RECENZE: CNP Professional - Expansion

Výrobce CNP

Originální sportovní výživa z Manchesteru s tradicí od roku 1998. Dobré jméno značky je nerozlučně spjato se zakladatelem, britskou legendou Kerry Kayesem a nezávislou organizací producentů farmářského mléka First Milk (2000 nezávislých farmářů po celé Anglii, Skotsku a Walesu). Kerry Kayes je bývalý britský kulturista, trenér a výživový specialista. Kayes pravidelně a dlouhodobě poskytuje cenné rady špičkovým sportovcům a klubům, ať se jedná o UFC nebo špičkové týmy Premier League, rugby, cyklistické týmy.
Produkty CNP jsou kompatibilní se Světovou antidopingovou agenturou (WADA) a jsou testovány společností LGC (jednou z nejuznávanějších nezávislých laboratoří pro dozor nad dopingem).

Popis produktu

Předtréninkový doplněk pro posílení svalové pumpy, posílení tréninkových výsledků a oddálení únavy. Obsahuje celkem 12 účinných látek (z toho 6 patentovaných extraktů) se synergním účinkem.
Jedná se o nestimulační předtréninkový přípravek zaměřený na co nejefektivnější podporu svalové pumpy, co nejsilnější podporu tréninkového výkonu bez použití stimulantů, efektivní transport živin přímo do svalu, oddálení únavy, zkrácení doby rekonvalescence.

Složení výrobku

V jedné dávce (15g) je:


Citrulin Malát - 8g

GlycerSize (Glycerol) - 3g

Nitrosigine (Arginin silikát Inositol) - 750mg

Vaso6 (extrakt ze zeleného čaje) - 300mg

VinitroxTM (hroznový a jablečný extrakt) - 250mg


AstraGin (patentovaný ženšen) - 50mg

BioperineTM (extrakt z černého pepře) - 10mg

Vápník - 550mg

Hořčík - 550mg

Vitamin B12 -  2 µg

 

Dále obsahuje aroma a je slazen sladidlem Sukralóza.

Prodává se v balení po 450g ve dvou příchutí - jablko a sour sweet.

Moje hodnocení


Dostal se ke mně vzoreček tohoto produktu, který je u nás novinkou, tudíž samozřejmě jsem rád pro Vás vyzkoušel.
Firmu CNP jsme naskladnili na náš eshop teprve nedávno a vypadá velmi solidně.

Když se podíváme na složení tohoto pre-workoutu, pak zjistíme, že obsahuje celkem dost složek. Základem je Citrulin malát, který by za mě neměl chybět v žádné novodobé předtréninkovce. Nechybí můj oblíbený Glycerol, který také podporuje napumpování a okysličení svalu.
Poté tam jsou látky spíše přírodního charakteru jako např. extrakty ze zeléno čaje, z hroznů a jablek, ženšen atd. Vše doporvází extrakt z černého pepře, který zvyšuje účinek všech přítomných látek.

Za mě jsou hlavní a nejdůležitější složky 2 a to Citrulin a Glycerol.

Líbí se mi, že zde nejsou přidány zbytečná aditiva.

Měl jsem příležitost vyzkoušet příchuť jablka. Vůně po otevření ne příliš výrazná a konkrétní. Rozmíchatelnost naprosto v pořádku. Chuťově nic extra, asi takto bych to přesně definoval. Je znát, že produkt je čistý s minimem aromat a sladidel. Převládá hořká a kyselá chuť. S jablky to nemá nic moc společného..


Vyzkoušel jsem pouze na jeden trénink, tudíž nemohu hodnotit z dlouhodobějšího užívání. Napumpovanost nebyla špatná, ačkoliv při dávce až 8g Citrulinu bych si představoval trochu něco jiného. Za mě je to jeden z těch slabších pre-workoutů, ačkoliv složení tomu nenapovídá. I co se týče našeho zákazníka, který tento produkt také užíval a to i dlouhodoběji, tak i ten má stejný názor jako já.

BODOVÉ HODNOCENÍ (1 nejhorší - 10 nejlepší)
Složení - 8
Funkčnost - 5
Chuť - 3

Celkový dojem - 5

 

Přeji Vám krásný den

 

 Předtréninkový doplněk Expansion naleznete v našem obchodě po kliknutí na tento odkaz

 

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.