0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
RECENZE: NUTREND - N1 Drink 330ml

Recenze RECENZE: NUTREND - N1 Drink 330ml Vydáno: 01.11.2022

Michal Dimelis Autor článku
Michal Dimelis

Výrobce Nutrend

Značka Nutrend je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci. Nutrend je přední český výrobce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří preferují aktivní  životní styl. Naše dynamicky vzkvétající společnost byla založena v roce 1993 a v současné době má téměř 170 zaměstnanců různých profesí a specializací. Rovněž společnost Nutrend neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.

Popis produktu
Prvotřídní silně stimulující sycený nápoj v plechovce, který je vždy po ruce a rychle vás nastartuje. Obsahuje silně stimulující směs účinných látek s vysokým obsahem kofeinu je zcela bez cukru, ideální volba pro zlepšení koncentrace a podporu sportovního výkonu.

Složení výrobku
V jedné dávce (tedy 330ml) je:

Sacharidy - 0g
Bílkoviny - 2g
Tuky - 0g
Sůl - 0,13g
Beta-alanin - 1,25g
L-Arginin - 2g
Taurin - 1g
Glukuronolakton - 0,5g
Cholin - 0,2g
Kofein - 180mg

Základem ve složení u tohoto produktu je voda, dále regulátor kyselosti kyselina citronová, oxid uhličitý, aroma, barvivo karamel. Je slazen sladidly - sukralóza a acesulfam K.

Prodává se v balení po 330ml v příchuti Energy.

Mé hodnocení
Jednorázové dávky Pre-Workoutů v plechovce na snadné užití jsou stále více oblíbené u našich zákazníků a nyní přišla s tímto produktem i český výrobce Nutrend. N1 Drink je tak následovníkem slavné N1 v sypké podobě, která je velmi populární na českém trhu.
Podívejme se spolu nejprve na složení. První co samozřejmě stojí za zmínku je nulový obsah cukrů, tím pádem je tento drink vhodný i do dietního režimu. Na první pohled převažují stimulující látky o proti látkám tzv. pumpujícími. Složení je tedy evidentně odlišné o proti sypké verzi N1. Nutno ovšem dodat, že firma Nutrend tak i tento nápoj prezentuje, tedy jako energetický stimulující nápoj, není zmínka o svalové pumpě. I proto obsahuje pouze 2g Argininu a o trochu více jak 1g Beta Alaninu.
Přejděme tedy k samotné ochutnávce. Firma Nutrend prezentuje tento produkt jako příchuť energy, tedy jsem si hned představil chuť a zlatavou barvu Redbullu. Za mých studentských let jsem vypil nespočet Redbullů, až jsem si na tuto příchuť vyvolal doslova odpor :) . Přesto jsem se vzchopil a plechovku z N1 Drinkem oteřvel a hned se na mě linula ta zcela známá vůně již zmiňovaného energetického nápoje, který má křídla :) . No, trochu jsem se oklepal, ale jsem přeci jen 100 kilový chlap a žádná bačkora a ačkoliv bylo v tu chvíli ještě ke všemu 5 hodin ráno a čekal mě trénink nohou, tak i tak jsem nalil celý obsah do skleničky kvůli výsledné fotografii a chystal se na ochutnávku. Nutrend doslova trefil chuť vůňi i barvu Redbullu a tak jsem těch 330ml pomalu usrkával až za 20 minut jsem se konečně dostal při sledování motivačních videí na dno sklenky.
Povím Vám, že celý trénink jsem cítil tu chuť v puse a ještě se jedná samozřejmě o sycený perlivý nápoj, což bylo opravdu velmi pro mě nepříjemné. Zařekl jsem se, že příště budu zkoušet Pre-Workouty již pouze v jiné tréninkové dny než jsou nohy :) .
Samotný efekt stimulujících látek v podobě Kofeinu, Taurinu, Cholinu a Glukuronolaktonu nebyl špatný, ale celkový dojem pro mě osobně nebyl příliš příjemný, ale jak říkám, to je v tomto případě pouze můj subjektivní názor a neřesti z mládí :) .

Ten kdo energetickými nápoji holduje, pak si zajisté pochutná a určitě se i velmi dobře povzbudí. Velkým plusem je, že je zcela bez cukru, i když i v dnešní době jsou energetické nápoje Zero, tedy s nulovým obsahem cukru.
Všem přeji pěkný den

 

 

 

N1 Drink 330 ml Nutrend

Prvotřídní silně stimulující sycený nápoj v plechovce, který je vždy po ruce a rychle vás nastartuje. Obsahuje silně…

49 Kč
Nedostupné

Bodové hodnocení

  • Složení 6 z 10
  • Rozmíchatelnost 10 z 10
  • Stravitelnost 8 z 10
  • Chuť 3 z 10

Celkové hodnocení

7 z 10

Michal Dimelis

Michal Dimelis
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669