:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::
* * * * *

Nitrix 360tbl.

Nitrix Foundation s esterovými technologiemi pro vyšší účinnost. BSN Nitrix patří k nejlepším suplementům pro nárůst svalové síly a hmoty současnosti. NITRIX – dokonalá věda v oblasti NO! Nitrix s technologií UFC, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix tak obsahuje vysoce účinný creatine ethyl ester beta-alanine společně s creatine phosphate a creatine amino butyrate! Jedná se tak o výrazně pokročilejší produkt, než byl jeho předchůdce!
Termín dodání: Ukončená výroba
Výrobce: BSN nutrition
Cena: 1 399 Kč s DPH
běžná cena: 2 090 Kč, ušetříte: 33%

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

 

Dotazy a komentáře

Jan: BSN 360 TAB.
Dobrý den, bude ještě dostupné nebo už se nevyrábí? více

Julie: Davkovani
Dobry den, ohledne davkovani je na doze napsano 2 tablety denne. Kdyz jsem zakupovala v obchode… více

Zobrazit více dotazů

Hlídat cenu

Hlídat naskladnění
Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
Nitrix 360tbl. 1 399 Kč
sleva 33%
Ukončená výroba

Nitrix 360tbl.

Nitrix - výrobce BSN nutrition

I přesto, že BSN Nitrix patří k nejlepším suplementům pro nárůst svalové síly a hmoty současnosti, jeho výrobce (společnost BSN) jde ještě dál. Původní BSN Nitrix s technologií CEM3 (tzn. s obsahem creatine ethyl ester malate) zdokonaluje a vzniká tak další z revolučních produktů - Nitrix s technologií AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix tak obsahuje vysoce účinný creatine ethyl ester beta-alanine společně s creatine phosphate a creatine amino butyrate! Jedná se tak o výrazně pokročilejší produkt, než byl jeho předchůdce!

Informace výrobce Nitrix AVPT:

To však nejsou jediné změny, kterými nový Nitrix AVPT prošel! "Obyčejný" L-Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG) byl nahrazen esterovou (a tedy účinnější) formou - spojením AAKG, L-Argininem Ethyl Esterem a L-Citrulinem! To vše dělá s Nitrix AVPT suplement, jehož účinky poznají i ti, kteří původní Nitrix užívali dlouhodobě i ve velkých dávkách!

Verze Nitrixu

  • Nitrix CEM3 je původní a první verze Nitrixu, tento Nitrix CEM3 obsahoval kreatin ethyl ester malát, (Nitrix CEM3 je v této době již nedostupný).
  • Nitrix AVPT po předchozí verzi uvedl výrobce - firma BSN na trh Nitrix AVPT, tedy Nitrix s technologií AVPT, AVPT = Advanced Volumizing and Performance Technology. Tato verze Nitrixu obsahuje kreatin ethyl ester beta-alanin v kombinaci s kreatin fosfátem a kreatin amino butyrátem.
  • Nitrix UFC (Foundation) Další z verzí Nitrixu byla označována na etiketě, jako UFC - FOUNDATION (prosinec 2010).
  • V tuto chvíli se objevila verze, která nemá na čelní straně etikety žádné označení, nicméně se jedná o naprosto stejnou verzi Nitrixu označovaného jako UFC - Foundation (srpen 2012), tedy nejnovější verzi Nitrixu.

Složení (3 tablety obsahují):

  • ACE3 (triple action nitric oxide matrix) - 3000 mcg (l-arginine AKG, l-arginine ethyl ester a l-citruline)
  • vitamin B9 - 200 mcg
  • CRTS2 - 1565 mg (AVPT - CEE beta-alanine, sodium creatine phosphate matrix, creatine alpha amino-n-butyrate)
  • Phosphoplexx (di-calcium phosphate, di-potassium phosphate, sodium phosphate)
  • NAD (nicotinamide adenine dinucleotide).

Pamatujete si na ty okamžiky v posilovně, kdy šlo prostě všechno skvěle? Měli jste sílu jak bůvoli, činky se zdály lehčí než obvykle, každé opakování a každou sérii jste zvládali bez větší námahy, vaše postava vypadala dokonale a svaly byly tak plné a napumpované, že to vypadalo, jako byste právě přibrali 5 kg svalů. Celou dobu, co jste byli ve fitcentru (a dokonce i poté doma) jste nemohli odtrhnout oči od zrcadla a dokola si opakovali: "Kéž bych mohl vypadat takto stále!

A teď pozor! Co kdyby takový den, okamžik, trénink a taková vizáž byly možné kdykoliv? Ano, skutečně existuje jeden výrobek, který má schopnost vytvořit ten vyhledávaný stav absolutní dokonalosti těla, něco co nebude trvat jen 2 hodiny při a hned po tréninku, ale 24 hodin denně a 7 dní v týdnu!

NITRIX – dokonalá věda v oblasti NO!
Nitrix si rychle vybudoval pověst nejznámějšího a nejúspěšnějšího NO doplňku na světě. Je vrcholem více než ročního výzkumu, vývoje a testování.
Nejjednodušší způsob, jakým vysvětlit fungování suplementu Nitrix je jeho přirovnání k bortící se hrázi. Hráz slouží jako regulátor vody, zabraňující jejímu volnému odtékání z nádrže do řek a kanálů. Kdyby se nádrž protrhla, všechna voda by obrovskou silou vytekla, zcela naplnila všechny své tepny – řeky a kanály - a prosákla půdou. Nitrix rozbíjí vnitřní tělesné hráze – otevírá krevní kanálky a způsobuje zvýšený přívod krve do svalů. Tím zcela naplní všechny svaly potřebnými živinami, které jsou obsaženy v této ojedinělé formuli a které umožní razantní zvětšení jejich objemu. Nitrix nastartuje transportní zásobovací systém, zaplaví svaly krví bohatou na živiny a způsobí konečný anabolický růst svalů za současného snižování tukových tkání.

Průvodce 4 týdenní transformační Nitrix - kůrou a popis klíčových efektů:

Nitrix: 1. týden
Vaše tělo je ve fázi naplňování se NO. Projeví se počáteční účinky – plně napumpované svaly. Nitrix podpoří trvalé napumpovaní svalů a zlepší celkový tvar vaší postavy. Budete vypadat lépe a to i mimo fitcentrum.

Nitrix: 2. týden
Nitrix právě nastartoval transformační proces. V průběhu druhého týdne zřetelně uvidíte a ucítíte změny vyvolané účinky suplementu Nitrix. Vaše síla, výdrž a schopnost regenerace se výrazně zlepší, vaše svaly budou očividně plnější a tvrdší. Nitrix podpoří soustavný příliv živin do svalů, díky větší síle a lepší schopnosti regenerace budete mnohem aktivnější a výkonnější. Nitrix však není určen výhradně pro ty, kdo touží jen po větším a tvrdším bicepsu - zaznamenáte rovněž větší pohlavní svěžest. Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.

Nitrix: 3. týden
Metamorfóza je v plném proudu a je to jen a jen lepší. Ucítíte jak je vaše kůže obtažená okolo svalů, cévy budou rapidně zvětšené. Budete mít velmi tvrdé, napumpované svaly, které tak vydrží po celý den. Vaše regenerace bude takřka okamžitá, síla a výdrž raketově vzrostou, nárůst čisté svalové hmoty bude zcela zřejmý. V tomto okamžiku se vás každý ve fitcentru bude ptát: "Co to vlastně bereš?"

Nitrix: 4. týden a dále
Každý den budete moci v zrcadle pozorovat čím dál svalnatější postavu. Získáte takovou hladinu svalové hmoty a její hustoty, kterou mnoho jiných jedinců dosáhne až po letech intenzivního tréninku. Pokud si myslíte, že už to je dobré, tak pozor – Nitrixová přeměna může ještě urazit pořádný kus cesty! Každým dalším týdnem budete moci pozorovat zlepšení svalnatosti, napumpování, síly a schopnosti regenerace. Nitrix podpoří celkovou transformaci vaší postavy a zvětšení svalové hmoty, která zůstane i v mimotréninkovém období. Nitrix rovněž poupraví schopnost organismu lépe využívat živiny z potravy a redukovat tak tukovou tkáň – u spousty jedinců byl po 12 týdenním užívání suplementu Nitrix zaznamenán 1 - 3 % úbytek hladiny tuků!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 360tbl.
Dávkování: vážíte-li méně jak 70 kg, dávkujte 2x denně 3 tablety, vážíte-li méně jak 90 kg, dávkujte 3x denně 3 tablety, vážíte-li více jak 100 kg, dávkujte 3x denně 4 tablety, Nitrix AVPT užívejte nalačno, užívání s jídlem snižuje účinnost

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Komentáře ke zboží

Jan: BSN 360 TAB. 17.10.2016 14:10
Dobrý den, bude ještě dostupné nebo už se nevyrábí? reagovat

Goldfitness: Re: BSN 360 TAB.
Dobrý den,

v tuto chvíli nám dodavatel poskytuje pouze tuto verzi: Nitrix .

V budoucnu v případě pokud bude původní verze opět dostupná budete na našich stránkách informován.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Julie: Davkovani 16.04.2016 09:04
Dobry den, ohledne davkovani je na doze napsano 2 tablety denne. Kdyz jsem zakupovala v obchode rekli mi 3 denne. Ted se tady docitam ze pri 70 kg 2 krat denne 3 tablety? Dekuji za odpoved reagovat

Goldfitness: Re: Davkovani
Dobrý den,

doporučuji u tohoto výrobku se řídit dávkováním na etiketě.

Přeji pěkný den

Julie: Davkovani 16.04.2016 09:04
Dobry den, pouzivat na lacno a jak dlouho na to nejist? Dekuji reagovat

Goldfitness: Re: Davkovani
Dobrý den,

užívejte vždy buď hodinu před jídlem či hodinu po jídle.

Přeji pěkný den

Vasek: DOTAZ 12.08.2015 22:08
Dobrý den, díval jsem se že pokud mám 70kg tak 2x denně 3 tablety (za den 6 tablet). Je monžné to udělat i tak že bych dal 3x denně po 2 tabletách (taky 6 tablet). A když to dám ráno na lačno a pak před tréninkem a pak během dne třeba po tréninku tak je všechno v pořádku ? Děkuji reagovat

Goldfitness: Re:DOTAZ
Dobrý den,

určitě i takový způsob dávkování je vhodný, chce to dozkoušet a přijít na to co vyhovuje právě Vám.

Hezký den

Jirka: Nitrix + HMB 3800 weider 24.01.2015 12:01
Dobrý den. Lze je reagovat

Billy: Rada 07.12.2014 14:12
Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli tento produkt je tak dobry jak se pise ,a take jsem slysel dobre ohlasy . Chtel bych ho zkusit .. Co se tyce jidelnicku , pitneho rezimu a cviceni mam vse zvladnute. Uz mam nejake suplementy : one stop xtreme, instant mass heavy weight , creatin od weider ,arginin od weidru... chtel bych koupit tento produkt ,ale nevim jestli to ma nejaky smysl. Predem dekuji za odpoved. reagovat

Goldfitness: Re:Rada
Dobrý den, Nitrix při správném užívání má opravdu slušný efekt a ohlas u zákazníků. Nemá smysl jej užívat samostatně, ale pokud máte dostatek základních látek a živin, což dle Vašeho popisu soudím, že máte, tak bych Nitrix do suplementace zařadil. Důležité je, abyste jej užíval vždy na prázdný žaludek, ideálně ráno, před tréninkem a třetí dávku kdykoliv během dne. Dávkujte dle doporučení výrobce, tzn. pokud vážíte do 90kg, tak užívejte 3x tři tablety, pokud vážíte nad 90kg, berte 3x denně čtyři tablety. Přeji hezký den

Tny8546: Dávkování 03.06.2014 17:06
Dobrý den má smysl brát nitrix i před spaním? reagovat

Goldfitness: Re:Dávkování
Dobrý den, osobně bych doporučoval užívat Nitrix vždy na prázdný žaludek, takže před spaním bych dal přednost kvalitnímu bílkovinnému zdroji, v každém případě Nitrix užívejte 3x denně a to bez ohledu na fakt, zda trénink máte či nikoliv - samozřejmě s ohledem na svoji tělesnou hmotnost... Mějte pěkný den

matthew: CÉVY A SVALOVÁ HMOTA 16.04.2014 14:04
dobrý den slyšel jsem že po nitroxu jdou hodně vidět žíly to bych chtěl je to pravda a když my je 15 let nevadí to nevyloučím všechnu svalouvou hmotu není to zbytečné a vážně je nárust svalů tak rychlí cvičím už 2rok děkuji za odpověd reagovat

