:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: High 5 - Zero

No.1 na britském trhu a jeden z nejprodávanějších iontových nápojů v celoevropském měřítku. Udržovat organismus hydratovaný ještě nikdy nebylo tak snadné. ZERO je osvěžující elektrolytový nápoj bez cukru s nulovým počtem kalorií.
ZERO můžete pít během cvičení nebo kdykoli během dne pro rehydrataci, doplnění elektrolytů, zeleného čaje a vitamínu C. Všechny obsažené elektrolyty jsou zastoupeny v ideálních poměrech, sodík a draslík jsou navíc obsaženy v exkluzivních citrátových formách, neobsahuje umělá barviva a stabilizátory.
ZERO se hodí jak pro sport (fotbal, hokej, basketbal, ragby, cyklistika atd..), tak jako nápoj při práci v horkém prostředí.
V jedné šumivé tabletě (4g) je:
Vitamin C -   28mg
Hořčík -   56mg
Draslík -   70mg
Vápník -   9mg
Sodík -   200mg
Zelený čaj -   1mg
Je slazen pouze sladidly sorbitol a sukralóza.
Prodává se v balení po 20 tabletách v příchuti: neutral, citrus, lesní plody, růžový grep, tropické ovoce a třešeň-pomeranč.
Tento iontový nápoj s elektolyty řadím hodně vysoko. Jedná se o velmi povedený produkt, jeho hlavní výhodou je, že neobsahuje žádné cukry, tudíž lze používat i v nejpřísnějších dietách. Složení je velmi jednoduché, ale za to naprosto efektivní. Konzumace produktu je opravdu jednoduchá. Stačí rozpustit 1 tabletu (lze ji i rozpůlit dle potřeby) ve sklenici či láhvi s vodou. Během cca. minuty je nápoj připraven a tableta velmi dobře rozpuštěná. Měl jsem možnost ochutnat příchutě citrus, lesní plody, růžový grep a tropické ovoce. Nejvíce mě zaujala příchuť lesní plody a tropické ovoce. Nápoj je velmi osvěžující zejména v letních a teplých dnech, je to příjemné a hlavně velmi chutné zpestření např. v práci :) .
Proto za mě tento produkt vřele doporučuji.

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.