:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: ADAPT NUTRITION - Pre-Train V2

Anglická firma Adapt Nutrition, kterou jsme naskladnili před pár týdny má hlavní motto: produkty, které fungují. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Produkty se vyrábí na výrobních linkách v Kanadě. Samozřejmě jsem si od této značky jako první vybral pre-workout, který složením zaručuje opravdu funkčnost.
Jedná se o již druhou generaci jednoho z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených před-tréninkových stimulátorů na britském trhu! Specifikem tohoto produktu je maximální zapojení počtu stimulačních metabolických drah. Receptura tohoto produktu je založená na celkem patnácti aktivních složkách koncentrovaných na maximální podporu a nabuzení organismu před tréninkem – výdrž, sílu, energii a soustředění.
V jedné dávce (tedy 11g) je:
L-citrulin - 4,5g
Beta-alanin - 2g
Betain - 1,5g
L-taurin - 1g
Kofein - 300mg
Citrus aurantium - 140mg
Vitamin C - 100mg
Ženšen - 50mg
Vitaminy skupiny B
dále obsahuje např. extrakt z ječmene, L-theanin, extrakt z luštěniny, kyselinu jablečnou a další.
Sladidlem je sukralóza.
Prodává se v balení po 330g ve dvou příchutí: modrá malina a zelené jablko.
Osobně jsem vyzkoušel příchuť modrá malina. Tento pre-workout jsem na doporučení od našeho dodavatele vyzkoušel společně s produktem Pump (od stejného výrobce) pro maximální efekt a napumpování. Produkt Pump obsahuje Citrulin, tudíž se ještě navýší množství Citrulinu v dávce. Rozmíchatelnost produktu je velmi dobrá, plně instantní, stačí zamíchat opravdu jen lžičkou. Barva tyrkysová (stejná jako bývávaly v dětství šmoulý zmrzliny :) ). Čekal jsem chuť hořkou a kyselou, prostě opět něco šíleného :) , ale byl jsem mile překvapen sladší chutí, na mě teda dokonce až moc sladkou, jelikož jak už jsem říkal v předešlých recenzí, mám raději nakopávače kyselejšího rázu. Ale jinak chuť za mě v pořádku. Pre-Train jsem vypil 40 minut před tréninkem a Pump jsem dal 10 minut před začátkem tréninku. Lepší napumpování a chuť do tréninku jsem po jiném nakopávači nezažil. A to jsem toho vyzkoušel už opravdu hodně a jen tak mě nic nerozháže :) . Žilnatost a tvrdost svalů dodala tréninku úplně jiný level a stálo to opravdu za to. Zatím lidé v mém okolí i naši zákazníci, kteří již mi poreferovali své pocity, tak i oni byli s tímto pre-workoutem naprosto spokojeni a musím říci, že se prodává velmi dobře.
Abych byl zcela objektivní, jako jsem v každé recenzi, tak při dalším tréninku, kdy jsem úmyslně dal další dávku až týden po první dávce, tak jsem již necítil takový účinek jako poprvé. Ale i tak je to zcela určitě za mě jeden z nejlepších pre-workoutů na současném trhu.
Určitě vyzkoušejte, maximálně doporučuji, ale POZOR! připravte se na opravdový hardcore trénink ;)

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.