Goldfitness: Re:CÉVY A SVALOVÁ HMOTA
Dobrý den, pravdou je, že Nitrix resp. všechny suplementy, které jsou založeny na argininu rozšiřují krevní řečiště, čímž zvýrazňují žilní kresbu. Pokládám však za zbytečné Nitrix užívat v 15ti letech, v 15ti letech bych se zaměřil na kvalitní stravu a pokud chcete jít nahoru s tělesnou hmotností a se svalovým objemem, zaměřte se na kvalitní gainer, osobně bych doporučil např. Royal Mass od německého Myotecu. Mějte pěkný den

RT: protein 15.04.2014 10:04
Dobrý den,
chci se zeptat, zda doporučujete užívat Nitrix společně s kvalitním proteinem....
(mimo jíné Nitrix před tréningem a po tréningu protein) - bude tato kombinace mít efekt? reagovat

Goldfitness: Re:protein
Dobrý den, Nitrix samostatně nemá smysl užívat, proto vždy doporučuji Nitrix užívat v kombinaci s kvalitní bílkovinou, lépe řečeno, bílkovina je v pomyslné suplementační pyramidě mnohem důležitější, než-li suplementy typu kreatin, Nitrix, Tribulus a další, takže tuto kombinaci vřele doporučuji. Nitrix od BSN užívejte 3x denně a to s ohledem na tělesnou hmotnost, informace výrobce doporučují do 90kg užívat 3x denně tři tablety, nad 90kg (200LBS) pak užívat 3x denně čtyři tablety. Mějte pěkný den

Rouvy: MÁ CENU 08.04.2014 22:04
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli má cenu brát Nitrix 360tbl. - BSN nutrition když nebudu užívat žadné jiné suplimenty ani dodržovat jídelníček. Prostě jen cvičit a užívat nitrix. Má to smysl ?? reagovat

Goldfitness: Re:MÁ CENU
Dobrý den, obrazně řečeno, suplementační pyramida by měla mít základ v podobě kvalitních bílkovin, sacharidů, aminokyselin a až po tomto základě jsou na místě další látky typu Nitrixu, stimulantů testosteronu a dalších látek. Doporučoval bych Vám pročíst si komentáře k Nitrixu, toto téma zde bylo několikrát zmiňováno, naleznete ho po kliknutí na tento odkaz: "Vše o Nitrixu a NO produktech". Osobně bych Vám Nitrix samostatně nedoporučoval, určitě má vysoký ohlas a oblibu u zákazníků, ale základem k Nitrixu je dostatečné množství bílkovin! Mějte pěkný den

Mafal12: Shození 01.03.2014 17:03
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli když začnu brát Nitrix a pak přestanu, tak jestli potom neztratím část svalové váhy, jako třeba u Kreatinu. Děkuji, hezký zbytek dne.
reagovat

Goldfitness: Re:Shození
Dobrý den, Nitrix je založen úplně jiném základu, než-li působí kreatin monohydrát, takže nemusíte mít obavy, že po ukončení suplementace Nitrixem o získanou hmotu přijdete, osobně bych doporučoval kombinaci Nitrixu s kreatinem - tedy za předpokladu, že máte zvládnutý základní zdroj živin (bílkoviny, sacharidy, aminokyseliny). Mějte krásný den

Vojta: Dávkování 30.01.2014 12:01
Dobrý den, chci se zeptat na dávkování Nitrixu. Objednal jsem si už druhé balení a na tomto balení mi přišlo že mám brát 2 tobolky denně. V prvním balení jsem bral 3x3 jak jsem se docetl na této strance. Je to celkem rozdíl, tak mě to zajímá. Děkuji za odpověd, s pozdravem Vijta. reagovat

Goldfitness: Re:Dávkování
Dobrý den, obecně řečeno, vždy doporučuji se řídit návodem výrobce, nikoliv tedy českého překladu. Výrobce doporučuje dávkovat do 90kg (200 liber) hmotnosti 3x denně tři tablety, nad 90kg (nad 200 liber) pak výrobce doporučuje dávkovat 3x denně čtyři tablety. Osobně se zastávám tohoto dávkování s přísným přihlédnutím k faktu, aby veškeré dávky Nitrixu směřovaly vždy k prázdnému žaludku. Mějte pěkný den

Michal: Nitrix 21.01.2014 19:01
Dobrý den, chci se zeptat jestli vadí když si beru tablety hned po vypití gaineru s creatinem, když tu píšete na obsolutně prázdný žaludek reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, obecně řečeno, kombinace s kreatinem nebo s aminokyselinami nevadí, gainer nebo protein bych nechal až po cca 30 minutách po spolknutí tablet Nitrixu. Mějte pěkný den

pavlass: kombinace a dávkování 20.01.2014 16:01
dobrý den koupil jsem si nitrix2.0 od BSN a dostal jsem od nich jako dárek tribulus od firmy AATHLET.. chtěl bych se pozeptat zda je to možné kombinovat s gainerem od EMP a jaké davkování,a zda mi tahle trojkombinace nemůže uškodit.jde mi hlavně o objem.. váha 73kg a věk 24. předem děkuji za odpověd :) reagovat

Goldfitness: Re:kombinace a dávkování
Dobrý den, kombinace Vámi uvedených suplementů je zcela jistě v pořádku, kombinace Nitrixu, gaineru a stimulantu testosteronu je efektivní, s konkrétním dávkováním se řiďte dle návodu, Vámi uvedené doplňky neznám, nemáme je v nabídce a ani mi nic neříkají, osobně bych vybíral z renomovanějších značek... Děkuji za pochopení a přeji hezký den

rosta: Nitrix BSN 15.01.2014 12:01
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat dá se kombinovat Nitrix 360tbl. - BSN nutrition s Crea Ethyl Ester a Mega BCAA 6000? předem děkuji za odpověd reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix BSN
Dobrý den, v případě, že máte zvládnutý jídelníček a dostatečný příjem převážně bílkovin a sacharidů, tak je kombinace Nitrixu, formy kreatinu a aminokyselin velice efektivní. Z kreatinu bych Vám ale doporučil klasický kreatin monohydrát např. Pure Creatine od Weidera. Co se týká kreatin ethyl esteru, tak doporučuji si pročíst tento náš článek o tom, Proč nefunguje kreatin ethyl ester.
Mějte pěkný den

Roman: Nitrix BSN 08.12.2013 10:12
Dobrý den , mám zájem si koupit toho "pomocníka" na svaly Nitrix BSM ale je mi 15 let a vážím 63kg je to pro mě zdraví když sem tak mladý ? děkuji za odpověď :) reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix BSN
Dobrý den, osobně považuji Nitrix za velice kvalitní doplněk, nicméně aby fungoval, musíte mít dostatek základních živin a látek (proteiny, sacharidy atd.). V každém případě bych vzhledem k Vašemu věku se zaměřil právě na tyto základní látky, Nitrix bych ve vašem věku nedoporučoval. Zkuste zkvalitnit jídelníček, zařaďte kvalitní protein či gainer (v závislosti na to, zda chcete nabírat objem, či čistou svalovou hmotu), Nitrix zařaďte až budete mít vyčerpané tyto "vlastní" rezervy a nejdříve cca v 18ti letech - můj názor :-). Díky za pochopení a mějte krásný den

Pepa: Nitrix 20.10.2013 20:10
jak spravně uživat nitrix v časovem rozmezí mezi jídlem ?? nebo je to jedno!§ diky!! reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, Nitrix dávkujte vždy na absolutně prázdný žaludek. Pokud vážíte do 90kg užívejte 3x tři tablety denně, pokud vážíte nad 90kg dávkujte 3x denně čtyři tablety. V tomto případě bych se držel originálního návodu. Pokud se chcete dozvědět o Nitrixu více, tak protože na toto téma zde bylo napsáno snad nejvíce zkušeností, rad a reakcí, doporučuji si vyfiltrovat dané téma a můžete pročítat, pro urychlení stačí kliknout na tento odkaz "Vše o Nitrixu a NO produktech".
Mějte pěkný den

ada: monohydrate a nitriy 25.09.2013 14:09
Dobry den,chtel bych se zeptat, zda je dobre uzivat spolecne s nitrixem creatine monohydrat od znacky weider a kdy brat monohydrat, jestli spolecne s nitrixem, nebo zvlast :) je to sypana forma. Diky reagovat

Goldfitness: Re:monohydrate a nitriy
Dobrý den, Nitrix od společnosti BSN sice již formu kreatinu obsahuje, vždy ale doporučuji tento obsah navýšit. Vy jste zvolil Pure Creatine od Weidera, což si myslím, že jste nemohl udělat lépe, jedná se o velice kvalitní a čistý kreatin monohydrát, navíc vyráběný pod ochrannou známkou CREAPURE, takže pokud máte dostatek základních živin typu bílkovin a sacharidů, tak kombinaci Nitrixu a kreatinu vřele doporučuji! Pure Creatine užívejte klidně i spolu s Nitrixem a to cca 20 minut před tréninkem a ihned po jeho ukončení. Třetí dávku užijte např. ráno po probuzení - tedy též s dávkou Nitrixu. Pokud byste potřeboval více informací, tak nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné lince 800 801 130. Mějte pěkný den

Ja: Nesrozumitelnost 17.08.2013 01:08
Dobrý den. Mám 198 cm a 100 kg. Nitrix jsem užíval 3 týdny, užíval jsem i gainer PVL Mutant Mass, držel jídelníček apod. ale nepřibral jsem ani kilo. Sice jsem při cvičení cítil napumpovanost a chtěl zvedat větší váhy, ale abych pozoroval účinky na svojí postavě, jaký jsou v popisech, tak to rozhodně ne (proto jsem ho přestal brát) Jak je to možný? Díky za vysvětlení reagovat

Já: Re:Nesrozumitelnost
Dobrý den. K Nitrixu se vrátím, vypustil jsem ho i z toho důvodu, že jsem měl nedostatek financí (bohužel jsem ještě student). Ale u toho dávkování u Mutantu mě už kolikrát napadlo, že bych měl dávky zvýšit, jenže gainer obsahuje nějaký látky na cholesterol a proto jsem raději zůstal u jedný dávky denně. Takže jak vidím, zvýšit dávky několikrát denně mi neuškodí?
Nitrix bych měl brát zase od začátku, nebo ty 3 týdny počítat a potom se držet těch zbylých týdnů?
Goldfitness: Re:Nesrozumitelnost
Dobrý den, dvě odměrky gaineru je pro zvyšování objemu a hmotnosti opravdu málo, osobně doporučuji 2 - 3x denně po 100g a to bez ohledu na fakt, zda máte či nemáte trénink. V každém případě stěžejní dávku gaineru berte ihned po ukončení tréninku. Nitrix užívejte vždy a pouze jen na prázdný žaludek a po třech týdnech skutečně nemá význam dělat závěry a to ani u Nitrixu, který výrobce doporučuje dávkovat 12 - 16 týdnů, ani u gaineru. Závěry doporučuji dělat až po cca 6ti týdnech, jednak máte prvních 14 dní tzv. metabolické okno, kdy jakékoliv zvyšování či snižování hmotnosti je reakce na dřívější stav a ne na stav posledních 14 dnů. Je škoda, že jste Nitrix již vypustil, v každém případě pokud chcete nabrat objem, tak je kombinace Nitrixu a kvalitního gaineru základem. Osobně bych vybral z gainerů Royal Mass, který má enormně nízký podíl laktózy a navíc velice kvalitní zdroj bílkovin. Přeji hezký den
Já: Re:Nesrozumitelnost
Dobrý den.
Nitrix dávkoval jsem 4 tablety 4x denně. Chci nabrat objem a zvyšovat hmotu. Gainer jsem dávkoval/dávkuji 2 odměrky po cvičení a 2 odměrky v netréninkový den jako svačinu. Uvažoval jsem, že bych měl odměrky zvýšit podle originálního návodu na obalu, jenže je všude napsáno, že se to nedoporučuje.
Spokojen jsem nebyl, protože je napsáno, že bych měl po 3 týdnech pozorovat účinky, jenže se to tak nestalo (kromě pocitu při cvičení). Četl jsem diskuze i na jiných stránkách a na mnoho uživatelů Nitrix opravdu působil tak, jak je napsáno. Je mi jasný, že za měsíc nepřiberu 20 kilo, ale pokud se má Nitrix užívat 10-12 týdnů a já ho bral 3 týden a nic z toho, to se mi moc nelíbí.
Goldfitness: Re:Nesrozumitelnost
Dobrý den, bohužel nepíšete, jak jste Nitrix dávkoval, stejně tak gainer. Navíc po třech týdnech je téměř nemožné pozorovat nějak výrazné změny, neznám Vaše cíle, zda chcete nabírat objem a zvyšovat tělesnou hmotu, mohu ale potvrdit, že právě Nitrix - tedy pokud se bavíme o Nitrixu od společnosti BSN je jedním z nejoblíbenějších suplementů na trhu a to právě díky jeho účinkům. Pokud byste chtěl tento problém rozebrat podrobněji, tak nás neváhejte kontaktovat na naší zelené lince 800 801 130.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den

