RECENZE: WARRIOR - Cyclic

Výrobce Warrior

Sportovní výživa určená pro všechny jedince zaměřené na moderní odnože fitness, jakými jsou funkční trénink, crossfit, MetCon apod. Velmi dobře však poslouží i všem, co se věnují klasickému bodybuildingu. Britská společnost Warrior nabízí efektivní doplňky stravy se složkami ve skutečně účinných dávkách a velice atraktivní chutí. Na příklad tyčinky Crunch jsou bez přehánění možná ty nejchutnější a nejprodávanější proteinové tyčinky, jaké se kdy objevily na evropském trhu.

Popis produktu

Pokročilý před a intra-tréninkový sacharidový doplněk navržený speciálně pro posílení výdrže, vytrvalosti, svalové pumpy a výkonu. Obsahuje pokročilou formu sacharidu – cyklický dextrin v kombinaci s citrulin-malátem. Suplementace během tréninku je z mnoha důvodů tím nejdůležitějším a nejvíce efektivním nástrojem pro posílení vašeho výkonu při tréninku nebo závodu. Warrior Cyclic pak v tomto směru představuje velmi silného pomocníka, protože obsahuje to nejlepší palivo pro tělo, jaké lze dostat. Jedna dávka obsahuje 21 g vysoce větveného cyklického dextrinu (patentovaný Cluster Dextrin) a 3 g ultra-mikronizovaného citrulin-malátu. A navíc fantasticky chutná. Tyto dvě vědecky prověřené ingredience mají prokazatelný významný vliv v oblasti maximálního posílení vytrvalosti, výdrže, svalové pumpy a transportu oxidu dusného. Pomohou vám trénovat tvrději, vydržet déle a lépe regenerovat.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 25g) je:

Sacharidy - 21,3g (z toho cukry 0g)

Tuky - 0g

Bílkoviny - 3g

Sůl - 0g

Vysoce rozvětvený cyklický dextrin - 21,23g

Citrulin malát - 3g

Základem ve složení je vysoce větvený cyklický dextrin, citrulin malát, aroma, barvivo kurkuma či betanin.

Použitým sladidlem je sukralóza.

Prodává se v balení po 400g ve dvou příchutí pomeranč a jahoda.

Moje hodnocení

Konečně nějaká firma, kterou nabízíme u nás, vyrobila tento produkt s cyklickým dextrinem, který v poslední době je všude vychvalovaný. Samozřejmě i já jsem musel hned po něm sáhnout a vyzkoušet, zda-li opravdu tak dobře funguje na svalovou pumpu jak se o něm tvrdí. Navíc výrobce Warrior do něj přimíchal ještě další pumpující látku Citrulin ve formě malátu, tudíž se jedná rázem o velmi lákavý produkt na vyzkoušení.
Vybral jsem si příchuť pomeranč. Rozmíchal jsem 1 doporučenou odměrku do 750ml a popíjel těsně před začátkem a během celého 50 minutového tréninku. Rozmíchatelnost v pořádku, i když trochu chce několikrát láhev protřepat. Po chvíli se ale prášek zcela rozpustí. Doporučuji po každé co se budete chtít z láhve napít, tak vždy trochu promíchat, jelikož se lehce prášek usazuje na dně láhve. Chuť mírně dokysela, osvěžující, zejména pokud vodu dobře vychladíte.
Efekt zejména v prvních trénincích, kdy jsem tento produkt testoval naprosto fenomenální. Nejen slibovaná zvýšená svalová pumpa, ale i vyšší vytrvalost, energie a celkově chuť do tréninku. Za mě velké překvapení u tohoto produktu, určitě doporučuji i těm, kteří špatně snášejí stimulanty a tudíž vyhledávají pumpy bez stimulantů.

 

Za mě rozhodně doporučuji vyzkoušet. Navíc i cenově je to velmi příznivé.

 

Hezký den Vám přeje Michal

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.