:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PROM-IN - CFM Isoclear

Výrobce Prom-in


Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov (Promil Sport Nutrition) zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou PROM-IN. Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!

Popis produktu

Jedná se o syrovátkový izolát, vyrobený použitím nejpokročilejší technologie CFM, která zachovává veškeré bioaktivní frakce a to ve stejném poměru, jakou disponuje původní surovina. Díky použití speciálních cross flow filtrů získáme nativní bílkovinu bez nežádoucího tuku a laktózy. Současně zůstává zachován přirozený obsah minerálů, čímž se výsledný produkt stává přirozeným zdrojem vápníku.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 30g) je:

Bílkoviny - 24g
Sacharidy - 1,1g (z toho 0,5g cukrů)
Tuky - 0,4g
Vláknina - 0,7g

Základem ve složení je syrovátkový proteinový izolát, aroma, trávicí enzym laktáza, u příchutě čokoláda a marcipán kakový odtučněný prášek. Sladidlem je sukralóza a neohesperidin E959.

Prodává se v  balení po 1000g a 2100g ve třech příchutí - čokoláda, vanilka a marcipán.

Moje hodnocení

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet 2 příchutě a to čokoládu a netradiční příchuť marcipán. Rád zkouším zejména takové to netradiční příchutě a jsem rád, že jsem mohl vyzkoušet i tuto marcipánou. Nevybavím si žádného jiného výrobce, který by tuto příchuť u proteinového nápoje vyráběl, tak že jsem za to rád, že jsem měl tu čest tuto příchuť vyzkoušet. Jedná se o velmi kvalitní syrovátkový izolát, který je téměř zbaven tuků a cukrů. Lze tedy použít i v dietním přísném režimu. Co se týče obou příchutí, které jsem vyzkoušel, tak za mě mohu říci, že obě dvě mě velmi příjemně překvapili. Jak bývá totiž u syrovátkových izolátů zvykem, tak chuť ve většině případů je o poznání horší než u klasického syrovátkového koncentrátu. Prom-in si dalo na příchutích záležet a marcipán mě tedy osobně nadchl o trochu ještě více než čokoláda. Velmi příjemná celkem dosti nasládlá chuť po marcipánu jako z poutě :) akorát toto můžete užívati po celý rok. Rozpustnost též velmi dobrá, což se u izolátu očekává, stejně tak samozřejmě stravitelnost naprosto v pořádku. Po rozšejkrování v šejkru se vytvoří na vrchu sklenice mírná pěna, která je velmi příjemná a obohacuje tak finální verzi produktu před samotnou konzumací.

Za mě tento proteinový nápoj mohu vřele doporučit a firma Prom-in i tímto produktem znovu ukázala, proč je za mě v současné době na vrcholu mezi výrobci doplňků výživy.

Pěkný den Vám přeje Michal

 

 

 

 

 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.