Franta: nitrix 26.07.2013 12:07
Dobrý den chci se zeptat jestly je možné brat nitrix s proteinem Matrix 5.0 a popřípadě v jakém časovém rozmezí od sebe. A ještě jedna otázka... kdy bude Nitrix dostupny ?
Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, kombinace kvalitních bílkovin a sacharidů s Nitrixem má vždy veliký efekt, užívat Nitrix samostatně je nesmysl a to i přes fakt, že je Nitrix velice účinným suplementem, v případě ale, že máte dostatek základních látek právě typu bílkovin a sacharidů je Nitrix správnou volbou. Nitrix je v tuto chvíli opět skladem. Mějte hezký den

Jakub: Nitrix 06.07.2013 16:07
Ahoj,chci se zeptat,nitrix,ktery zde nabizite,je ten nejnovejsi? reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, ano, v tuto chvíli nabízíme pouze jediný druh Nitrixu od BSN a je to zároveň ten nejnovější... Hezký den

Majky 2948: Nitrix 20.05.2013 08:05
Dobry den.Chci se zeptat jestli muzu Nitrix klidne zapit ovocnou šťávou nebo jen radsi cistou vodou.Diky:) reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, nevidím důvod, proč byste nemohl Nitrix zapít ovocnou šťávou, pokud tento dotaz vezmu ale do detailu, tak Nitrix obsahuje i kreatin a vzhledem k faktu, že ve složení se nedočtu, zda Nitrix obsahuje i jakýkoliv transportní systém, tak bych ho raději zapíjel vodou, ale je to už skutečně trochu alchymie, osobně si myslím, že v případě použití šťávy nebudou ztráty žádné... :-). Mějte hezký den

Kuba: Nitrix a Syntha 6 05.05.2013 21:05
Dobrý den, nakupuji pouze u Vás a chtěl bych se zeptat po jaké době vysadit Nitrix a po jaké době ho zase mohu užívat? A jestli je vhodná kombinace Nitrix a Syntha 6. Moc děkuji. reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix a Syntha 6
Dobrý den, předně velice děkujeme za Vaši věrnost. Co se týká Nitrixu, výrobce udává dokonce po dobu 16ti týdnů, k čemuž se osobně i přikláním. Jinak případná kombinace se Synthou 6 je vhodná, v každém případě bych ale nezapomínal na fakt, že kvalitní protein je v pomyslné suplementační pyramidě určitě větším základem, než-li samotný Nitrix, takže doplnění bílkovin je mnohem důležitější a z dlouhodobého hlediska i efektivnější... Mějte hezký den

Majky 2948: Nitrix 28.04.2013 14:04
Dobry den.Chtel bych se vas zeptat jestli se nejak meni ucinek Nitrixu kdyby jsem tablety rozkousal na pul?Protoze spolknouti cele tablety mi dela problem.Diky:) reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, tabletové formy by se kousat neměly, jde o to, že by se měly rozpustit až v žaludku, nicméně pokud je to nevyhnutelné, doporučil bych je alespoň pouze půlit. Pěkný den

Tomas: KOMBINACE NITRIX 21.03.2013 22:03
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat s čím je nejlepší NITrix kombinovat? Gainer,protein,kreatin? aby byl účinnek co nejlepší. (prosím i o konkrétní značky)

Díky moc :) reagovat

Goldfitness: Re:KOMBINACE NITRIX
Dobrý den, abych pravdu řekl, tak veškeré tyto složky a suplementy je vhodné mezi sebou kombinovat a doplňovat. Samozřejmě s přihlédnutím na fakt, v jaké se nacházíte fázi, ale jelikož se dotazujete na kreatin a Nitrix, tak budu vycházet z toho, že se Vám jedná o objem a tedy o nabírání hmotnosti. Vyberte si především kvalitní gainer, zde bych pro své složení vybral např. Royal Mass a 3x denně bych jej dávkoval po cca 100g spolu s kreatinem (kreatin přisypávejte do každé dávky gaineru a to v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti - přibližně 25 - 30g v desetidenní sytící fázi, dále pak stačí udržovat cca 15 - 20g kreatinu denně). Vybírejte nejlépe kreatin, který je vyrábět pod ochranou známkou CREAPURE, jedná se o kreatin nejvyšší kvality a hlavně čistoty, z naší nabídky mohu doporučit např. Creapure Creatine od Reflexu nebo Pure Creatine od Weidera. Nitrix v každém případě od společnosti BSN. Pokud jste v objemové fázi a rozhodnete se dávkovat gainer v tomto doporučeném dávkování - tedy 3x denně cca 100g, zároveň přijmete dostatečné množství bílkovin a další doplňování bílkovin (např. z proteinů) je již zbytečné, v případě Royal Massu do sebe dostanete dostatečné množství kvalitní bílkoviny a to v podobě syrovátkového izolátu a micelárního kaseinu. Pokud byste měl jakýkoliv další dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.
Přeji krásný den

Petr: Kombinace 01.03.2013 16:03
Dobrý den je možné kombinovat nitrix s nějakým anabolizerem třeba tribulus terrestris a k tomu ješte protein děkuji reagovat

Goldfitness: Re:Kombinace
Dobrý den, ano kombinace možná je. Jakákoliv kombinace Nitrixu a další suplementů je vhodná, obrazně řečeno, Nitrix resp. forma Argininu umocňuje efekt veškerých živin, které přijímáte, takže pokud máte dostatečné množství základních živin typu bílkovin, sacharidů, aminokyselin atd., tak i kombinace s Tribulus Terrestrisem je vhodná. Přeji hezký den

Jakub: Nitrix - kombinace 15.02.2013 23:02
Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně Nitrixu a jeho kombinace s jinými doplňky. Co by jste mi doporučoval? Kvalitní protein mám. Přemýšlel jsem o kreatinu, ale říkal jsem si, jestli to již není zbytečné :-).

Děkuji moc za Vaší odpověď

S pozdravem

Jakub reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix - kombinace
Dobrý den, osobně považuji kombinaci Nitrixu a kreatinu za vhodnou a to i přes fakt, že Nitrix určité formy kreatinu již obsahuje. Pokud máte dostatečný příjem kvalitní bílkoviny, tak kombinace Nitrix a kreatin je vhodná a doporučuji ji... Dávkujte nejlépe vždy spolu s Nitrixem.
Přeji hezký den

Josef: Ektomorf 27.01.2013 16:01
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tento produkt je vhodný k užívání společně s gainerem a kreatinem. Jsem ryzí ektomorf. Mám 183 cm a bohužel jenom 60 (+-3) kg. Začal jsem posilovat a užívat tyto produkty a chtěl bych nasadit i Nitrix BSN. Tak jestli mi pomůže nabrat více svalové hmoty? Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:Ektomorf
Dobrý den, kombinaci kreatinu, gaineru, případně Nitrixu je velice efektivní a vhodná, tedy určitě doporučuji. V každém případě při Vaší hmotnosti a vzhledem k somatotypu je pro Vás prioritou kvalitní gainer, kreatin i Nitrix je již "pouze" přidaná hodnota ke kvalitnímu gaineru. V každém případě bych doporučil 3x denně cca 100g kvalitního gaineru, vzhledem ke složení bych se osobně přikláněl k Royal Massu.
Přeji hezký den

Medak: Dotaz 27.01.2013 10:01
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na vhodnost a možnou kombinaci nitrixu se spalovačem tuků Fat stove gel. Cvičím přes rok, je mi 25, výška 187 a váha 90 kg.Do teď jsem užíval N.O.XPLODE. Chtěl bych vyrýsovat svaly a nemůžu se zbavit přebytečného tuku na břichu. Předem děkuji za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, osobně nejsem velikým zastáncem kombinace Nitrixu a jakéhokoliv spalovače tuků. Nitrix dle mého názoru patří do kategorie suplementů určených spíše do objemové fáze, stejně tak i NO-Xplode. Zbavení se resp. odbourání tuku v problematických partiích je spíše otázkou stravy a tréninku, který by měl být více dynamický (více opakování, kratší pauzy apod.) a určitě zařazení aerobních aktivit. Ze suplementů se zaměřte na kvalitní základ, to znamená dostatek bílkovin, aminokyselin případně spalovač tuku typu Grenade Thermo Detonátor.
Přeji hezký den

Vojtěch: 09.01.2013 21:01
Dobrý den, mám dotaz ohledně nitrixu, jestli je to ten správný suplement pro mě, měřím 185 cm, vážím 80 kg cvičím zhruba 2 roky a cca 3 měsíce nejsem schopný nějak extra hnout s váhami, přes všechnu mou snahu, váhy pořád nejdou nahoru, zajímá mě jestli mám teda zvolit nitrix nebo by byl vhodný i jiný suplement. Pokud ne co by jste mi doporučil. Předem díky za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:
Dobrý den, osobně považuji Nitrix za velmi kvalitní suplement. V žádném případě ale nestačí užívat pouze Nitrix! Nitrix bych v pomyslné pyramidě důležitosti suplementů postavil až na skoro poslední místa. Základem je kvalitní bílkovina a sacharidy (za předpokladu, že pominu upravený jídelníček a dostatek vitamínů a minerálů). Nevím jaké máte cíle, zda chcete nabírat i objem nebo spíše zkvalitňovat hmotu, dle toho bych doporučil buď gainer nebo protein. V každém případě, Nitrix je pro Vás vhodný, ale za předpokladu, že máte dostatečné množství základních živin. Nitrix mimo jiné zvětšuje krevní řečiště a obrazně řečeno vyplavuje do svalu více živin, pokud ale základní živiny nejsou, nemá čím svalovou buňku zásobovat. Pro více informací kontaktujte naši zelenou linku 800 801 130.
Přeji hezký den

Michal: dotaz 04.01.2013 11:01
Dobrý den,
kamarád mi doporučil Nitrix pro snížení váhy. Necvičím, věnuji se cyklistice, nové svaly nepotřebuji ale potřebuji na sezonu opět odbourat nabrané tukové zásoby. Je pravda jeho rada, že když budu trenovat na kole a používat nitrix tak nastane úbytek tuků? Běžně na treninky používám kartinitin, ale to nyní bych potřeboval sundat rychleji tuk než v sezoně, kdy ho tolik nemám. Děkuji za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:dotaz
Dobrý den, jednoznačně NE :-). Nitrix obsahuje mimo jiné i formy kreatinu a zcela jistě nepatří k doplňkům podporující snížení tělesné hmotnosti. Pokud bych měl doporučit, držte se i nadále karnitinu a podpořte spalování tuku Grenade Thermo Detonátorem, který Vám k výsledkům určitě pomůže. Mimo jiné i patřičně energizuje, což si myslím, že k Vašemu sportu bude jen plus.
Přeji hezký den

Roman: Pro 15 15.11.2012 19:11
Dobrý den, mohu používat Nitrix ve 14-ti letech? Při intenzivním kvalitním tréninku? Cvičím rok ... reagovat

Goldfitness: Re:Pro 15
Dobrý den, asi Vás zklamu, ale ve Vašem věku a to i přes skutečnost, že nejste začátečníkem a rok již posilujete, tak Vám Nitrix nedoporučím. Ve 14 letech je tělo a organismus ještě ve fázi neukončeného vývinu, navíc máte dostatek svých vlastních rezerv, takže pokud bych měl doporučit, držte se (alespoň prozatím) kvalitních gainerů, po kterých zaručeně naberete, případně kvalitních bílkovin. Dbejte na kvalitní a bohatou stravu a Nitrix a jemu podobné suplementy ještě oddalte...
Děkuji za pochopení

Jiří: Nitrix 30.09.2012 11:09
prosim vás Nitrix 360tbl. - BSN nutrition dávkování je nalačno ale mam si ty 3 tablety rozdělit po určitých hodinách nebo všechny 3 najednou děkuju za odpověd :) reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, Nitrix se dávkuje s přihlédnutím k tělesné hmotnosti, pokud ale vážíte do 90kg a jde Vám o doporučení výrobce, tak v překladu se doporučuje dávkovat 3x tři tablety denně a to vždy na prázdný žaludek. Jednu dávku - tedy tři tablety berte určitě najednou.
Přeji hezký den!

