RECENZE: PROM-IN - Nitrox Pump

Výrobce Prom-in

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov (Promil Sport Nutrition) zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou PROM-IN. Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!

Popis produktu

Tento výrobek představuje kombinaci ingrediencí užívanou před výkonem.

V praktickém jednoporcovém balení. Jedna krabička obsahuje 10 ks á 15 g.

NITROX-PUMP představuje extrémně silnou kombinaci ingrediencí pro zvýšení výkonu. Posuňte váš trénink na novou úroveň s tímto nepřekonatelným boostrem.

Námi vyvinutá receptura obsahuje pouze skutečně ověřené složky jako je např. Beta Alanin a mikronizovaný kreatin monohydrát na podporu výkonu, A-AKG společně s citrulin malátem na podporu maximálního prokrvení, to vše ve vysoké koncentraci už v jedné odměrce. Tato speciální formule poskytne optimální podmínky na zvýšení tréninkové intenzity a oddálí únavu. NITROX PUMP obsahuje pouze nepatné množství sacharidů, výkon lze tedy maximalizovat v každém tréninkovém období jako nabírání svalové hmoty, zvyšování síly, zvyšování výbušnosti, dieta a snižování hmotnosti, závodní a zápasové přípravy a to ve všech sportovních odvětvích.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 15g) je:

Sacharidy - 0,9g (z toho 0,6g cukru)

AAKG - 3,6g

Beta Alanin - 3g

Citrulin Malate - 2g

Tyrosin - 1,5g

Kreatin hydrochlorid - 1,1g

Taurin - 1g

Cholin bitartrát - 1g

Extrakt zeleného čaje - 300mg

Kofein - 250mg

Deanol L-bitartrát - 54mg

- z toho DMAE - 20mg

Kapsaicin - 20mg

Synephrine - 10mg

Niacin - 19,5mg

Dále obsahuje aroma, protispékavou látku: oxid křemičitý, barvivo, sladidla: sukralóza, neohesperidin.

Prodává se v balení po 10x15g ve čtyřech příchutí: pomeranč, malina, višeň, meloun.

Moje hodnocení

Původní verze tohoto pre-workoutu od Prom-inu se prodávala v klasickém balení. Bohužel Prom-in měl problém s vlhkostí (tvrdnutí prášku), tak nahradil pixli za sáčkové balení tzv. jednorázovky.

Pokud se podíváme na složení produktu, nechybí základní složky jako je Arginin ve formě AAKG a menší podíl Citrulinu. Dále klasika v podobě Beta Alaninu v klasické dávce (3g), Kreatin ve formě HCL, stimulanty Taurin a kofein v průměrné dávce. Další třešničky na pomyslném dortu v podobě Cholinu, synephrinu, DMAE, tyrosin a další už jen doplňují tento pre-workout.

Složení tedy vypadá na takový klasický pre-workout, který nenadchne ani neurazí.

 

Měl jsem možnost díky jednorázovému provedení vyzkoušet všechny příchutě. U všech příchutí platí stejná pozitiva: příjemná vůně, minimální prašnost, výborná rozpustnost.

Co se chuti týče, pak též všechny příchutě mají stejnou vlastnost a tou je nadměrná sladkost. U Prom-inu je to bohužel stejné i u produktu Bcaa Synergy, které jsou též přeslazené. Chápu, že ochutit pre-workout není snadným oříškem a vyhovět co nejvíce zákazníkům dá rozhodně zabrat, ale ta sladkost je opravdu u těchto dvou zmiňovaných produktů nadměrná.

Když bych měl příchutě umístit do pomyslného žebříčku, pak nejvíce mě oslovila příchuť višeň, dále malina, pomeranč a meloun.

Co se efektu týče, jak jsem psal již výše u složení, nenadchne ale nurazí..

Řadím tento pre-workout do lepšího průměru. Kdykoliv si ho dám po delší době, tak funguje slušně, dám si ho vícekrát za sebou tak už je to slabší.

 

Pokud chcete změnu a vyzkoušet něco nového, tak určitě za vyzkoušení tento produkt stojí, nicméně na trhu jsou mnohem lepší a efektivnější pre-workouty než-li tento.

 

BODOVÉ HODNOCENÍ (1 nejhorší - 10 nejlepší)
Složení - 5
Funkčnost - 6
Chuť - 5

Celkový dojem - 5

 

Hezký den všem

 

 Předtréninkový doplněk Nitrox Pump naleznete v našem obchodě po kliknutí na tento odkaz

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.