ROZVOZY PO PRAZE NAŠÍ DOPRAVOU JEŠTĚ DNES!!

RECENZE: PROM-IN - Aggressive PRE

Výrobce Prom-in

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov (Promil Sport Nutrition) zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou PROM-IN. Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!

Popis produktu

Výborná kombinace ingrediencí užívaných před tréninkem. Mnoho produktů Vám nabídne kvalitní předtréninkový produkt obsahující například beta alanin, kreatin, citrulin nebo tyrosin. Na tom rozhodně není nic špatného, ale my Vám nabízíme kompletní produkt obsahující optimální dávky všech vědou prověřených ingrediencí tak, abyste nemuseli užívat nic dalšího. Respektujeme vzájemnou synergii jednotlivých složek a přávě proto stimulační verze obsahuje kofein v rozumném poměru k ostatním složkám tak, abyste nemuseli zvyšovat základní dávku a tím oslabili některé z klíčových vlastností produktu.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 25g) je:

Sacharidy - 1g (z toho 0g cukru)

Bílkoviny - 0g

Tuky - 0g

Vláknina - 0,3g

Základem ve složení je citrulin malát 7g, Bcaa 6g, Beta alanin 3g, Kreatin HCL 2g, L-Tyrosin 1,5g, Betain 1g, Taurin 1g, Cholin 1g, Acetyl L-Carnitin 500mg, extrakt zeleného čaje 350mg, kofein 200mg, DMAE 20mg, kapsaicin 20mg, Synephrine 10mg, vitamin B6, barviva.

Je slazen sladidly sukralóza a steviol-glykosidy.

Prodává se v balení po 750g ve třech příchutí - ananas, citron s mátou a fruit punch.

Moje hodnocení

Nová verze pre-workoutu od Prom-inu nyní navíc se stimulanty v podobě kofeinu a extraktu zeleného čaje. Složení se jinak o proti původní verzi Serious PRE liší pouze mírně. Obsahuje spousty potřebných a funkčních látek, se kterými odjedete trénink na opravdové maximum. Osobně jsem vyzkoušel všechny příchutě, které Prom-in u tohoto produktu vyrábí. Nejvíce mě zaujala příchuť ananas, dále citron-máta a poté až ovocný punč. Všechny příchutě jsou poměrně dosti kyselé, což mám u nakopávačů rád, určitě to mám raději jak příliš hořkou či sladkou chuť. Zejména v letních měsících se Aggressive PRE pije opravdu velmi dobře a výborně osvěží. Rozmíchatelnost též naprosto v pořádku, pěnivost žádná. O proti Serious PRE, který neobsahuje stimulanty se chuť mírně ještě vylepšila a zmírňila se kyselost produktu. Serious PRE byl totiž až řekl bych extrémně kyselý. Napumpovanost při tréninku opravdu vyšší než obvykle, stejně jako zvýšená doba svalového vyčerpání. I tzv. nakopnutí do tréninku bylo za mě maximálně v pořádku.

Za mě je Aggressive PRE jeden z nejsilnějších a nejúčinnějších pre-workoutů, které jsem vyzkoušel. Obsahuje vše co je v předtréninkovém období důležité pro maximální a efektivní trénink, aby jste z něj vytěžili maximum.Musím jednoznačně doporučit všem tento produkt odzkoušet.

Hezký den Vám přeji

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.