:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Nová prodejna Praha 2 - Fitness & Wellness shop Vinohrady

Prodejna Vinohrady

Otevření prodejny na Vinohradské ulici v Praze zcela určitě ovlivnil fakt, že zde prodejna Sportovní výživy a doplňků měla tradici a byla zde již od roku 1990. Z tohoto důvodu možnost a pokus o "znovuzrození" této prodejny byla výzvou :-).
Prodejnu jsme převzali z kraje května a protože jsme chtěli, aby prodejna byla uzavřena jen po dobu nezbytně nutnou, naběhli jsme všichni, co měli ruce a nohy a během 14 dnů zcela změnili tvář tohoto obchodu a to jak z venkovní strany z Vinohradské ulice, tak samozřejmě i vnitřního prostoru celého obchodu.
Naším prvořadým cílem je zde provozovat prodejnu s odborným poradenstvím tak, jak jste již u nás zvyklí z první prodejny ze Strašnic a nabídnout našim zákazníkům trochu více, než-li "jen" podat zboží přes pult.
Přijďte se k nám podívat nebo přijďte třeba jen na dobrou italskou kávu, popovídat si, sdělit Vaše cíle či naopak problémy, uděláme vše proto, abychom Vám pomohli těchto cílů dosáhnout...
Prodejna na Vinohradské je více zaměřena na zdravý životní styl, což dokazuje vysoká skladová zásoba produktů značek Viridian, Purasana dále arašídových másel, veganských produktů, ovesných vloček atd. atd. - na "sportovku" ale v žádném případě a ani v nejmenším nezapomínáme :-), najdete zde kompletní sortiment našeho e-shopu Goldfitness.cz. Navíc zde pro Vás budeme pravidelně připravovat různé ochutnávky našich produktů (arašídová másla, sušené ovoce a superpotraviny značky Purasana, různé druhy proteinů atd.)
Dále jsme pro Vás, naše zákazníky, zařadili do nabídky na této prodejně sportovní oblečení značky NEBBIA a to v kompletním sortimentu! K dispozici je Vám samozřejmě prostorná kabinka, kde si vybrané zboží můžete vyzkoušet :-)
Najdete nás v Praze 2 na Vinohradské třídě 97, myslím, že většině pražských zákazníků netřeba vysvětlovat :-), prodejna je přímo u východu z metra stanice Jiřího z Poděbrad na Vinohradskou ulici. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9 hodin do 18 hodin. S výběrem nejen kolekce NEBBIA, ale hlavně s doplňky stravy značek Weider, Reflex, Viridian, Prom-IN, Myotec, Vegan Fitness, Nutrend, PhD a další a další, Vám ochotně pomůže naše Terezka, která je nejen aktivní fitnesskou, ale zdravý životní styl a správná životospráva je pro ni více, než vlastní...
Velké "díky" za možnost otevření naší druhé prodejny v Praze patří především vám, našim zákazníkům a vaší přizni, takže pevně věřím, že vás nezklameme!

Přejeme příjemný pobyt na naší prodejně!

Naše filosofie zůstává stejná, individuální přístup, individuální péče o každého našeho zákazníka! Náš cíl je jediný - za každou cenu spokojený zákazník. Nechceme a nikdy nebudeme nabízet za každou cenu všechny možné výrobce, kterých je na dnešním trhu nepřeberné množství, vždy se budeme snažit naše výrobce pro vás precizně vybírat a zařazovat pouze ty, kteří jsou uznávány a označovány za jedny z nejlepších, nejbezpečnějších a se seriózní historií. Primárně nám jde o čistotu produktů, šetrnost výroby, o kvalitu při výběru zdrojových surovin atd.

Prodejna Fitness & Wellness Vinohrady Prodejna Fitness & Wellness Vinohrady

 

 

 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.