:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PROM-IN - SHAPE PROTEIN

Jedná se o proteinový nápoj, který je určený zejména aktivně sportujícím ženám, kteří usilují o odbourávání tuku. Obsahuje postupně uvolňující se aminokyseliny. Garantuje tak dlouhodobý pocit nasycení a slouží jako prevence před nežádoucími a náhlými pocity hladu nebo únavy během dne. Tento produkt zaručuje maximální čistotu použitých surovin, minimum balastních látek a je téměř bez laktózy.

V jedné porci (tedy 30g) je:

17g bílkovin
3,7g sacharidů (z toho 1,3g cukrů)
4g tuků
2,6g vlákniny
2g MCT tuku
0,3g Acetyl Carnitinu
0,1g extraktu ze zeleného čaje

Hlavní a základní složkou výrobku ve složení je syrovátkový proteinový koncentrát CFM, dále nativní micelární kasein, vaječný albumin, aroma, probiotika, mct tuky, acetyl carnitin, extrakt ze zeleného čaje, u příchutě čoko-kokos strouhaný odtučněný kokos apod. Je slazen sladidly sukralóza a steviol-glykosidy.

Prodává se v balení po 570g ve třech příchutí: čokoláda-kokos, pistácie a karamel.

Osobně jsem vyzkoušel příchutě čokoláda-kokos a pistácie.
Více u mě rozhodně zabodovala příchuť čokoláda-kokos, kde jsou zastoupeny přímo i kousky kokosu, jak výrobce sám uvádí. Konzistence u věech příchutí je hustší, jelikož se jedná o vícesložkový protein s postupným uvolňováním bílkovin, což je u těchto typů proteinových nápojů obvyklé. Příchuť pistácie působila trochu umělým dojmem, ale i tak rozhodně neurazila :) . Navíc složení produktu je velmi zajímavé, jedná se o tzv. Diet protein pro ženy, což je u žen velmi oblíbeným a vyhledávaným produktem. Proto doporučuji všem ženám a ne jen jim, ať určitě vyzkouší.

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.