:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PROM-IN - Pure Micellar Casein

Jedná se o noční proteinový nápoj obsahující micelární kasein v nativní formě. Jeho prvotřídní bioaktivita zajišťuje maximální antikatabolickou funkci a dlouhodobě zásobuje svaly všemi klíčovými aminokyselinami. Je vyrobený špičkovou techlogií mikrofiltrací bez použití chemikálií. Je velmi dobře stravitelný.

V jedné dávce, tedy 30g je:

22,6g bílkovin
2,6g sacharidů (z toho 2,4g cukrů)
0,7g tuků
2g Glutaminu

Hlavní složkou je micelární casein, L-glutamin, u čokoládové příchutě kakao a aroma, u vanilkové příchutě vanilkové aroma. Je slazen sladidlem sukralóza a neohesperidin E959.

Prodává se v balení 1kg a 2250g v příchutích čokoláda a vanilka.

Vyzkoušel jsem obě zmiňované příchutě. U obou jsem byl velice mile překvapen. Ve srovnání např. s Micelárním caseinem od Reflexu je to po chuťové stránce nebe a dudy. Prášek se výborně rozpouští, konzistence je samozřejmě hustší jak je obvyklé u kaseinů. Výborné je dát pouze menší množství vody a pořádně zamíchat v misce lžičkou. Zamíchat a pomalu přidávat vodu, dokud konzistence nebude připomínat spíše kaši a pak dát vychladit do lednice. Pokud máte v oblibě krupicové kaše, tak toto chutná téměř stejně ne-li lépe. Čokoládová příchuť jak krupicová kaše smíchaná s kakaem.
Určitě vyzkoušejte je to dobrota a to složení? Jednoznačně super..

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.