Jirka: Nitrix 21.08.2012 22:08
Dobrý den
Objednal jsem si proteiny ke kterým byl nitrix se slevou.
Chtěl sem se na internetu podívat co je to vlastně zač a všude nacházím Nitrix AVPT i s obrazky které maji znazorněno to AVPT na nádobce. ta moje žádné AVPT nemá a tak sem chtěl vědět jaky je rozdil mezi obyčejným Nitrixem a Nitrixem AVPT.
Ještě všude čtu že dávkování by měli být tři tobolky 2x až 3x deně. na te mé nádobce je dávkování 2 tablety deně tak si nejsem jist koik mám užívat. reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, v detailním popisu tohoto Nitrixu jsme rozdíly mezi jednotlivými verzemi Nitrixu detailně popsali, v tuto chvíli jsme doplnili i fakt, že poslední verze Nitrixu na čelní straně etikety nenese žádné označení a to ani AVPT, ani UFC, nicméně se jedná složením o naprosto totožný Nitrix, jako Nitrix s označením UFC.
Co se týká dávkování, česká etiketa se řídí normou EU a normou ČR, takže zde mohou být rozdíly, co se týká doporučeného dávkování samotného výrobce, tak americká firma BSN nutrition uvádí na originální etiketě dávkování do 90kg (200lb) 3x tři tablety denně, nad 90kg 3x čtyři tablety.
Přeji hezký den.

David: dotaz 08.04.2012 11:04
Dobrý den chtel jsem se zeptat co mam brat k Nitrixu abych jel na dobry objem. diki
reagovat

Goldfitness: Re:dotaz
Dobrý den, osobně vidím Nitrix, jako vhodnou "přidanou hodnotu", nikoliv, jako základní suplement pro nabírání hmoty a objemu. Do objemové fáze patří v první řadě dostatečný příjem kvalitních bílkovin, zde doporučuji např. Instant Whey NATIVE a jako základ do objemu kvalitní gainer, zde bych volil např. Royal Mass, který bych dávkoval 3x denně cca 100g. K tomuto základu bych pak viděl jako vhodnou volbu Vámi zmíněný Nitrix.
Přeji hezký den

Pet: DOTAZ 13.03.2012 08:03
Dobrý den koupil sem si Nitrix 360tbl.Měřím 163cm a vážím 79kg.Už asi rok cvičím a užíval sem pouze kreatin,a chtěl bych se zeptat jestli bych měl zároveň s Nitrixem 360btl. užívat ještě nějaké sachariďáky nebo proteináky a nebo aminokyseliny.A také v jakých časovích intervalech je nejlépe Nitrix 360tbl užívat.Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:DOTAZ
Dobrý den, osobně nejsem zastánce stavět pomyslnou pyramidu důležitosti suplementů zrovna na Nitrixu a to i přes fakt, že Nitrix považuji za jeden z nejpovedenějších suplementů. To samé platí i o kreatinu. Základem suplementační pyramidy je vždy dostatek bílkovin a sacharidů, takže tímto bych určitě začal. Zvolte si, zda chcete jít ještě s tělesnou hmotností nahoru, pak zvolte kvalitní sacharidy, pokud chcete redukovat tuk a jít cestou nabírání čisté svalové hmoty, pak zvolte kvalitní proteiny. K tomuto základu pak můžete doplňovat jak kreatin, tak Nitrix a to i v kombinaci všech suplementů najednou, jak jsem se ale zmínil, základ je kvalitní protein a kvalitní gainer.
Hezký den!

Petr : Dotaz na braní NITRIXU 12.03.2012 20:03
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli NITRIX musim brát jen při cvičení,nebo každý den i mimo cvičení.Předem moc děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz na braní NITRIXU
Dobrý den, díky za zájem o naše poradenství, pokud si vyfiltrujete téma o Nitrixu, tak odpověď určitě naleznete přímo pro své konkrétní potřeby, protože o Nitrixu zde bylo napsáno skutečně mnoho. V každém případě Nitrix dávkujte denně a to bez ohledu na to, zda máte trénink či nikoliv :-)
Přeji hezký den
Petr: Re:Dotaz na braní NITRIXU
Omlouvam se,ale odpoveď už sem na v článcích níže.

Matin: 11.02.2012 19:02
Dobry den, koupil jsem si ,,Nitrix 360tbl. - BSN nutrition" a k tomu beru HOT BLOOD nez jdu do posky nevadí to nebo stačí když budu brát jenom NITRIX? Děkuji za odpověd. reagovat

Goldfitness: Re:
Dobrý den, výrobky Scitec nutrition v nabídce nemáme, tedy nemám ani informace o Vámi zmíněném Hot Blood, nicméně co jsem se díval na složení, tak kombince obou těchto doplňků se nijak nevylučuje. V každém případě dostatečný příjem bílkovin a aminokyselin beru jako samozřejmost, pokud máte dostatečný příjem těchto základních látek, tak Vámi zmíněnou kombinaci Nitrixu a Hot Bloodu nepovažuji za zbytečnou.
Hezký den

Tom: Dotaz 08.02.2012 21:02
Dobrý den sice to sem nepatří ale mám dotaz.každý den od rána do večera pracuji takže na posilovnu a na nabrání svalové hmoty nemám čas.ale dělám fyzicky náročnou práci tak se chci zeptat jaká kombinace produktu by mi pomohla k nabráni svalové hmoty.děkuji tomáš 21 let,75kg 185 cm. reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, pokud Vám jde o nabrání čisté svalové hmoty, pak by ve Vašem jídelníčku měla hrát hlavní roli bílkovina. Obávám se však, že bez posilovny to skutečně nepůjde. Pokud je Vaším cílem nabrat hmotu, tzn. zvýšit svoji tělesnou hmotnost, pak to jde i bez posilovny a prioritu ve Vašem jídelníčku budou hrát sacharidy. V tomto případě bych Vám doporučil např. Royal Mass a dávkoval jej alespoň 2x denně 100g.
Přeji hezký den

Martin: dotaz 16.01.2012 02:01
Dobrý den chtěl bych se zeptat , četl jsem že podobné prášky zmenšujou penis , tak bych se chtěl zeptat jestli to je pravda , jestli užívání nitrixu muže způsobit zmenšení děkuji za odpověd reagovat

Goldfitness: Re:dotaz
Dobrý den, žádné Vámi zmíněné příznaky mi nejsou známy, hlavní účinnou látkou Nitrixu je Arginin a ten naopak způsobuje prokrvení svalů, takže o zmenšování nemůže být řeč.
Hezký den

Erik: Dotaz 15.01.2012 14:01
Dobrý den,chtěl bych se zeptat s čím bych měl kombinovat kreatin,abych dosáhl viditelných výsledků.Předem díky za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, vycházím z faktu, že máte dostatečný příjem bílkovin během dne, jinak Vám kreatin moc užitku nepřinese. Potom je možností více, neznám Vaše cíle, věk, ani tělesnou hmotnost, takže mé doporučení je spíše obecné, pokud tedy máte dostatečný příjem bílkovin, aminokyseliny již též užíváte, tak bych doporučil např. kombinaci kreatinu s Nitrixem. V každém případě jsou na první místě bílkoviny (do objemové fáze sacharidy - gainery), dále aminokyseliny a až po tomto základě můžete použít další suplementy typu kreatinu, Nitrixu a dalších látek...
Hezký den

Martin: Dotaz 14.01.2012 21:01
Dobrý den, je mi 20 let, posiluji už nějákou dobu a přemýšlel jsem o zakoupení Nitrixu. Chtěl bych se zeptat zda-li bude Nitrix 100% fungovat bez dalších doplňků? Popřípadně s čím byste mi ho doporučil nakombinovat ? Předem děkuji Martin.
reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, Nitrix patří mezi oblíbené suplementy především proto, že skutečně funguje. Upozorňuji ale na fakt, že se jedná o doplněk a v suplementační pyramidě bych jej určitě zařadil až za dostatečný příjem bílkovin, za aminokyseliny a kvalitní sacharidy, takže pokud máte dostatečný příjem bílkovin, pak Nitrix můžete zařadit, pokud chcete doplňovat pouze Nitrix, tak této podoby zastánce nejsem.
Přeji hezký den!

Libor: dotaz 01.01.2012 16:01
Dobrý den, koupil jsem si ,,Nitrix 360tbl. - BSN nutrition". A chci se zeptat jestli po 2 mesících když budu se svou postavou spokojen jestli si musím koupit neco dalšího nebo už jen stačí pravidelne posilovat pro udržení postavy. Děkuji. reagovat

Goldfitness: Re:dotaz
Dobrý den, Nitrix patří mezi velice oblíbené doplňky, ale není nejdůležitějším suplementem, takže doporučuji v první řadě doplňovat kvalitní bílkoviny, pak můžete nasadit i Nitrix a výsledný efekt je pak o mnoho vyšší. Po dvou měsících můžete pokračovat s Nitrixem dále (výrobce doporučuje až 16ti týdenní suplementaci) nebo jej vysadit a doplňovat "pouze" kvalitní bílkovinu.
Hezký den

Petr: dotaz 01.01.2012 16:01
Dobrý den chtěl bych se zeptat co by bylo pro mně nejlepší užívat pro zvětšení svalové hmoty po celém tělě chodím do posilovny 3x týdně třetím měsícem. Nemám žádne zkušenosti s užíváním tabletek nebo doplnkem stravy. Měřím 170 cm, vážím 60 kg. Předem děkuji za odpověd. reagovat

Goldfitness: Re:dotaz
Dobrý den, potřeboval bych znát o Vás více informací, především Vaše cíle, zda chcete nabrat na objemu a na tělesné hmotnosti nebo zda chcete budovat pouze čistou svalovou hmotu, dále další Vaše sportovní zájmy, aby doporučená suplementace nebyla kontraproduktivní s dalšími Vašimi zájmy. Základem jsou vždy proteiny (bílkoviny) nebo gainery (sacharidy) - záleží na Vašich cílech, takže bych Vás nejlépe požádal, kontaktujte prosím naši bezplatnou linku 800 801 130, vyzpovídáme Vás a něco s tím určitě provedeme :-)
Přeji hezký den!

Michal: Dotaz 22.11.2011 23:11
Dobrý den, měl bych na Vás otázku. Je mi 18, měřím 197 cm a vážím 85 kilo. V 16 sem posiloval asi rok a půl a požíval jsem sacharidy, ale za boha jsem nemohl nabrat objem ani sílu. Nevím jestli je to mou výškou nebo tím, že sem byl na sebe při posilování malo tvrdej :D. Teď chci začít znova, ale nevím jestli ten nitrix zabere a jestli budou znát výsledky. Protože s mou výškou sem se musel vždy víc nadřít než ostatní a s nabíráním kil mám problém, ale se snížením kil ne. Popřípadě jestli byste mi poradil nějakou vhodnou kombinaci k nabrání oběmu a zvýšení svalové hmoty. Děkuji mnohokrát za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, Nitrix patří právem mezi oblíbené doplňky, nicméně jeho samostatné dávkování Vám mnoho užitku nepřinese. Pro zvýšení hmotnosti jsou prioritní sacharidy, záleží na tom, který gainer jste v minulosti zvolil, dále velkou roli hraje způsob jeho dávkování a další aspekty. Osobně bych doporučil výběr gaineru typu Royal Massu nebo z těch levnějších např. Giant Mega Mass 4000. Dávkovat při Vaší tělesné výšce a hmotnosti doporučuji 3x denně po 100g. Zkuste si přečíst doporučení a problémy se zvýšením hmotnosti v naší poradně na téma "zvýšení tělesné hmotnosti". Nitrix Vám k výslednému efektu určitě též napomůže, nikoliv však samostatně. V každém případě jsou pro Vás prioritou gainery. V případě nejasností nebo pro více informací nás kontaktujte na lince zdarma 800 801 130.
Hezký den

Lukáš: dotaz 12.10.2011 17:10
Dobrý den, cvičím už necelých 5 měsíců (čistě) vážím 78kg a měřím 183cm. Chtěl bych mít svaly spíše vyrýsované než oběmné. Mohu tedy používat výrobek Nitrix 360tbl. - BSN nutrition nebo by jste doporučil něco jiného? Předem díky za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:dotaz
Dobrý den, pokud Vám jde o čistou svalovou hmotu, tak není Nitrix špatnou volbou. V každém případě bych ale v pomyslném žebříčku důležitosti suplementů, zařadil Nitrix až za mnohem důležitější suplementy, jakými jsou určitě bílkoviny, sacharidy a aminokyseliny. Takže pokud Vám jde o čistou svalovou hmotu, máte dostatečné množství kvalitních bílkovin a aminokyselin, tak Nitrix určitě zařaďte do svého plánu, samostatně však Nitrix mnoho účinků nepřinese...
Hezký den!

