:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::
* * * * *

Performance Matrix 800g No Cafeine - Reflex nutrition

Hlavní ideou před-tréninkové suplementace je získat co nejvíce z Vašeho výkonu – zvednout vyšší váhy, zvýšit sílu, popřípadě zvýšit rychlost, či vytrvalost. To vše za současného efektivního odbourávání nežádoucích látek a rychlé regenerace = Performance & Health Within. Pokud se seriózně zabýváte jakýmkoliv sportem včetně kulturistiky v dlouhodobé perspektivě, je tou poslední věcí kterou chcete udělat, utrácení peněz za produkty, které obsahují složky ve formách, které NEJSOU klinicky prověřené vzhledem k účinnosti.
termín dodání: Ukončená výroba
Výrobce: Reflex Nutrition
Cena: 1 368 Kč s DPH
běžná cena: 1 520 Kč, ušetříte: 10%

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

 

Dotazy a komentáře

Radek: Doporučení !
Dobrý den, prosím,nemohu si vybrat z BCCA ,doporučíte mi dle kvality ,ne ceny ?! Performance Matrix… více

Jarek: Dotaz
Dobrý den, mohli byste mi, prosím, poradit, jaký je smysl používání přípravků proti únavě před… více

Zobrazit více dotazů

Hlídat cenu

Hlídat naskladnění

Vyberte si variantu produktu

Příchuť / Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
Performance Matrix No Caffeine 800g - ovocná směs Performance Matrix No Caffeine 800g - ovocná směs 1 368 Kč Není skladem

Performance Matrix 800g No Cafeine - Reflex nutrition

Performance Matrix je již pátou vývojovou verzí navazující na dobře známý Tri-Matrix Evolution. Tento populární produkt dává sílu desetitisícům sportovců týden, co týden! Nový Performance Matrix obsahuje navýšené množství účinných ergogenů, podporujících maximální výkon a koncentraci, podporujících rychlé odbourávání kyseliny mléčné, homocysteinu a dalších nežádoucích složek, zatěžujících organizmus. Navíc v této verzi bez obsahu kofeinu!

Hlavní filozofií tohoto nového produktu je: PERFORMANCE & HEALTH WITHIN

Přeloženo do češtiny - maximální úroveň výkonu za současné podpory rychlého odbourávání odpadních látek, které zatěžují organizmus a jsou nejčastější příčinou krátkodobých i dlouhodobých útlumů, či únavy. Tato filozofie vychází z faktu, že pokud není u sportovců současně posilován tento faktor, dochází vlivem přetížení organismu k častým onemocněním a ke ztrátě dobré kondice. Což je časté např. u klasických, tedy jednoduchých suplementů, kde je daný výkon podáván takzvaně “na dluh”, což se může velmi negativně projevit na celkové kondici a výsledcích. Jako příklad lze uvést před - tréninkové produkty založené pouze na tzv. kofeinových směsích s neuvěřitelným množstvím dalších složek, bez uvedení jejich přesného množství, popř. jsou používány klinicky neprověřené formy atd.

Hlavní ideou před-tréninkové suplementace je získat co nejvíce z Vašeho výkonu – zvednout vyšší váhy, zvýšit sílu, popřípadě zvýšit rychlost, či vytrvalost. To vše za současného efektivního odbourávání nežádoucích látek a rychlé regenerace = Performance & Health Within. Pokud se seriózně zabýváte jakýmkoliv sportem včetně kulturistiky v dlouhodobé perspektivě, je tou poslední věcí kterou chcete udělat, utrácení peněz za produkty, které obsahují složky ve formách, které NEJSOU klinicky prověřené vzhledem k účinnosti.

Náš před-tréninkový produkt Performance Matrix je perfektní ukázkou toho co Reflex Nutrition nabízí.

5 klíčových oblastí na které je Performance Matrix zaměřen:

  • 1. Stimulace Proteinové Syntézy
  • 2. Oddálení Únavy, Prevence Dlouhodobé Únavy
  • 3. Zvýšení Síly a Dynamiky
  • 4. Zvýšení Koncentrace a Pozornosti
  • 5. Zvýšení Vasodilatace

Stimulace Proteinové Syntézy

Kvalitní BCAA aminokyseliny ve volné formě z těch nejlepších zdrojů jsou až o 300% dražší než ostatní aminokyseliny. To je také důvodem toho, proč ostatní výrobci nedávají do produktů dostatečné množství kvalitních BCAA ve volné formě, popř. uvádějí hodnotu vázaného BCAA, vypočítanou z použité bílkoviny v daném produktu. Nejnovějšími studiemi je prokázáno, že 7.000mg volných větvených aminokyselin ( BCAA ) v jednorázové dávce, má pozitivní účinky na proteinovou syntézu, tedy tvorbu a znovuobnovu svalových bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem svalových vláken ( myofibril ).

