečně izolovaná, patří k biologicky nejkvalitnějším a  nejlépe využitelným bílkovinám. Důležitým momentem při výrobě je mikrofiltrace za velmi nízkých teplot, tím je zaručeno zachování vysokého podílu biologicky aktivních složek. Navíc lákadlem výrobce je i skvělá chuť.

V jedné dávce, tedy 30g tohoto výrobku je:

Bílkoviny   23,4g
Sacharidy   1,6g
Tuky   1,4g
Bcaa   6g
L-Glutamin   2g

Základem složení je syrovátkový koncentrát a syrovátkový izolát, L-glutamin, aroma, hlavním sladidlem je Acesulfam-K.

Prodává se v balení po 500g a 2,3kg v šesti příchutí: čokoláda-nugát, vanilka-karamel, jahoda-vanilka, banán, stracciatella a skořice.

Měl jsem možnost vyzkoušet tři příchutě tohoto špičkového proteinového nápoje a to čokoláda-nugát, stracciatella a nejnovější příchuť skořice. Kdybych měl zhodnotit chuťovou stránku tohoto nápoje tak jednoznačně všechny tři příchutě naprosto splnila má očekávání. Nejvýš hodnotím příchuť skořice, jsem milovníkem skořicových příchutí a toto byla naprostá bomba. Pokud jste jako malí ujížděli na Cini Minis s mlékem, tak věřte, že tento proteinový nápoj chutná totožně, jak když jste vypili již ochucené mléko po této skořicové dobrotě. Příchuť čokoláda-nugát hned těsně stíhá skořici, protože i na této příchuti jsem těžce ujížděl. Navíc je proteinový nápoj velmi dobře rozpustný a stravitelnost nemá smysl řešit , jelikož ta je naprosto v pořádku a i naším zákazníkům, kteří mají problémy s laktózou, tento protein naprosto vyhovoval. Tudíž nezbývá Vám nejspíše nic jiného než si tento protein zakoupit a ochutnat tu dobrotu a přesvědčit se o jeho kvalitě a chuťi sami :)

Pěkný den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.