Jirka: Dotaz 28.09.2011 21:09
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli můžu kombinovat NITRIX S carnitine CARNI MAX L 110 000. Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, kombinace samozřejmě možná je a u některých jedinců je kombinace Nitrixu a spalovače tuku velmi oblíbená, osobně však řadím Nitrix do kategorie pro objem a nabírání hmotnosti, než do diet a hubnutí, takže mé doporučení by spíše znělo: rozdělte si tréninky, suplementační plán a jídelníček do fáze objemové a rýsovací, v objemové fázi nabírejte hmotu a sílu - do této fáze zařaďte i Nitrix a ve fázi rýsování nasaďte karnitin, případně spalovačů tuku.
Přeji hezký den!

Lukáš: Rada 22.09.2011 18:09
Zdravím.Chci se zeptat zda je dobré užívat Cutting Edge 120 tablet - USA Sports Labs s tímto výrobkem Nitrix AVPT 360 tablet - BSN..zda se budu opravdu rýsovat a do toho mi poroste objem a síla svalů.Je mi 22 let měřím 180cm a vážím 76kg.Děkuji reagovat

Goldfitness: Re:Rada
Dobrý den, osobně nejsem zastáncem kombinování doplňků pro objem a zároveň pro odbourávání tuku. Doporučil bych Vám rozdělit fáze do objemové, kam bych Nitrix zařadil a až budete spokojen s objemem a tělesnou hmotností, pak bych začal fázi rýsovací, kam můžete spalovače tuku určitě zařadit.
Přeji hezký den

Kaja: Dotaz 12.09.2011 14:09
Dobrý den, je možné pít alkohol na NITRIX, není to škodlivé? reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, pití alkoholu snižuje účinky Nitrixu i jakýchkoliv dalších suplementů.
Hezký den

Erik: Dotaz 27.08.2011 11:08
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli je lepší kombinovat protein a BCAA nebo Kreatin a BCAA? Popřípadě jaké výrobky by jste doporučoval. Měřím 184cm a vážím 72kg a posiluji rok.Rád bych přibral svalovou hmotu.Předem děkuji za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, k základům každé suplementační pyramidy patří bílkoviny, sacharidy a aminokyseliny, takže bych se přikláněl i ve Vašem případě ke kombinaci aminokyselin BCAA a proteinů resp. bílkovin. Kreatin a další látky bych postavil až za aminokyseliny a bílkoviny. Pokud mám doporučit kvalitní aminokyseliny BCAA, doporučuji BCAA od Reflexu nebo Maximum BCAA Syntho od Weidera. Co se týká kvalitního proteinu, zde bych se přikláněl k izolátu od Reflexu, který je výjimečný svým výrobním procesem a to konkrétně NATIVE Whey popř. levnější variantu od anglického výrobce PhD v podobě Pharma Whey HT+.
Hezký den

Pata: Rada 22.07.2011 16:07
Dobrý den,chtěl bych si Nitrix koupit ale nevím jestly je to pro mě zbytečné.Je mi 16 let,175cm,61kg,posiluji už skoro rok.Předtím jsem užíval podle rady Pharma blend 6 hr.Děkuji za odpověď.Hezký den. reagovat

Goldfitness: Re:Rada
Dobrý den, osobně bych vzhledem k Vašemu věku doporučoval držet se - alespoň prozatím, kvalitních proteinů, sacharidů a aminokyselin. V 16 letech máte dostatek vlastních zdrojů pro růst svalové hmoty, takže Nitrix bych nechal, pokud u posilování zůstanete na později - alespoň okolo 18tého roku. Vzhledem k Vaší hmotnosti bych se zaměřil spíše na gainery typu např. Mutant Mass nebo Giant Mega Mass 4000, popř. ještě levnější varianta v podobě Hyper Massu 6000 od Multipoweru.
Přeji hezký den

diesel: NO 16.06.2011 18:06
staci brat jen ten nitrix pro narůst svalove hmoty? reagovat

Goldfitness: Re:NO
Dobrý den, jednoznačně nestačí, Nitrix je velice efektivní suplement, ale je potřeba mít vždy kvalitní základ v podobě sacharidů, bílkovin a aminokyselin, ty bych vždy stavěl na první místo. Samozřejmě můžete mít velice bohatý jídelníček s vysokým podílem bílkovin, ale Nitrix bych v každém případě nasadil, až budete mít denní příjem bílkovin okolo 2g na kg tělesné hmotnosti. Obecně řečeno, Nitrix zvětšuje krevní tok a zásobuje svalovou buňku větším množstvím kyslíku a živin, a jsme tedy u toho, pokud nebudete mít dostatek živin, je suplementace Nitrixem zbytečná nebo minimálně nebude tak efektivní.
Přeji hezký den

Michal: Dotaz 15.06.2011 01:06
Dobrý den, je mi 19 let, měřím 178cm a vážím 68Kg. S posilováním začínám a chci se zeptat s čim bych měl začít. Posiluji 3 měsíce a neužívám žádné přípravky. Mohl by jste mi něco doporučit, popřípadě poradit s dávkováním. Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, děkuji za upřesnění dotazu. Ve Vašem případě bych doporučil pro začátek začít určitě se sacharidy neboli gainery. Zlatá střední cesta je použít např. Mutant Mass, Giant Mega Mass 4000 nebo Hyper Mass 6000 od Multipoweru. Pokud Vám záleží na kvalitě a kvalita výrobku pro Vás hraje hlavní roli, pak doporučuji Instant Mass, který je kvalitou resp. složením a použitím surovin o nějakou tu třídu výše, ale stejně tak i cenou je nesrovnatelný s posledně jmenovanými gainery. Jelikož posilujete tři měsíce, tak je zbytečné dle mého názoru přidávat další a další suplementy. V každém případě bych doporučil začít těmito gainery. Co se týká dávkování, obecné dávkování pro ty, kteří chtějí nabrat na hmotnosti doporučuji okolo cca 250g denně. Tuto dávku rozdělte do dvou, lépe tří dávek (3x denně cca 90g). Stěžejní dávka je ihned po ukončení tréninku, zbylé dvě jsou vhodné např. jako odpolední či dopolední svačina, popř. večer před spaním. V případě více informací bych Vám doporučoval kontaktovat naši bezplatnou linku 800 801 130.
Hezký den
Michal: doplnění:
Jde mi hlavně o přibrání na váze a zvýšení svalové hmoty

Lukáš: Nitrix Foundation a Creatine Ethyl Ester 15.04.2011 07:04
Dobrý den, je možné společně užívat Nitrix a Creatine Ethyl Ester (výrobce Extrifit)? Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix Foundation a Creatine Ethyl Ester
Dobrý den, jakoukoliv kombinaci Nitrixu a formy kreatinu doporučuji (ovšem v případě, že máte dostatek základních látek typu bílkovin, sacharidů a aminokyselin) a to i za předpokladu, že Nitrix formu kreatinu již obsahuje, nicméně, co se týká kreatin ethyl esteru, tak je vědecky dokázáno, že tato forma kreatinu je pro lidské tělo bezvýznamná a kreatin ethyl ester nefunguje. Doporučoval bych Vám přečíst si článek věnovaný tomuto problému s názvem "Proč nefunguje kreatin ethyl ester".
Přeji hezký den

Van: NITRIX x srdce 04.04.2011 19:04
Dobrý den,
chci se zeptat, zda se může NITRIX užívat i po operaci srdeční chlopně, kterou jsem prodělal v raném věku, cca v 5ti letech, na toto onemocnění se již neléčím, teď je mi 22 let, děkuji za odpověď... reagovat

Goldfitness: Re:NITRIX x srdce
Dobrý den, jedná se o dotaz směřovaný určitě na lékaře, nejlépe kardiologa a ještě lépe s pochopením pro kulturistiku, posilování a sport obecně. Nemá smysl se dle mého názoru na tento problém dotazovat obvodního lékaře, který pochopitelně pro svoji ochranu Nitrix raději nedoporučí, stejně tak i já si nedovolím jednoznačně tento doplněk doporučit.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den

Milkys: Dotaz 20.03.2011 09:03
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč je na obalu, který lepíte na pixlu 180tbl/360tbl to jsou na výběr dvě balení?? A ještě sem se chtěl zeptat hodně tu píšete, že to člověk má brát před tréninkem a po tréninku, takže ten Nitrix se nemá brát denně? Jen když jde člověk do posilky?? Děkuju za odpověd =o) reagovat

Milkys: Re:Dotaz
Děkuju za Vaši odpověd. Byla dostačující k mým otázkám.
Goldfitness: Re:Dotaz
Dobrý den, Nitrix se dodává v balení 180 a 360 tablet, je možné, že na české etiketě jsou uvedeny obě varianty počtu tablet. Co se týká dávkování Nitrixu, doporučuji pročíst si diskusi a komentáře k Nitrixu, naleznete ji zde "Vše o Nitrixu", určitě zde dostanete odpověď na detailní dávkování tohoto suplementu a to přímo pro Vaši potřebu. V každém případě se ale Nitrix dávkuje každý den a to bez ohledu na to, zda se jedná o tréninkový či netréninkový den. Základní pravidlo u Nitrixu je dávkovat jej na prázdný žaludek, tedy např. ráno, 20 minut před tréninkem atd. Dávkujte 3x denně. Počet tablet je s přihlédnutím k Vaší tělesné hmotnosti. Výrobce doporučuje do 90kg dávkovat tři tablety 3x denně, nad 90kg dávkujte 3x denně čtyři tablety. V případě více informací můžete též kontaktovat naši bezplatnou linku 800 801 130.
Přeji hezký den

Marek: Rada 03.03.2011 21:03
Dobry den,
potreboval bych poradit,bliz se doba kdy bych mel vysadit NITRIX + NO_EXPLODE + CELLMASS.Mohl by jste me doporucit takove doplnky ktere bych mohl uzivat v mesicni pauze a po teto pauze se mohl opet vratit k BSN produktum.
Dekuji za odpoved reagovat

Goldfitness: Re:Rada
Dobrý den, pokud máte před sebou rýsovací fázi, tak doporučuji kvalitní protein typu např. Peptide Fusion, který můžete užít i po tréninku. Pokud příjem kvalitních bílkovin máte zvládnutý, pak jako vhodnou kombinaci doporučuji např. Nitrix od BSN nebo např. ampulové formy aminokyselin od EnergyBody. Zvláště v období rýsování hrají aminokyseliny jednu z hlavních rolí.
Hezký den
sportovec: Re:Rada
Když už mám objemovku za sebou a chystám se na rýsování.Tak ke kombinaci Tribulus Terrestris + Ecdysterone místo Growth Matrix by jste mě dopořučil jaký suplement?
Goldfitness: Re:Rada
Dobrý den, pokud preferujete přibírání na objemu, tak bych do Vašeho suplementačního plánu Growth Matrix začlenil určitě. Jinak Tribulus Terrestris a Ecdysterone se užívají dohromady a každý den, bez ohledu na to, zda máte tréninkový či netréninkový den. Growth Matrix se užívá pouze ve dnech tréninku a to ihned po jeho ukončení!
Pěkný den
Marek: Re:Rada
Dekuji za vycerpavajici odpoved. Da se rict ze jsem porad v objemovce (objemu neni nikdy dost a zhazovat jde kdy koliv) 182cm/100kg.
Co rikate na kombinaci Tribulus Terrestris + Ecdysterone +Anabolic Halo nebo radeji zustat u Vasi kombinace (viz.predchozi prispevek). Tribulus Terrestris + Ecdysterone uzivat dohromady? Dekuji za odpoved
Goldfitness: Re:Rada
Dobrý den, pokud jste v období, kdy vysazujete kombinaci Nitrixu, NO Xplode a Cellmassu, tak protože se jedná o období, kdy jste dávkoval kreatin (Cellmass je transportním systémem kreatinu a ostatní Vámi zmíněné suplementy stopy kreatinu též obsahují), tak bych se zaměřil na jiné formy. Doporučoval bych vyzkoušet např. kombinaci Tribulus Terrestrisu s Ecdysterone, na kterou máme vynikající zpětnou reakci od zákazníků, dále stojí za zmínku Max Anabol EXT, který i přes svoji vyšší cenu je velmi oblíbený. Samozřejmě mohu doporučit další a další suplementy, ale aby toto doporučení mělo patřičný efekt, tak bych Vás spíš poprosil, kdybyste mohl kontaktovat naši bezplatnou linku 800 801 130. Jde o to, že bychom potřebovali znát více informací o Vás, především co je cílem Vašich tréninků a suplementace obecně, zda jste v objemu nebo naopak spíše v rýsování či v nabírání čisté svalové hmoty. Pokud byste byl ve fázi nabírání, dovolím si nabídnou ještě jeden výrobek, na který je vysoký ohlas u zákazníků, tím produktem je Growth Matrix od anglické společnosti Reflex Nutrition. Jedná se o potréninkovou směs, která obsahuje veškeré živiny, které tělo po tréninku potřebuje doplnit. Velká spokojenost je s ním ve fázi nabírání svalové hmoty. Dávkování je pouze po ukončení tréninku.
Přeji hezký den