Oddálení Únavy, Prevence Dlouhodobé Únavy

Čím je výkon tvrdší a intenzivnější, čím máte větší sílu a dynamiku, tím dosahujete výraznějších výsledků. Nicméně, kdykoliv začnete trénovat s vysokou intenzitou, Vaše svaly jsou zaplavovány kyselinou mléčnou, amoniakem, homocysteinem a dalšími kyselinami, což vede k předčasné únavě. Klinické studie potvrtují, že Citrulin Malát a Beta-Alanin zvyšují vytrvalost a prodlužují výkon. Citrulin tlumí tvorbu amoniaku ve svalech. Beta-Alanin, který je prekurzorem Karnosinu, pomáhá zvýšit pH, tedy snížit překyselení a množství kyseliny mléčné ve svalové tkáni. Nabízíme největší množství těchto dvou látek na trhu v jedné dávce: 3.000mg Citrulin Malátu a 1.800mg Beta-Alaninu ve dvou odměrkách Performance Matrix. Dalšími důležitými složkami jsou Tri-Methylglycin v kombinaci s kyselinou listovou a vitamíny B6 a B12. Všechny tyto faktory, ale především Tri-Methylglycin, snižují hladinu homocysteinu. Homocystein je metabolit, či odpadní produkt vznikající z aminokyseliny Methioninu. Dlouhodobě vysoká hladina Homocysteinu je jednou z dalších příčin rychlého nástupu únavy a únavovových syndromů.

Zvýšení Síly a Dynamiky

Nejúčinnější forma kreatinu v celosvětovém měřítku, kombinace nejnovější německé kreatinové technologie a našich špičkových ingrediencí, nabízí CREAPURE kreatin v té nejsilnější podobě. V každé dávce tak dostáváte 5.000mg CREAPURE pro svalovou hmotu, výkon a sílu. Náš nekompromisní přístup k výběru toho nejlepšího a klinicky prověřeného kreatinu + naše dobré jméno již od roku 1996, je garancí toho, že v našich produktech naleznete opravdu originální CREAPURE kreatin!

Zvýšení Koncentrace a Pozornosti

Říká se, že mysl je silnější než svaly. Výzkum a naše vlastní zkušenosti, nám napovídají, že nejlepší sportovní výkon vždy souvisí s maximální koncentrací a pozitivní náladou, takže jsme přidali složky, které Vás do této zóny dostanou. Každá dávka Performance Matrix obsahuje 200mg čistého kofeinu a 1000mg Taurinu. * Pro ty, kteří nechtějí kofein, prosím využijte naši bezkofeinovou verzi.

Zvýšení Vasodilatace

Intenzivní přenos živin a kyslíku + zvýšení „svalové pumpy“, tak lze charakterizovat hlavní účinek. Toho je dosaženo maximalizováním hladiny oxidu dusnatého (NO) v krvi. Dříve byla k těmto účelům využívána aminokyselina arginin v různých formách, nejčastěji AAKG. Nejnovější studie však potvrzují, že mnohem efektivnější a účinnější je v tomto ohledu dávkování Citrulinu. Důvodem je to, že Arginin není metabolizován tak efektivně, což má vliv na jeho konečnou, dostupnou hladinu v krvi. Naopak Citrulin, který se na Arginin mění až v játrech, zvyšuje dostupnou hladinu Argininu v krvi mnohem účinněji. Základ této směsi tvoří 3.000mg Citrulinu v kombinaci se směsí polyfenolů vpNOSTM, které podporují vasodilatační efekt a antioxidační účinky produktu.

Doporučené dávkování:
Otestování individuální tolerance: DŮLEŽITÉ: pečlivě si přečtěte a prověřte následující doporučení. Díky silnému složení a stimulačním účinkům PERFORMANCE MATRIX, Vám důrazně doporučujeme otestování Vaší individuální tolerance na tento přípravek. Rozmíchejte 20g ( cca 1 plná odměrka )v 200 ml vody a následně vypijte na prázdný žaludek. Vyčkejte 30 minut k otestování Vaší tolerance.Je-li vše v pořádku, přijměte dalších 20g po uvedených 30 minutách k otestování Vaší tolerance na přípravek. Dvě dávky současně jsou maximum, více nikdy nezkoušejte!

Dávkování tréninkové dny:
Ujistěte se, že jste si otestovali Vaši individuální toleranci na přípravek. Rozmíchejte 20-40g ( 1 – 2 odměrky ) v 200-400ml vody a dávkujte na lačný žaludek 20-30 minut před zahájením tréninkové jednotky.

Garance společnosti Reflex Nutrition

  • Inovační technologie
  • Produkty ověřené klinickými studiemi
  • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
  • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Složení: Pump&Endurance Stack ( glukózové polymery, Citrullin Malát, Beta-Alanin, extrakt z hroznových semínek ( 95% proanthokyanidinů ), extrakt z kůry borovice ( 95% proanthokyanidinů )), Protein Synthesis Stack ( L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin ), Strength Stack ( CREAPURE kreatin monohydrát, Trimethylglycin), Focus Stack ( Taurin), uhličitan sodný, přírodně identické a umělé aroma,látka protispékavá – křemičitan vápenatý, přírodní barviva: E163 ( pouze černý rybíz ), E160a (pouze příchuť ovocná směs a ananas), E162 ( pouze příchuť ovocná směs ), umělé sladidlo – sukralóza, Pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, methylkobalamin

