:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PROM-IN - Pentha Pro

Jedná se o kvalitní proteinový nápoj tvořený směsí pěti různých zdrojů bílkovin, tedy vícesložkový protein. 

50% nativní syrovátkové bílkoviny ve formě WPI/WPC proteinu zpracovaného výhradně metodou CFM.

35% nativní isolát mléčného proteinu, který je zdrojem micelárního kaseinu.

10% vaječný Albumin zpracovaný vysokou teplotou.

5% enzymaticky hydrolyzovaný protein syrovátky.

Ideální volbou je tento proteinový nápoj dávat na noc či během dne dle potřeby. Samozřejmostí je použití i jako potréninkový koktejl.

 

V jedné dávce (tedy 40g) je:

 

Bílkoviny - 29.2g

Sacharidy - 2,8g (z toho cukry 0,6g)

Tuky - 1,8g

Vláknina - 1,1g

 

Základem ve složení je směs bílkovin (micelární kasein, syrovátkový koncentrát CFM, enzymatickou hydrolýzou upravený syrovátkový protein, sušený vaječný albumin, syrovátkový izolát CFM), odtučněný kakaový prášek, zahušťovadlo, aroma, enzymy, sladidlo: sukralóza.

 

Prodává se v balení po 1000g a 2250g ve čtyřech příchutí: natural, irská čokoláda, skořice a borůvka.

 

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet všechny čtyři příchutě tohoto vícesložkového proteinového nápoje. Chuťově nejvíce řadím skořici, kterou mám rád a je velice povedená. Další příchutě mě již tolik neoslovili, ale nejsem ten typ člověka, který pije něco kvůli chuti. Když bych měl být objektivní , tak bych dále zařadil čokoládu. Borůvku a natural řadím na stejné místo. Borůvka neurazí, ale určitě se přepije. Natural chutná po ovesných vločkách, není to určitě zlé, ale pokud si proteinem např. dochucujete ovesnou kaši jako já, pak tato volba není úplně to pravé ořechové. Všechny čtyři příchutě jsou velmi málo sladké, což mě osobně vyhovuje. Rozpustnost je naprosto v pořádku, jak je u firmy Prom-in dobrým zvykem, a to i přes ten fakt, že se jedná o hustější konzistenci jako u většiny vícesložkových proteinů. Složení je dle mého velmi povedené. Jak se říká v jednoduchosti je síla a v tomto případě to platí dvojnásobně. Žádné navíc zbytečné aditiva v tomto produktu nenaleznete, což kvituji a chválím.

 

Za mě musím tento protein doporučit, sám osobně ho nyní používám a to jak přes den, tak i po tréninku a jsem s ním nadmíru spojený. Další velmi povedený protein od firmy Prom-in, vyzkoušej i ty ;)

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.