Honz: Nitrix-16 let 14.02.2011 20:02
Dobrý den uz cvicim 2 roky je mi 16 a vazim 90 kilo chtel bych se zeptat jestli bych mohl nitrix brat dekuji. reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix-16 let
Dobrý den, ve většině případů bych Vám odpověděl, že Nitrix v 16 letech je zbytečný, tělo má dostatek svých rezerv, tak si Nitrix nechte na fázi, kdy začnete mít pocit, že se nemůžete již "hnout z místa". Na druhou stranu, pokud cvičíte již dva roky, vážíte 90kg, tělesnou výšku máte dostatečnou a myslíte si, že jídelníček máte zvládnutý, tak Vám Nitrix určitě neublíží, osobně bych za základ viděl ale kvalitní bílkoviny a sacharidy.
Přeji hezký den a mnoho úspěchů

Jan cimlik: Nitrix 05.02.2011 19:02
Ahoj chci se zeptat jestli mohu kombinovat karnitin s nitrixem dík. reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, dle mého názoru je tato kombinace spíše kontraproduktivní, Nitrix patří spíše do kategorie pro nabírání svalové hmoty a objemu, karnitin spíše do kategorie redukce hmotnosti, takže je dle mého názoru tato kombinace zbytečná. Pokud ale užíváte karnitin jako předtréninkový aktivátor, to znamená, že je Váš trénink po užití karnitinu efektivnější a ptáte se, zda můžete brát ke karnitinu i Nitrix, pak je má odpověď: ano, kombinovat karnitin a Nitrix je možné.
Přeji hezký den

Upresneni: NITRIX 360 - davkovani 25.01.2011 11:01
Mam 105kg a dle vaseho doporuceni 3x za den 4 tablety.Nicmene na ceskem navodu NITRIX 360 baleni mam nalepeno,doporucene davkovani: 2 tabolky za den (180davek).Dekuji za objasneni reagovat

Upresneni: Re:NITRIX 360 - davkovani
dekuji za rychlou reakci a objsaneni.
Goldfitness: Re:NITRIX 360 - davkovani
Dobrý den, bohužel se nejedná pouze o špatný překlad, jde o to, aby Nitrix nepřekročil při dávkování české normy a normy EU u jednotlivých složek, tak proto je na české etiketě dávkování dvou tablet denně. Osobně Vás nemohu nabádat k porušování tohoto návodu, ale dle mého názoru bych se řídil údajem, který dává k dispozici přímo výrobce a to na originální etiketě, kde uvádí dávkování do 200lb (cca 90kg) 3x tři tablety denně a při hmotnosti nad 200lb 3x denně čtyři tablety.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

srouby: nitrix 18.01.2011 08:01
dobry den,
chci se zeptat , byl jsem na krevnim odberu a s vysledky mi rekli ze mam zvyseny nalez krvinek na jatrech a mam domneni ze by to mohlo byt nitrixem . Je to mozne? a jeste k tomu jsem dostal prasky na ty jatra , muze k tem praskum brat nitrix? diky za odpoved. reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, ve fázi, kdy máte od lékaře prášky na játra, tak bych omezil veškeré suplementy a to nejen Nitrix, ale i aminokyseliny, bílkoviny a další doplňky. Ne z důvodu nepříznivého vlivu na játra, ale spíše z důvodu, aby jaterní testy nebyly ovlivněny žádnou látkou. Co se týká vlivu Nitrixu na zvýšený nález krvinek na játrech, dle mého názoru se spíše jedná o možný toxický atak, který ovlivnil jaterní testy ať již prodělanou virózou či jiným aspektem. Osobně bych tento fakt Nitrixu určitě nepřisuzoval.
Hezký den

Přemek: rada 10.01.2011 22:01
Dobry večer chtěl bych se zeptat jestli se Nitrix uřiva před cvičenim nebo aý po cvičeni,Děkuji reagovat

Goldfitness: Re:rada
Dobrý den, doporučuji dávkovat jak před tréninkem - cca 20 minut, tak i po tréninku, ovšem s přihlédnutím k dalším doplňkům, které případně berete po ukončení tréninku, jde o to, aby byl Nitrix užit na prázdný žaludek. Pro více informací o Nitrixu, o všech možných kombinacích a dávkování doporučuji pročíst tuto kategorii dotazů "Vše o Nitrixu a jeho dávkování >>.
Hezký den

HonzaS: Nitrix a glukóza 02.01.2011 15:01
Dobrý dne, děkuji za Vaší odpověď, jen píšete, že jednoduchá forma sacharidu jakou je glukóza Nitrixu nevadí. Můžu např. využít klasickej Glukopur (hroznovej cukr)? Moc děkuji reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix a glukóza
Dobrý den, záleží na faktu, k čemu chcete zmiňovaný Glukopur využít, onen termín "jednoduchou formou sacharidu" byl spíš míněn fakt, že pokud již člověk bere více suplementů a není prostor na užití Nitrixu na prázdný žaludek (např. kombinace s kreatin monohydrátem ihned po tréninku či před tréninkem), tak je možné Nitrix s touto formou sacharidu užít, takže pokud je nezbytné užít Nitrix ihned spolu s kreatin monohydrátem, pro jehož transport je sacharid vhodný, pak je možno tuto formu sacharidu využít a užít dohromady.
Hezký den

Honza: 01.01.2011 18:01
Dobrý den,cvičím 3roky vážím 62kg a měřím 170cm uvažuji o koupi nitrixu a k tomu gainer na nabrání svalové hmoty byla by to správná volba?A jaké by bylo správné dávkování gaineru a nitrixu? reagovat

Goldfitness: Re:
Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci, odpověď již byla zodpovězena u zde vloženého příspěvku.
Hezký den

DOTAZ: nitrix 19.12.2010 20:12
dobrý večer, chtěl bych se zeptat když začnu brát nitrix a doberu ... Jestli je možné ho potom zcela vysadit a ject jenom na proteinech nebo ničem jiném, neztratím to, co sem s nitrixem nabral?? díky za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, ano můžete, sám výrobce firma BSN doporučuje Nitrix dávkovat 12 - 16 týdnu bez přestávky, po této fázi doporučuji minimálně měsíc udělat pauzu. O získanou sílu a svalový objem po vysazení Nitrixu určitě nepřijdete, jediné co se může změnit je menší žilní kresba např. na pažích, nic víc...
Hezký den

Martin: Nitrix+Pharrma Blend 12.12.2010 11:12
Dobrý den.Koupil jsem Nitrix+Pharma Blend.Vážím 105kg.Poradte mi prosím s užíváním těchto kvalitních doplnků.Díky reagovat

admin: Re:Nitrix Pharrma Blend
Dobrý den, osobně pokládám též Pharma Blend a Nitrix za opravdu kvalitní doplňky. Co se týká dávkování, Nitrix doporučuji při Vaší hmotnosti dávkovat 3x denně čtyři tablety a to ihned ráno po probuzení, dále cca 20 minut před tréninkem a poslední dávku, (pokud nedávkujte po tréninku žádné sacharidy), tak Nitrix užijte ihned po ukončení tréninku, pokud dávkujete sacharidy, tak Nitrix užijte až před spaním, jde o to, abyste Nitrix dávkoval vždy na prázdný žaludek, to znamená, alespoň 30 minut před jakýmkoliv jídlem včetně proteinů a gainerů a pokud se již najíte nebo dávkujete gainer či protein, pak Nitrix užijte až po dvou hodinách od tohoto jídla, základem je užít Nitrix vždy na prázdný žaludek. Co se týká Pharma Blendu, zkuste si spočítat denní příjem bílkovin ze stravy popř. z jiných doplňků a dle toho určete počet dávek proteinu, obecně doporučuji dávkovat 2x cca 30g a to např. v dopoledních hodinách jako svačinu, případně 45 minut po ukončení tréninku a event. večer před spaním. Pokud byste potřeboval cokoliv doplnit nebo poradit, využijte naši bezplatnou linku 800 801 130.
Přeji hezký den a mnoho úspěchů v posilovně...

Rado: davkovani 09.12.2010 22:12
Zdravim,chtel bych se zeptat na pauzu mezi davkovanim.Jak sem se zde docet zda se mi hodne davkovat 12-16 tydnu a po te mesicni pauza.Jedna velka pixla by vlastne byla jen na 5 tydnu.Diky za odpoved reagovat

Goldfitness: Re:davkovani
Dobrý den, vycházím z doporučení výrobce firmy BSN. Výrobce doporučuje Nitrix dávkovat 12-16 týdnů. Co se týká množství tablet Nitrixu, tak doslovný překlad, který je uveden na originální etiketě Nitrixu zní: Do 200LB (cca 90kg) dávkujte 3x denně tři tablety, nad 200LB dávkujte 3x denně čtyři tablety. Při váhové kategorii do 90kg pak máte skutečně jedno balení na pět týdnů.
Hezký den

Erik: Nitix 07.12.2010 21:12
Dobry den.rano si davam na lacno 3tb.nitrixu,po 20min whey protein.30min pred cvicenim 3tb nitrixu a po cviceni, whey protein.Na noc 3tb nitrixu i protein.Je to tak spravne?Dekuji za odpoved. reagovat

Goldfitness: Re:Nitix
Dobrý den, pokud vážíte do 90 kg, tak je dávkování Nitrixu v pořádku, pokud vážíte nad 90 kg, tak doporučuji Nitrix dávkovat 3x denně čtyři tablety. Co se týká proteinu, obecně doporučuji protein dávkovat až po přibližně 40 minutách po ukončení tréninku kdy má tělo nárok na bílkoviny nejvyšší. Na noc s dávkou Nitrixu souhlasím, ale pokud chcete dávkovat na noc i protein, tak vyčkejte po dávce Nitrixu alespoň 30 minut. Hezký den

Dracpp: Nitrix AVPT 07.12.2010 15:12
Dobry den, chtěl jsem se se zeptat jestli se dá nitrix kombinovat s aminokyselinama (a jestli mužete nějake doporučit?). A další dotaz jaké má kouření vliv na účinky nitrixu? Předem díky za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix AVPT
Dobrý den, Nitrix je v pomyslném žebříčku suplementů až za doplňováním aminokyselin, takže nejsem zastánce dávkovat pouze Nitrix, ale Nitrix doplnit např. k proteinům, sacharidům a aminokyselinám. Takže má odpověď zní: ano, Nitrix se dá kombinovat s aminokyselinami a naopak tuto kombinaci doporučuji. Pokud bych měl vyzdvihnout jednotlivé produkty, tak z tabletových forem bych volil např. Maximum BCAA Syntho od Weidera nebo cenově příznivější a velice kvalitní BCAA - 500 tablet od Reflexu. Tolik k tabletové formě BCAA, pokud preferujete BCAA dávkovat např. pouze před tréninkem, tak jednoznačně bych se přiklonil k Performance Matrixu, který Vám navíc díky svému složení patřičně zefektivní trénink. Performance Matrix obsahuje v jedné dávce 7 gramů BCAA, narozdíl od tabletové formy, která ve většině případů obsahuje pouze cca 3 gramy.
K Vaší druhé otázce, pokud pominu negativní vliv kouření obecně, tak není prokázáno, že by kouření jakkoliv ovlivňovalo účinky Nitrixu. Obrazně řečeno ale stojí za úvahu fakt, že Nitrix rozšiřuje krevní řečiště a násobí účinky jednotlivých suplementů, takže teoreticky i účinky nikotinu, ale jak jsem se již zmínil, je to pouze má úvaha, ovšem ale vycházející z obecných účinků Nitrixu:-).
Přeji hezký den!

