:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PROM-IN - Intra Amino

Intra amino je hydratační nápoj na bázi klíčových aminokyselin, doplněný o elektrolyty a vitamíny. Díky použitým surovinám a rychlé vstřebatelnosti je produkt vhodný pro podporu výkonu zejména pro vytrvalostní a silově rychlostní sporty (hokej, fotbal, street workout, apod).

V jedné dávce (tedy 10g) je:

L-leucin - 3g
L-isoleucin 1,5
L-valin - 1,5
celkem bcaa - 5g (poměr 2:1:1)
Citronan sodný - 300mg
Citran draselný - 150mg
Citrulin malát - 1g
Beta alanin - 1g
Vitamín C - 200mg
Vitamín B6 - 3mg

dále produkt obsahuje aroma, barviva a sladidlo sukralóza.

Prodává se v balení po 550g ve třech příchutí: jablko, hruška a grep.

Vyzkoušel jsem všechny tři příchutě, jelikož tento intra nápoj od Prom-inu nyní pravidelně užívám. Líbí se mi složení ve kterém najdeme větvené aminokyseliny spolu s elektolyty, které by měly být nedílnou součástí každého Vašeho tréninku, zejména v letních měsících, kdy se hodně potíte a vyplavují se Vám z těla důležité minerály, které je velmi důležité doplňovat. Tudíž jáý osobně raději vždy sáhnu po nápoji, který obsahuje již zmíněné elektrolyty než třeba kombinaci bcaa + glutamin, kdy glutamin doplňuji samostatně.
Co se chuti týče, tak kvituji u tohoto produktu, že není příliš sladký, jako jsou od stejné firmy Bcaa Synergy (tedy varianta bcaa s glutaminem). Nejvíce mě chutnala příchuť grep, hrušku a jablko řadím na stejnou úroveň. Intra Amino je výborně rozpustný a při tréninku nenadýmá.

Pokud tedy uvažujete o pořízení si nápoje, který hydratuje a ochranní Vaše svaly při tréninku, pak doporučuji právě tyto Intra Amina od Prom-inu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.