RECENZE: REFLEX - 100% Whey Protein

Výrobce Reflex

Chtěli byste vyzkoušet doplňkovou výživu? Tak proč nesáhnout po tom nejlepším? Když se jedná o zdraví a rychlé výsledky, tak na prvním místě je samozřejmě kvalita. V oblasti výrobních značek sportovní výživy je Reflex nutrition v Británii jasnou jedničkou na trhu a v současné době je i nejdynamičtěji rostoucí evropskou značkou. Logicky si Reflex tedy volí ti, kteří chtějí tu nejlepší kvalitu. Reflex používá jen suroviny jasného původu, prověřené klinickými studiemi. Každá šarže každého produktu je před expedicí 2x testována v laboratoři Reflex nutrition a 1x v nezávislé laboratoři, produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001 a ISO17025 a jsou prověřeny vrcholovými sportovci. Navíc, za těmito produkty stojí přes 10 let vývoje a naprostá důvěra zákazníků! Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost. vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii. Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána).

Popis produktu

100% Whey je kompletně získaný z nedenaturované syrovátky nejlepší kvality, není v něm žádný přidaný cukr, uměle přidané aminokyseliny ani sojový protein. Obsahuje přes 5g větvených aminokyselin na 24g dávku - větvené aminokyseliny neboli BCAA jsou v suplementaci naprosto zásadní, zde navíc vyváženy v poměru 2:1:1 L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin, který je zdaleka nejefektivnější. Protein je získáván během výroby sýru z čerstvého mléka. Celý proces podléhá regulacím EU a mléko samozřejmě pochází od krav, kterým nejsou do těla vpravována zakázaná antibiotika ani růstové hormony. Jde o ideální protein pro muže i ženy, kteří se pravidelně věnují fyzické aktivitě, ať už jde o posilovnu, různé sporty, jógu nebo pilates. Při dnešním hektickém životním stylu je zejména pro často trénující jedince těžké udržet si ve stravě dostatečný příjem bílkovin, při tom právě oni zvýšený příjem nejvíce potřebují. 100% Whey se nabízí jako ideální základ pro každého, kdo chce mít ve stravě vyrovnaný příjem proteinů a kdo je orientovaný na získání kvalitní svalové hmoty a svalovou regeneraci.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 35g) je:

Bílkoviny - 24g

Sacharidy - 4,9g (z toho 1,5g cukrů)

Tuky - 2,6g

Sůl - 0,2g

Základem ve složení tohoto produktu je syrovátkový proteinový koncentrát , kakaový prášek (u příchuti čokoláda), aromata, barviva, zahuštovadlo, kultura Bacillus coagulans, je slazen sladidly sukralóza a steviol-glykosidy.

Prodává se ve 2kg balení ve čtyřech příchutí - čokoláda, vanilka, jahoda a čokoláda+arašídové máslo.

Moje hodnocení

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet dvě příchutě u tohoto proteinového nápoje a to jahodu a čokoládu s arašídovým máslem. Obě příchutě chutné a velmi podobné jako u proteinového nápoje od stejné firmy Instant Whey Pro, kde dříve vyráběli jahodu a čoko-oříšek. Rozpustnost proteinu naprosto v pořádku, pěnivost a prašnost žádná. Proteinový nápoj působí vodovějším dojmem, tedy nic co by zaujalo milovníky hustější konzistence proteinových nápojů. Stravitelnost též zcela v pořádku, i když se jedná o obyčejný syrovátkový koncentrát. Firma Reflex ovšem i zde použila probiotické kultury, které zvyšují využitelnost a lepší stravitelnost.


Doporučuji všem těm, který hledají základní proteinový nápoj za velmi přijatelnou cenu. Lze užívat kdykoliv během dne.

Hezký den Vám přeje Michal

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.