DEKR: POTAVKA 07.12.2010 00:12
DOBRY VECER CHCI SE ZEPTAT CO JE NEJ NA VIDRZ ABYCH VIDRZEL NAKY DOPING MEL SEM TOHO HODNE BSN ATD: ? JESTE BYCH SE CHTEL ZEPTAT NAKY DOBRY CREATIN NA OBJEM VODY DEKUJIII reagovat

Goldfitness: Re:POTAVKA
Dobrý den, pokud Vám jde o zvýšení energie, síly a vytrvalosti při tréninku, tak se nám velice osvědčil Performance Matrix od Reflexu, který Vám díky svému složení oddálí svalovou únavu a doplní nezbytné látky pro náročný trénink. Co se týká kreatinu, předpokládám, že máte tedy na mysli kreatin monohydrát, zde bych doporučil kreatin, na kterým je vyznačena ochranná známka CREAPURE, tento typ kreatinu se vyznačuje maximální čistotou, z naší nabídky bych doporučil např. Pure Creatine od Weidera či Creapure Creatine od Reflexu, oba tyto kreatiny tuto ochranou známku mají, tedy zde máte záruku nejvyšší kvality.
Přeji hezký den.

paťa: nitrix 04.12.2010 21:12
Dobrý večer
Chtěl bych se zeptat,jestly můžu brát nitrix když je mi 15 let 175cm,dělám každý den atletiku-fotbal a 3 týdně fitko děkuji za odpověď s pozdravem reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Zdravím Tě, osobně doporučuji s Nitrixem ještě chvíli počkat, zaměřil bych se spíš na kvalitní sacharidy - gainery, tedy v případě, že je Tvým cílem přibrat hmotu, pakliže chceš spíše rýsovat a nabírat pouze kvalitní hmotu, pak je na místě kvalitní protein. V prvním případě bych Ti doporučoval např. Giant Mega Mass 4000 nebo pokud Ti jde skutečně o kvalitu, tak Instant Mass, co se týká bílkovin, tak zde bych doporučoval např. XXL Whey Plus Protein nebo Pharma Blend. Pokud přecijen chceš něco více, tak bych sáhnul po aminokyselinách ve formě Performance Matrixu, ten Ti skutečně několikanásobně zefektivní trénink a je vhodný i v tomto věku. Nejde o to, že by Ti Nitrix jakkoliv uškodil, zvláště pak, jestli máš takto náročné tréninky, ale osobně doporučuji alespoň do 18ti let se držet klasiky, tzn. sacharidy, bílkoviny, event. aminokyseliny. V případě více informací doporučuji využít naší bezplatné linky 800 801 130.
Hezký den

carvin: Nitrix je málo ? 01.12.2010 13:12
Dobrý den ,
Casto se v diskusi objevuje , že samostatné užívání Nitrixu neni dost efektivni. Mám Nitrix i s obsahem creatinu , tak mám přikoupit ještě něco ? Chci být silný jak silnice a vybušný jako bomba ! děkuji za odpověd . reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix je málo ?
Dobrý den, k Vašim cílům Nitrix skutečně nestačí :-). Jak sám píšete, máte Nitrix s obsahem kreatinu, kreatin resp. různé formy kreatinu jsou standardní složkou Nitrixu, nicméně jako základ považuji doplňovat sacharidy, tedy gainery a bílkoviny, tedy proteiny, což je pro růst hmoty základem. K těmto doplňkům pak můžeme začít doplňovat další suplementy, Nitrix ve správném dávkování patří mezi ty fungující a efektivní doplňky, obrazně řečeno, použití Nitrixu Vám rozšíří krevní řečiště a díky tomuto efektu proudí do svalové buňky více živin a sval je více okysličován, tedy ideální podmínky pro zvýšení síly a svalového objemu, ale pokud budete doplňovat pouze Nitrix (bez živin), tak přicházíte cca o 50% účinku Nitrixu, takže doporučuji zcela určitě doplnit minimálně gainer či protein s ohledem na Vaše cíle, tedy jestliže je Vašim cílem nabírání objemu, doporučuji minimálně Nitrix v kombinaci s gainerem, pokud chcete jít cestou kvalitní a čisté svalové hmoty, pak doporučuji Nitrix v kombinaci s kvalitním proteinem. Pro více informací můžete kontaktovat i naší bezplatnou linku 800 801 130.
Hezký den

milan78: Nitrix 30.11.2010 12:11
Dobrý den, cvičím již bezmála rok a půl, nyní jsem se rozhodl, že bych chtěl zkusit nějaké doplňky, prosím o posouzení vhodnosti užívání: ihned ráno nalačno Nitrix, dále po 30min gainer, 30min před tréninkem Nitrix, ihned po tréninku gainer, večer před spaním nalačno Nitrix + Cellmass. Je to optimální nebo by jste mi poradili jinou variantu? Po nabrání nějaké hmoty bych vyměnil gainer za 100%protein.
Děkuji za radu reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, je to přesně tak, jak píšete a ve všech bodech s Vámi souhlasím, jak co se týká dávkování Nitrixu, gaineru a Cell Massu, tak i v bodě druhém, že po nabrání hmoty změníte gainer za kvalitní protein...
Jen tak dál a přeji mnoho úspěchů.
Hezký den!

Tomáš: s 28.11.2010 22:11
Dobrý den chtel bych se zeptat, kdyz to má takový učinek nárustu svalu jestli me nepopraská kuze jak se mi budou zvetšovat svaly.Děkuji reagovat

Goldfitness: Re:s
Dobrý den, popraskaná kůže neboli strie jsou problémem při každém větším a rychlém zvýšení objemu resp. tělesné hmotnosti. Nemusíte mít obavy, že následek dávkování Nitrixu bude popraskaná kůže, Nitrix patří mezi oblíbené suplementy, ale hmotnost nenaberete tak dramaticky, aby Vám kůže popraskala.
Hezký den

Kinimod: NITRIX 19.11.2010 23:11
Dobrý den. Dělám čtvrtým rokem závodně atletiku (krátký sprinty), chtěl bych zvýšit váhu, ale i zlepšit výkony. Je mi 17 let a vážím cca 70kg, je pro mě Nitrix vhodný? Děkuji reagovat

Goldfitness: Re:NITRIX
Dobrý den, vzhledem k faktu, že se atletice věnujete již čtvrtým rokem, tak Nitrix není špatnou volbou, jinak bych Vám vzhledem k věku doporučil ještě nějakou tu dobu vydržet. Nicméně pokud chcete zvýšit svoji váhu a dle výběru sportu soudím, že ji nechcete dramaticky navyšovat, tak bych zvolil spíše potréninkovou směs v podobě Growth Matrix. Osobně nejsem příliš zastánce těchto komplexních směsí, protože většinou obsahují od všeho "něco" a dohromady nic. Tento Growth Matrix má své složení ale skutečně hodně bohaté a to jak na kvalitní sacharidy, bílkoviny, kreatin, glutamin a aminokyseliny, zejména pak Leucin ve volné formě, což je aminokyselina řadící se mezi tzv. větvené aminokyseliny a konkrétně tato aminokyselina hraje vysokou roli v urychlení regenerace. Pravidelným dávkováním Growth Matrixu svoji tělesnou hmotnost určitě zvýšíte a to především ve svalové hmotě. Berete jej pouze ve dnech tréninku a to bezprostředně po jeho ukončení. Pokud byste chtěl ještě nějaký suplement navíc, tak doporučuji Ecdysterone na který je poslední dobou veliký ohlas, zvláště co se nárůstu síly a vytrvalosti týká. Samozřejmě pokud preferujete Nitrix, tak i ten je v kombinaci s Growth Matrix velmi efektivní. V každém případě nedoporučuji Nitrix užívat samostatně a to bez jakéhokoliv gaineru či proteinu, jeho účinek je pak zbytečně nízký. Pokud byste cokoliv potřeboval, tak můžete využít naší bezplatné linky 800 801 130.
Přeji hezký den!

fish: nitrix 12.11.2010 22:11
dobrý den! je mi 18 a vážim 67kg jsem spiše šlachovitý a chtěl bych si trochu vyrýsovat a nabrat hmotu. je nitrix ten správný přípravek? reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, záleží na mnoha aspektech. První bych připomenul, že je důležité, jak dlouho cvičíte. Pakliže se ve Vašem věku věnujete posilování alespoň rok, lépe dva, tak bych o Nitrixu zauvažoval. Co je ale podstatné, píšete, že chcete nabrat hmotu a vyrýsovat. Tyto dvě věci ale nejdou dohromady. I profesionální kulturisté mají během roku dvě fáze, tzv. fázi rýsovací a objemovou. Do obou fází můžete Nitrix zařadit, ale je důležité pro jaký suplement se rozhodnete k Nitrixu. Pokud chcete nabrat hmotu a objem, doporučuji kvalitní sachariďák neboli gainer, zde mohu doporučit např. Giant Mega Mass 4000, pokud ale chcete rýsovat a nabírat pouze kvalitní svalovou hmotu, tak doporučuji naopak bílkoviny neboli proteiny (doporučuji např. XXL Whey Plus nebo Pharma Blend). Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, tak Nitrix jako doplněk můžete použít k oběma verzím, samotný Nitrix takový význam nemá. Pokud byste měl zájem o více informací, tak Vám doporučím kontaktovat naší bezplatnou linku 800 801 130.
Hezký den

Tomáš: nitrix 11.11.2010 20:11
nekde jsem cetl ze po mesicnim uzivani nitrixu by se mela udelat alespon tydeni pauza a pote zacit z novu je to pravda? reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, i sám výrobce, firma BSN doporučuje Nitrix užívat přibližně 12 - 16 týdnů, což jsou přibližně tři měsíce, následně pak udělat minimálně měsíc pauzu, osobně se k tomuto doporučení připojuji.
Hezký den

jelis: 05.11.2010 10:11
ahoj kluci muzu se zeptat koupil jsem si Nitirx AVPT a chci se zeptat jestli je to mozne kombinovat s Creatin Monohydrat diky za odpoved reagovat

Goldfitness: Re:
Dobrý den, kombinace Nitrixu, kvalitního gaineru a kreatin monohydrátu je velice efektivní, takže doporučuji v téhle kombinaci vydržet. Pouze bych si dal pozor na výběr produktů, pokud mohu doporučit, tak doporučuji kreatin monohydrát s ochranou známkou "Creapure", což je mezi kreatiny zárukou kvality (z naší nabídky to je např. Pure Creatine nebo Creapure Creatine), ze sacharidů neboli gainerů bych doporučil např. Hyper Mass 6000, nový Giant Mega Mass 4000 nebo špičku mezi gainery v podobě Instant Massu.
Hezký den
Martin: OBJEM!!!
Dobrý den je pro objem spravna volba Nitrix,gainer Mass up 3600,creatine pure monohydrate? Myslite ze bych mel nedco pridat jeste ktomu? Dekuji predem
Goldfitness: Re:
Zdravím, kombinaci Nitrixu a kreatinu osobně doporučuji, Nitrix sice formy kreatinu obsahuje, ale doplnění klasického kreatinu (monohydrát) je v tomto případě na místě. V každém případě doporučuji kreatin s ochranou známkou CREAPURE, který používá např. Weider v podobě Pure Creatine nebo Reflex nutrition po názvem Creapure Creatine.
Hezký den

HonzaS: Nitrix 03.11.2010 10:11
Dobrý den, potřeboval bych poradit, i když tady toho bylo napsáno dost. Píše se, že před tréninkem se může třeba hodinu před cvičením brát protein nebo banán apod. na dostatek energie na cvičení, IHNED po cvičení do sebe dát sacharidy případně s creatinem, ale jak je to v případě braní Nitrixu od BSN? Ten se má brát na lačno, ale jak to udělat před tréninkem, kdy by si člověk chtěl vzít Pure Creatin od Weideru, který vyžaduje glukózu, tím pádem ale nemůže vzít na lačno Nitrix a to samé po cvičení, ihned po cvičení sachariďák s výše jmenovaným Creatinem, což by taky nešlo, už by Nitrix nebyl podávám na lačno. A večer před spaním je možno brát Nitrix společně s Tribulusem od Weidera? A poslední otázka, kolik tbl. Nitrixu je maximum brát za den? Vážím 102kg. Děkuji moc za zodpovězení otázky a vysvětlení. reagovat

