Přijďte k nám, NAŠE PRODEJNY JSOU STÁLE OTEVŘENÉ!
Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
>>> více info

RECENZE: REFLEX - Iso PRO 2:1

Výrobce Reflex

Chtěli byste vyzkoušet doplňkovou výživu? Tak proč nesáhnout po tom nejlepším? Když se jedná o zdraví a rychlé výsledky, tak na prvním místě je samozřejmě kvalita. V oblasti výrobních značek sportovní výživy je Reflex nutrition v Británii jasnou jedničkou na trhu a v současné době je i nejdynamičtěji rostoucí evropskou značkou. Logicky si Reflex tedy volí ti, kteří chtějí tu nejlepší kvalitu. Reflex používá jen suroviny jasného původu, prověřené klinickými studiemi. Každá šarže každého produktu je před expedicí 2x testována v laboratoři Reflex nutrition a 1x v nezávislé laboratoři, produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001 a ISO17025 a jsou prověřeny vrcholovými sportovci. Navíc, za těmito produkty stojí přes 10 let vývoje a naprostá důvěra zákazníků! Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost. vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii. Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána).

Popis produktu


Instantní svalová infuze pro maximální svalový potenciál. Nejnovější technologie přináší špičkovou kombinaci nutrientů určených nejen pro pevné a definované svaly, ale také pro maximální metabolický výkon a rychlou regeneraci. ISO PRO 2:1 využívá nejnovějších studií a poznatků v oblasti mTOR proteinové syntézy a efektivní obnovy svalového glykogenu. Tento produkt je určený pro všechny náročné sportovce, kteří chtějí využít svůj svalový potenciál na maximum. Kombinace špičkových sacharidů (cyklický dextrin) a syrovátkového izolátu v poměru 2:1. Mimo skvělého výživového profilu se ISO PRO 2:1 vyznačuje také tím, že si na něm skutečně pochutnáte. Obsahuje celé křupavé kousky vašich oblíbených dobrot - podle příchuti jsou to marshmallows, sušenky, sněhové pusinky a skořicová drobenka. Tyto kousky jsou záměrně udělány tak, aby se v šejkru nerozpustily a bylo je třeba pokousat. Mají připravit skvělý chuťový zážitek a pocit opravdové nutriční bomby, která je odměnou za tvou dřinu.

Složení výrobku

V jedné dávce (100g) je:

Sacharidy - 55g (z toho 4,5g cukrů)

Bílkoviny - 25g

Tuky - 5,5g

Vláknina - 2g

Sůl - 0,55g

Glutamin - 3g

Základem ve složení je enzymaticky hydrolyzovaný waxy kukuřičný škrob, syrovátkový proteinový izolát, ovesná mouka, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, kakao, L-Glutamine, kousky sušenek obalených v čokoládě, kousky vegan marshmallow, aroma, barviva, mořská sůl, pikolinát chromitý.

Sladidlem je sukralóza.

Prodává se v balení po 4kg ve třech příchutí - chocolate rocky road, cinnamon apple pie a lemon meringue.

Moje hodnocení

Novější produkt od Reflexu neunikl mojí pozornosti a byl jsem moc rád, že jsem měl příležitost ochutnat vzorek od každé příchutě, jelikož výrobce slibuje neopakovatelný chuťový zážitek.

Složení ISO PRO 2:1 mě na první pohled také dosti zaujalo, jelikož obsahuje sacharidy a bílkoviny v ideálním poměru 2:1 a ze zdrojů, které jsou velmi chválené a oblíbené - sacharidy v podobě cyklických dextrinů a bílkoviny ze syrovátkového izolátu. Cyklické dextriny mají podobnou strukturu jako svalový glykogen, díky tomu představují pro tělo lehce stravitelný zdroj sacharidů. Ačkoliv se jedná o produkt s vyšším podílem sacharidů, tak bohužel obsahuje i umělá sladidla v podobě sukralózy, které ale jsou o proti jiným sladidlům šetrnější pro organismus. Samozřejmostí jsou i přidaná aditiva v podobě palmového oleje, cukru, glukózového - fruktózového sirupu, jelikož produkt jak výrobce zmiňuje obsahuje kousky sušenek, marshmallow apod.

První příchuť jsem vyzkoušel čokoládu. Hned po prvotním otevření vzorku jsem zůstal v šoku :) Spolu se sypkou směsí výrobku se uvnitř pytlíku nacházely opravdu kusy sušenek a marshmallow jak výrobce slibuje. To jsem ještě ale nevěděl co se stane, až daný obsah smíchám s vodou. Když jsem totiž nalil do šejkru spolu s práškem vodu, tak kusy sušenek a marshmallow jakoby ještě více nabobtnaly a jednalo se opravdu o kusy nikoliv kousky :) No odvážil jsem se ochutnat a tedy rozhodně to nesplňilo mé očekávání a nejednalo se o chuťový zážitek jak výrobce slibuje. Velké kusy byly akorát na obtíž, nápoj se jako takový špatně konzumoval a navíc i samotný nechutnal příliš dobře. Za mě příliš přeslazené a takové o ničem. Kusy z nápoje jsem téměř všechny po dopití vyhodil do koše.. Byly tvrdé, špatně se kousaly a ani nechutnaly dobře. Ostatní příchutě dopadly úplně stejně jako čokoláda. Vše příliš přeslazené a nedokáži ani objektivně zhodnotit jaká příchuť mi chutnala nejvíce. Tahle strategie a záměr firmě Reflex absolutně nevyšla. Věřím, že možná někomu to může přijít jako dobrý nápad, jelikož nevím o jiném výrobci, který by tento typ produktu vyráběl a dokonce to může i někomu chutnat, ale mě si tímto produktem absolutně nezískali.

Ačkoliv se jedná o pěkně zpracovaný produkt svým složením, tak finální chuťová a tématická verze se vůbec nepovedla a já tento produkt z tohoto důvodu doporučit nemohu, ačkoliv jsem člověk, který dokáže vypít téměř vše, tak toto by mi strašně vadilo, kdybych si pořídil celé balení a zjistil pak tuto nepříjemnou skutečnost, že je produkt za mě špatně poživatelný.

BODOVÉ HODNOCENÍ (1 nejhorší - 10 nejlepší)
Složení - 9
Rozmíchatelnost - 1
Stravitelnost - 9
Chuť - 2

Celkový dojem - 5

 

Hezký den

 

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.