ROZVOZY PO PRAZE NAŠÍ DOPRAVOU JEŠTĚ DNES!!

Upozornění! DPD nepřijímá platby v hotovosti. V případě dobírky je nutné platit kartou přímo řidiči

RECENZE: NUTREND - 100% Whey Protein

Výrobce Nutrend

Značka Nutrend je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci. Nutrend je přední český výrobce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří preferují aktivní  životní styl. Naše dynamicky vzkvétající společnost byla založena v roce 1993 a v současné době má téměř 170 zaměstnanců různých profesí a specializací. Nutrend je oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru.

Popis produktu

Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). Jedná se o 76% bílkovinu, která je snadno rozpustná. Dostatečné množství kvalitní bílkoviny přispívá k svalovému růstu. 100% WHEY PROTEIN má výbornou rozpustnost a skvělou chuť. Obsahuje také 5g Bcaa v každé dávce. Je vhodný pro silově zaměřené sportovce kladoucí důraz na vysoký denní příjem kvalitní bílkoviny, ale také pro pro redukční diety, případně i ketogenní-diety a vegetariány na doplnění chybějících živin.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 30g) je:

Bílkoviny - 22,7g

Sacharidy - 2,2g (z toho 1,6g cukru)

Tuky - 1,3g

Vláknina - 0,4g

Sůl - 0,5g

Základem ve složení je 70% syrovátkový proteinový koncentrát, 25% syrovátkový proteinový izolát, stabilizátory, aroma, protispékavá látka.

Je slazen sladidly sukralóza a steviol-glykosidy.

Prodává se v balení po 500g, 2250g a 4000g v příchutí: čokoláda, vanilka, jahoda, banán, borůvka, malina, čoko-třešeň, pistácie, čoko-kokos, piňacolada, piškot a ledová káva.

Moje hodnocení

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet u tohoto proteinového nápoje od českého výrobce Nutrend hned několik příchutí - čokoláda, vanilka, malina, pistácie, piňacolada, piškot a ledová káva. Tak že celkem objektivně můžu zhodnotit. Upřímně musím říct, že ne že bych byl tedy zarytým příznivcem firmy Nutrend, ale tolik příchutí se ke mně dostalo jen díky vzorkům, nikoliv že bych otevíral celé balení tohoto proteinového nápoje. Musím pochválit firmu Nutrend za modernizaci ve složení u tohoto proteinového nápoje. Dříve obsahoval tento protein pouze syrovátkový koncentrát, nyní k němu přidal i 25% syrovátkového izolátu. Také se mi líbí přesně určené množství na etiketě mezi koncentrátem a izolátem. Větší míra balastních látek a aditiv zde bohužel téměř zůstala jako v původní verzi. Chválím použitá sladidla v podobě sukralózy a steviolu glykosidy. Též považuji za rozumné možnost výběru ze tří druhů velikosti balení.
Co se samotné přípravy tohoto nápoje týče, pak stále zůstává ten fakt, že je hůře rozmíchatelný (alespoň tedy u pár příchutí), v dnešní době považuji zcela za nesmyslné tvoření hrudek u kvalitního proteinového nápoje. Proteinový nápoj v dnešní době při moderních technologií jaký se nyní výrobcům nabízí by měl být plně instantní. Jde to i u jiných českých výrobců, tak si říkám proč ne zde u Nutrendu..
Protein jinak dobře stravitelný. Co se chuti týče, pak výhrady nemám. Ale je to spíše takové, že neurazí, ale ani nenadchne.

Nejvíce mě oslovila ledová káva, dále malina, čokoláda, piňacolada, vanilka, pistácie a na poslední pomyslné místo bych zařadil piškot.

Osobně bych volil jiné proteinové nápoje od jiných renomovaných výrobců.

Hezký den Vám přeje Michal

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.