Goldfitness: Re:Nitrix
Dobrý den, děkuji za tuto otázku, osobně jsem zastáncem toho před tréninkem alespoň 90 minut nejíst a po těchto 90 minutách můžete Nitrix před tréninkem bez obav přijmout. Ohledně kreatinu, tak ten můžete s Nitrixem užít a to i v případě, že kreatin monohydrát rozmícháváte v glukóze. Co se týká Nitrixu po tréninku, jestliže po tréninku berete jakýkoliv koktejl s obsahem bílkovin, ve Vašem případě tedy klasický gainer spolu s kreatinem, tak dávku Nitrixu přesuňte na večer nebo na čas, kdy jej budete moci užít do prázdného žaludku, jednoduchá forma sacharidu jakou je glukóza Nitrixu nevadí. Použití a kombinace Nitrixu s Tribulusem Terrestris od jakéhokoliv výrobce, tak zde problém nevidím a oba tyto suplementy můžete užívat najednou. Ohledně maximálního dávkování Nitrixu, dávkování dle výrobce zřejmě znáte, ve Vašem případě a při Vaší hmotnosti to jsou 3x čtyři tablety denně, z řad našich zákazníků s vyšší hmotností však znám i informace o dávkách okolo osmnácti tablet denně, tedy 3x šest tablet denně, čímž Vás samozřejmě k tomuto dávkování nechci nabádat :-).
Hezký den

Honza: NItrix +nictric oxide 02.11.2010 17:11
Dobrý den,
dá se kombinovat nitrix BSN s nitric oxide a creatinem? Díky reagovat

Goldfitness: Re:NItrix nictric oxide
Dobrý den, Nitrix určité formy kreatinu již obsahuje, osobně však další jeho doplňování doporučuji, nejlépe v podobě kreatin mononohydrátu.
Hezký den

Tomáš: 02.11.2010 12:11
Dobrý den chtěl bych se zeptat po jaké době po jídle se bere jako užívání na lačno díky. reagovat

Goldfitness: Re:
Dobrý den, záleží na více faktorech, především na typu stravy, navíc žaludek začíná pracovat až po dvaceti minutách po přijmutí jídla, takže tuto dobu nutno odečíst. Obecně doporučuji Nitrix užít po jídle nejdříve po dvou hodinách.
Hezký den.

kaly: nitrix 18.10.2010 22:10
Dobrý den cvičim maximalně dvakrat tydne ma cenu abych užíval Nitrix? nebo mám volit nejake jine doplnky? reagovat

Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, v tomto případě bych zcela určitě začal na kvalitních sacharidech, konkrétně bych doporučil výběr buď Hyper Mass 6000 nebo Giant Mega Mass 4000 nebo pokud chcete maximální kvalitu, tak doporučuji Instant Mass, který díky svému složení je kvalitou ještě výše, nežli zmiňovaný Hyper Mass či Giant Mega Mass 4000. V této podobě byste měl kvalitní základ pro budování objemu a k tomuto gaineru už můžete přidat buď NO produkt v podobě Vámi zmíněného Nitrixu nebo i klasický kreatin monohydrát, který se v objemové fázi doporučuje, v případě kreatinu doporučuji buď Creapure Creatine nebo Pure Creatine od Weidera, oba používají kreatin pod ochranou známkou Creapure.
Hezký den
kaly: Re:nitrix
momentalne neberu žadné doplnky. chtel bych se zameřit na objemovou fázi. jaké další doplnky by jste me doporučil? dekuji
Goldfitness: Re:nitrix
Dobrý den, k plné odpovědi bychom potřebovali znát více aspektů, jaké suplementy ještě berete, zda jste v objemové fázi nebo se snažíte spíše zhubnout atd. Pakliže neberete jiné doplňky, tak je Nitrix zbytečný a doporučoval bych se spíše zaměřit na kvalitní bílkovinu či gainer - opět v závislosti zda nabíráte hmotu či hubnete, Nitrix bych nasadil až v případě, jestli tyto ostatní látky doplňujete. Doporučuji kontaktovat naši bezplatnou linku 800 801 130.
Hezký den.

Alex: Nitirx 18.10.2010 02:10
Nitirx je jako přípravek naprosto neúčinný po týdnu braní mi bylo pěkně blbě a další týden jsem se z toho léčil reagovat

Goldfitness: Re:Nitirx
Dobrý den, patříte zřejmě mezi jedince, kteří jsou citliví na některou látku, kterou Nitrix obsahuje. Nitrix patří mezi nejprodávanější doplňky na trhu, firma BSN se řadí též mezi špičku na světovém trhu, oblíbenost Nitrixu je skutečně vysoká a ta pramení myslím právě z jeho funkčnosti, výdsledného efektu a tedy i spokojenosti zákazníka. Samozřejmě záleží hlavně na způsobu užívání (pro správnost dávkování doporučuji pročíst tyto komentáře) a co je potřeba ještě dodat, tak po jednom týdnu většina NO produktů skutečně nefunguje, většina jedinců se shoduje na faktu, že začali pociťovat první účinky cca až po 10 dnech užívání.
Přeji hezký den

Michal: Nitrix dávkování 04.10.2010 19:10
Dobrý den,chci se zeptat na dávkování Nitrixu,
četl jsem diskuzi a nechápu proč některým radíte,aby poslední dávku 3tablety brali večer a některým po cvičení.Já osobně beru 3krát3 ráno,před cvičením a před spaním nebo tu poslední mám brát po cvičení?děkuju. reagovat

admin: Re:Nitrix dávkování
Dobrý den, důvod je jediný, jde pouze o to, zda dávkujete po ukončení tréninku gainer. V případě, že gainer po tréninku dávkujete, tak doporučuji užití Nitrixu až večer, aby šel do prázdného žaludku, pokud gainer po tréninku neberete, tak můžete dávkovat Nitrix po ukončení tréninku.
Hezký den

martin: dávkování 04.10.2010 16:10
Dobrý den mám jednoduchý dotaz chystám se začít s užíváním nitrixu a ve všem mám jasno i v poštu dávkováných tablet ale spíše bych se chtěl ujistit že vše budu dělat správně pracuji jako kuchař a vstávám časně ráno, takže je správně vzít si dávkované množství což jsou u mě 3 tablety hned po probuzení dále 3 tablety před treningem což je asi 1a půl hodinu po obědě a poté 3 tablety hned po odcvičeném treningu??a v necvičený den dávkovat stejně až na vynechání již zmiňovaného treningu? děkuji za odpověd reagovat

Goldfitness: Re:dávkování
Dobrý den, nemám námitek a vše dávkujete tak, jak se má. V netréninkový den můžete poslední dávku přesunout event. na večer. Myslím, že je zbytečné se ve Vašem případě zmiňovat o zvýšení příjmu tekutin. Jen tak dál.
Hezký den

michal: ... 01.10.2010 21:10
mám dotaz..cvicim už nějaký pátek..bral jsem driv creatin..a tedka premýslám pravě o nitrixu..ale mam problem ze srdcem nikdy mi to nevadilo, ale slysel jsem, ze pry nitrix navyssuje srdecni tep, a ze je pry nebezpecny pro srdce je to pravda?diky za odpoved reagovat

Goldfitness: Re:...
Dobrý den, Nitrix zvyšuje krevní tok a rozšiřuje krevní řečiště. Co se týká Vašeho problému, tak bych jej zcela určitě konzultoval s lékařem, aby on určil vhodnost či nevhodnost Nitrixu přímo pro Váš problém.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den

milan: Doporučení 29.09.2010 22:09
Dobrý den. Cvičím již 2 roky 3-4 x týdně. Pondělí kliky 20 serií x 15 opakovaní, Středa břicho (zkracovačky) 20 serii x 20 opakování, Sobota ruce s jednoručkami. Neděle nohy dřepy s jednoručkami. Je mi 30let měřím 176cm, 75Kg nic jsem zatím nebral a chci nabýt čistou svalovou hmotu naúkor tuku. Přemýšlel jsem o Max Anabol Ext nebo Nitrix AVPT v kombinaci s proteinem Pharma Blendu nebo Syntrax Matrix 5.0. je to správná volba? Jinak co jsem se dočetl, že bych měl mít davkování během dne cca 160g proteinu + 3x3 tablet Max Anabol Ext popř. 3x3 tablet Nitrix AVPT. Děkuji za odpověď. reagovat

Goldfitness: Re:Doporučení
Dobrý den, doporučuji zvýšit váhy se kterými cvičíte a tím snížit počet opakování, děláte příliš mnoho opakování v jedné sérii. Doporučuji se držet maxima 10 opakování v jedné sérii s maximální vahou, pak jsou přírůstky na čisté svalové hmotě znatelnější. Co se týká vhodnosti doplňků, tak vybral jste jedny z nejefektivnějších suplementů, osobně bych doporučil i kombinaci Nitrixu, Max Anabolu EXT a kvalitního proteinu, zde bych se spíše přiklonil k Pharma Blendu od anglické firmy PhD. Co se dávkování týká, tak máte i tento rozvrh správný, pouze dbejte na fakt, abyste Nitrix dávkoval vždy na prázdný žaludek. K této sestavě, protože je skutečně efektivní stojí za zmínku ještě jeden výrobek, který má vysoký ohlas u zákazníků a to Ecdysterone, který určitě stojí za vyzkoušení. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na lince zdarma 800 801 130.
Hezký den

denis: kuže 02.09.2010 18:09
ahoj chci se zepta jestli budu inteznivně brát tento produkt a pak přestanu tak mi ty svaly opadnou a budu mít svislou kuži...? reagovat

admin: Re:kuže
Dobrý den, u Nitrixu nejsou známy žádné negativní či vedlejší účinky. Po ukončení suplementace se nemusíte obávat úbytku svalové hmoty, tedy ani svislé kůže.
Hezký den

Radek: dotaz 31.08.2010 16:08
Zdravim,chtel bych se zeptat ohledne popisu produktu-Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.-zda to nemuze napriklad zpusobit nejake zdravotni potize nebo zda nitrix obecne nemmuze mit nejake jine vedlejsi ucinky.Dekuji za odpoved reagovat

admin: Re:dotaz
Dobrý den, Nitrix se doporučuje v případě, pokud nemá člověk žádné zdravotní problémy, nicméně žádné vedlejší účinky u Nitrixu známy nejsou. Pokud Vám však jde o zvýšení libida, tedy zvýšení hladiny testosteronu, tak doporučuji spíše suplementy založené na Tribulusu Terrestris a jako záruku kvality bych doporučoval Bulgarian Tribulus od Reflexu či originál Tribulus přímo od bulharského výrobce VemoHerb.
Hezký den

petr: užívání 01.08.2010 15:08
dobrý den, tady máte napsany na lačný žaludek, takže si vzít 3 tablety ráno a jít do práce. Ale další dávka 3tablety přece už neni na hladovej žaludek třeba po obědě a pak jít cvičit reagovat

admin: Re:užívání
Dobrý den, o dávkování Nitrixu zde bylo napsáno již mnohé, doporučuji si vyfiltrovat téma v naší Poradně a přečíst si komentáře k Nitrixu, konkrétně "Vše o Nitrixu a NO produktech". Určitě v něm naleznete odpověď přímo na míru pro Váš denní režim. Nicméně, Nitrix se doporučuje vždy na prázdný žaludek, to znamená např. ráno po probuzení, ale také během dne - před tréninkem, po tréninku, případně večer před spaním. Pokud jej chcete dávkovat po obědě nebo po kterémkoliv jídle, tak doporučuji až po cca dvou hodinách od jídla, pak máte žaludek určitě opět prázdný. V opačném případě, a to pokud dávkujete Nitrix před jídlem, tak doporučuji jíst minimálně až po 30 minutách.
Hezký den

baky : 24.07.2010 10:07
dobrej chci se zeptat jak je to s alkoholem na nitrix snizije to ucinky a nebo je to nejak skodlive? reagovat

admin: Re:
Dobrý den, Nitrix není nijak škodlivý a nejsou známy žádné jeho vedlejší účinky. Samozřejmě vše doporučuji užívat s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.
Hezký den
admin: Re:
Dobrý den, záleží na faktu, co považujete za alkohol, pokud máte na mysli např. jedno pivo nebo 2dcl vína denně, tak si nemyslím, že by byl účinek Nitrixu snížen, nicméně ve větším množství se samozřejmě účinek Nitrixu snižuje.
Hezký den
jason: Re:
anebo jak je to s ruznymi drobnymi i velkymi nemocemi.
Související zboží
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.