Přijďte k nám, NAŠE PRODEJNY JSOU STÁLE OTEVŘENÉ!
Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
>>> více info

RECENZE: WARRIOR - Pump

Výrobce Warrior

Sportovní výživa určená pro všechny jedince zaměřené na moderní odnože fitness, jakými jsou funkční trénink, crossfit, MetCon apod. Velmi dobře však poslouží i všem, co se věnují klasickému bodybuildingu. Britská společnost Warrior nabízí efektivní doplňky stravy se složkami ve skutečně účinných dávkách a velice atraktivní chutí. Na příklad tyčinky Crunch jsou bez přehánění možná ty nejchutnější a nejprodávanější proteinové tyčinky, jaké se kdy objevily na evropském trhu.

Popis produktu

Nová technologie přináší sofistikovanou před-tréninkovou kombinaci pro intenzivní hydrataci a optimální prokrvení tvrdě trénujících svalů. To vše bez použití stimulátorů a kofeinu, které zbytečně vyčerpávají centrální nervový systém a odvodňují pracující svaly. Warrior Pump je ideální volbou zejména u vysokointenzivních silových a funkčních tréninků. Celková koncepce produktu nabízí velmi inteligentní systém pro seriózní a dlouhodobé výsledky bez nežádoucích výkyvů formy.

Složení výrobku

V jedné dávce (7,5g) je:

Bílkoviny - 6g

Sacharidy - 1,4g (z toho 0g cukru)

Tuky - 0g

Sůl - 0g

Citrulin Malát (veganský zdroj) - 3g

Vysoce rozvětvený cyklický dextrin - 1,7g

Glycerol monostearát - 1,35g

Prášek z řepy - 0,75g

L-Norvalin - 0,2g

Dále produkt obsahuje aroma, kyselina jablečná, hydrogenuhličitan sodný. Slazen je sladidlem sukralózou.

Prodává se v balení po 225g ve třech příchutí - cola, jahoda+kiwi a bubblegum.

Moje hodnocení

Předtréninkový doplněk od zajímavého výrobce Warrior neunikl ani mé pozornosti, proto jsem vyzkoušel. Pro někoho může být výhodou, že neobsahuje žádné stimulanty, tudíž lze použít i při večerním tréninku, kde je použití stimulantů nežadoucí, či je vhodný pro uživatele, kteří mají problém s vyšším tlakem a nesnesou velké dávky kofeinu. Třetí kategorií vhodných uživatelů můžou být Ti, co si prostě jen před tréninkem rádi dopřejí spíše kávu, než pre-workout se stimulanty.

Složení je velmi jednoduché, což se mi líbí, ale přeci jen mi příjde nedostatečné.  Nechybí Citrulín v dávce 3g na jednu dávku, což je za mě málo. Tudíž hned na první pohled je patrné, že se většina lidí bez dvojnásobné dávky u tohoto produktu neobejde. Tím pádem už nejde o pre-workout za rozumnou cenu, jelikož v balení je pouze 15 dávek!

Nechybí stále více oblíbený cyklický dextrin a glycerol. Líbí se mi i použití přírodní pumpy v podobě červené řepy.

Co mi ale schází je beta-alanin. Za mě jedna z nejdůležitějších složek v pre-workoutu. Pokud by výrobce přidal beta-alanin a zdvojnásobil množství celého produktu, pak bych byl spokojen.

Zaujala mě příchuť jahoda s kiwi, tak že volba pro mě byla jasnou záležitostí. Rozmíchatelnost naprosto v pořádku, produkt plně instantní. Vůně i chuť se nese v roli spíše jahody, kiwi je tam spíše jen tak na oko :) . Ale chutná to příjemně, i když bych trochu ubral na sladidle. Efekt dle očekávání, jedna odměrka málo, až s dávkou 2-3 odměrek slušná pumpa, ale prostě tomu něco chybělo, kdo má rád příjemné štípání po beta-alaninu jako já, tak ať raději sáhne po jiném pre-workoutu.

BODOVÉ HODNOCENÍ (1 nejhorší - 10 nejlepší)
Složení - 5
Funkčnost - 5
Chuť - 6

Celkový dojem - 5

 

Hezký den přeji

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.