:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Nitrix versus L-Arginin

Co jsou to NO systémy, NO produkty,chcete-li Nitrix Oxide přípravky?

Tyto NO systémy pomáhají podporovat a udržovat hladinu oxidu dusnatého (NO) v těle. Základní složkou NO přípravků je látka Arginine Alpha-Ketoglutarate s farmaceuticky zpracovaným transportním systémem postupného uvolňování viz. níže. V této klasicky používané formě AAKG (Arginine-Alpha-KetoGlutarát) je arginin vázán na kyselinu alfa ketoglutarovou, což znamená, že v dané dávce např. Nitrixu je obsaženo zhruba jen poloviční množství této aminokyseliny, vůči celkovému obsahu.

Co je to Arginin?
Jednou ze zásadních funkcí argininu je jeho funkce prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který v organismu působí vazodilatačně (zvyšuje prokrvení) – což v konečném důsledku znamená, že se cévy rozšíří, zvýší se prokrvení, které umožňuje zásobení periferií živinami a kyslíkem. Další důležitou funkcí argininu je vyšší produkce somatotropinu (růstového hormonu- STH ), zlepšení funkce pohlavních orgánů a u mužů zvýšení spermatogeneze (tvorby spermií).

Co je to transportní systém?
Transportní systémy živin se používají všude tam, kde chceme, aby určitá látka byla maximálně a zcela využita. Jelikož se bavíme o Nitrixu, kde je použito více forem kreatinu a směs látek Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG) a kreatinu se v minulosti velice osvědčila, tak se zde zmíním právě o kreatinu, tedy o transportním systému kreatinu.
Jedinou možnou cestou, jak ještě vylepšit účinek kvalitního kreatinu (doporučuji pouze kreatin s ochranou známkou Creapure - viz. níže), je maximalizace jeho využití organismem a optimalizace energetického systému v organismu. Pokud přidáme další látky a složky, které jsou prověřeny klinickými studiemi: kyselina jablečná, hořčík a dextróza monohydrát. Kyselina jablečná zrychluje tvorbu buněčné energie ATP, mobilizuje tuky a svalový glykogen, které jsou v Krebsově cyklu spalovány a rychleji přeměňovány na energii potřebnou pro svalový výkon. Hořčík se obdobně podílí na tvorbě svalové energie a je nezbytný pro vytrvalost. Dextróza monohydrát zajišťuje optimální inzulínovou odezvu a maximalizuje využití kreatinu svalovou buňkou. Smícháním všech těchto látek získáme jedinečný a unikátní transportní systém Creapure Uptake System - VYLEPŠENÝ Creapure® + transportní systém + systém neutralizující kyselé prostředí žaludku!

Co je to kreatin?
Kreatin je látka tělu vlastní. Je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité, proto se doporučuje suplementace kreatinem.
V čem je Creapure kreatin odlišný od konkurence? Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure je jediný kreatin na světě (!!), který je trvale testován na nežádoucí nečistoty (kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu.
Garance čistoty - odstraněn kreatinin, dihydrotriazin a další nečistoty, běžné v klasickém kreatin monohydrátu.
Z naší nabídky používá Creapure kreatin např. firma Weider v podobě Pure Creatine nebo anglický výrobce Reflex nutrition v podobě Creapure Creatine.

Porovnání a konečný součet

Nitrix AVPT - 3 tablety
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate = 3.000mg (z toho čistá forma L-Argininu cca 1.500mg)
ostatní formy kreatinu

L-Arginin Liquid XXL + Creapure Uptake System
L-Arginin Liquid XXL - 1 ampule /25ml
L-Arginin = 6.000mg čistého argininu v jedné dávce!
Creapure Uptake System - 28g
CREAPURE Kreatin monohydrát = 5.000mg
Kyselina jablečná 1.000mg
Hořčík 75mg

Tento balíček je určen pro skutečné fajnšmekry, nechceme podsekávat efektivnost a funkčnost Nitrixu, který právem můžeme nazvat ve všech svých modifikacích bestsellerem roku 2007, 2008 a 2009, ale ti z Vás, kteří chtějí vyrazit ze svých tréninků opravdové maximum a zas tak úplně Vás Nitrix neohromil, tak právě pro vás je určena tato zesílená formule L-Argininu Liquid XXL a transportního systému kreatinu v podobě Creapure Uptake Systemu.
Doporučené dávkování:
L-Arginin Liquid XXL dávkujte 1x denně jednu ampuli a to ve dnech tréninku 30 minut před jeho zahájením a ve dnech volna rozdělte jednu ampuli do dvou dávek kdykoliv během dne.
Creapure Uptake system dávkujte 2x denně, první dávku ráno na prázdný žaludek, druhou po ukončení tréninku (1 dávka = dvě odměrky).
HARDCORE dávkování
L-Arginin Liquid XXL dávkujte 3x denně jednu ampuli vždy s Creatine Uptake system. Dávkujte ráno na prázdný žaludek - jedna ampule L-Argininu Liquid XXL a jedna dávka (dvě odměrky) Creatine Uptake system), druhou dávku užijte 30 minut před tréninkem (opět L-Arginin Liquid XXL + Creapure Uptake system) a třetí dávku ihned po ukončení tréninku, opět L-Arginin Liquid XXL + Creapure Uptake system.

PLUSY

  • Vysoké množství účinných látek
  • Několikanásobně navýšený výsledný efekt
  • Tekutá a pro lidské tělo tedy vstřebatelnější forma

MÍNUSY

  • složitější dávkování (Creatin Uptake Systém se míchá s vodou)
  • Vyšší pořizovací cena suplementů v případě HARDCORE dávkování - skutečně pro fajnšmekry
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.