Tabulka nutričních hodnot:

100g20g dávka40g dávka
Energetická hodnota kJ / kcal 1.602 / 377 320 / 75 640 / 150
Bílkoviny 52g 10,4g 20,8g
Sacharidy 42g 8,4g 16,8g
Tuky 0,1g méně než 0,1g méně než 0,1g
Vláknina méně než 0,5g stopy stopy
Sodík 725mg 145mg 290mg
Vitamín B6 4mg 0,8mg 1,6mg
Kyselina listová 2000mcg 400mcg 800mcg
Vitamín B12 62,5mcg 12,5mcg 25mcg
L-Leucin 7.875mg 1.575mg 3.150mg
L-Valin 5.250mg 1.050mg 2.100mg
L-Isoleucin 4.370mg 874mg 1.748mg
CREAPURE Kreatin 12.500mg 2.500mg 5.000mg
Trimethyglycin 3.125mg 625mg 1.250mg
Glukózové polymery 45.199g 9.040mg 18.080mg
Citrullin malát 7.500mg 1.500mg 3.000mg
Beta-Alanin 4.500mg 900mg 1.800mg
VpNOS (Hroznové semínko & Extrakt z kůry borovice) 286mg 57mg 114mg
Taurin 2.500mg 500mg 1.000mg

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 800g
Dávkování: 1 odměrku (cca 20 g) rozmixujte v 200 ml vody. Berte na prázdný žaludek.

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Komentáře ke zboží

Radek: Doporučení ! 12.11.2012 12:11
Dobrý den,
prosím,nemohu si vybrat z BCCA ,doporučíte mi dle kvality ,ne ceny ?!
Performance Matrix / BCAA 500 kapslí - Reflex / Maximum BCAA Syntho / BCAA Hardcore 150 tbl. - MuscleTech
Moc děkuji reagovat

Goldfitness: Re:Doporučení !
Dobrý den, předně bych chtěl podotknout, že Performance Matrix je předtréninkový aktivátor. Obsahuje sice vysoké množství aminokyselin BCAA, ale dávkoval bych jej pouze před tréninkem, určitě ne po ukončení tréninku a ve dnech volna. Takže si dovolím zhodnotit pouze další tři zmíněné produkty resp. BCAA. Pokud bych měl sestavit pomyslný žebříček kvality a čistoty, tak bych to viděl z mého pohledu následovně: 1.) BCAA od Reflexu, 2.) Maximum BCAA Syntho - Weider, 3.) BCAA Hardcore - Muscletech. Důvod? V první řadě bych vybíral pouze mezi kapslovými formami BCAA tzn. pouze Weider nebo Reflex, BCAA Hardcore jsou tabletové (tlačená forma tablety) tzn. že obsahují zbytečná pojiva a lepidla, což je u tabletové formy nutností, aby tableta "držela vcelku", takže nám vypadly BCAA Hardcore. Maximum BCAA Syntho od Weidera i od Reflexu jsou v kapsli, takže odpadá přítomnost lepidel a pojiv, BCAA od Weidera jsou o 100mg na kapsli silnější, než-li BCAA od Reflexu, takže zde bych se přiklonil k Weiderovi, nicméně BCAA od Reflexu jsou navíc fermentované, tzn. že nejsou syntetické jako BCAA od Weidera, tak proto stavím aminokyseliny BCAA od Reflexu na první místo z Vašeho dotazu...
Přeji krásný den!

Jarek: Dotaz 05.06.2011 09:06
Dobrý den, mohli byste mi, prosím, poradit, jaký je smysl používání přípravků proti únavě před tréninkem, když únava a všechny s ní spojené tělesné biochemické procesy vznikají až po tréninku? Mám na mysli pouze otázku únavy, nikoli zvýšení momentální síly kde je role předtréninkových suplementů logická. Jde mi v podstatě o to, zda bych mohl tento přípravek použít PO tréninku například místo Recovery 2:1? reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, únava bohužel není přímo spojena pouze s těžším tréninkem, takže před-tréninkové aktivátory slouží k tomu, aby se trénink stal efektivnější a intenzivnější. Osobně nejsem moc velkým zastáncem před-tréninkových aktivátorů, které jsou založeny především na látkách typu kofeinu, taurinu, guaraně apod. - sice pomohou k momentální stimulaci a tím i k intenzivnějšímu tréninku, ale v celkovém součtu je organismus po tréninku ještě více vyčerpán, osobně doporučuji spíše aktivátory založené např. na optimálním poměru aminokyselin BCAA, citrulinu a dalších tělu prospěšných látkách. Užití těchto doplňků po ukončení tréninku není na místě a spíše doporučuji např. Vámi zmíněný Recovery 2:1, který oproti před-tréninkovým aktivátorům obsahuje podíl sacharidů/cukrů a bílkovin pro optimální doplnění celkových ztrát způsobených tréninkem a dalších látek pro potlačení katabolického stavu, což Vám před-tréninkové směsi nenabídnou.
Hezký den
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.