:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: WEIDER - FRUIT ISOLATE

Výrobce Weider

Značka Weider je jednou z nejuznávanějších značek v oboru sportovní výživy. Od roku 1936 je značka Weider synonymem zdraví a fitness po celém světě. Jeho výrobky jako je např. Mega Mass 4000, Premium Whey či aminokyseliny BCAA Syntho jsou nejoblíbenějšími ve svých kategorií. Značka Weider je spojená s osobou Joe Weidera, který zasvětil celý svůj život propagaci posilovacího tréninku a s tím spojeného životního stylu. Produkty Weider jsou uznávány z hlediska čistoty. Používají se suroviny z výhradně evropských zdrojů. Díky vysoké účinnosti mají stále vyšší oblíbenost u vrcholových resp. profesionálních sportovců.

Popis produktu

Fruit Isolate je 90% čistý syrovátkový izolát, vyroben metodou CFM a CFU bez obsahu cukrů a tuků. Jedná se o čistý syrovátkový nápoj bez obsahu aspartamu a laktózy. Je určený jak do fáze nabírání, tak i zejména do rýsovacího období. Jedná se o tzv. rychlou bílkovinu, kdy je ideální dobou použití ráno po probuzení či před a po tréninku.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 30g výrobku) je:

Bílkoviny - 24,5g

Sacharidy - 1g (z toho 0,6g cukrů)

Tuky - 0,4g

Základem ve složení produktu je 90% syrovátkový izolát, konzervanty, aroma, protispékavá látka, sladidla: sacharin sodný, acesulfam-K, cyklamát sodný a barviva.

Prodává se v balení po 908g ve dvou příchutí: red fruits a citrus.

Moje hodnocení

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet pouze 1 příchuť a to red fruits. Tak že nemám srovnání s druhou příchutí, též ovocnou. Co se složení týče, jedná se o velmi dobře stravitelný syrovátkový izolát, tedy vhodný i pro osoby trpící na intoleranci na laktózu. Vadí mi ve složení mnoho konzervantů, barviv a umělých sladidel. Což se podepisuje i na výsledné chuti, jelikož příchuť red fruits (červené ovoce) je velmi trpká a opravdu dosti přeslazená. Při každém loku cítíte spoustu chemie, což není úplně příjemný. Škoda, že tak kvalitní bílkovinu lze tímto tak to zkazit. Samozřejmě na kvalitě bílkoviny to nic nemění, ale výsledný produkt není úplně fajn. I samotná barva produktu působí dosti uměle. Co musím také vytknout je pěnivost. Ta byla opravdu hodně vysoká, což u syrovátkových proteinů nebývá zvykem. Naopak rozpustnost velmi dobrá. Weider jako výrobce mám osobně rád a to už i z toho důvodu, že používá výhradně suroviny z Evropské unie, tedy suroviny bezpečné a ověřené. Nicméně tento produkt nehodnotím zcela kladně.

Krásný den a úspěšný start do Nového Roku Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.