:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

L-Carnitine 1800mg 20x25ml.

L-Carnitine - o 500mg v ampuli více za stejnou cenu !!! L-carnitin umožňuje spalování tuku, svalovou kontrakci, sportovní výdrž, zachovává zdravé srdce a reguluje bílkovinový stav.
Termín dodání: ukončená výroba
Výrobce: Multipower
Cena: 660 Kč s DPH
běžná cena: 820 Kč, ušetříte: 160 Kč

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
L-Carnitine 1800mg 20x25ml. L-Carnitine 1800mg 20x25ml. 660 Kč
sleva 20%
ukončená výroba
 

Dotazy a komentáře

Pavel:
Dobrý den Je nutné brát L-carnitine 1500mg každý de nebo stačí jen cca 30 min před tréningem. více

Zobrazit více dotazů

Hlídat cenu

Hlídat naskladnění

L-Carnitine 1800mg 20x25ml.

Informace o výrobku L-Carnitine 1800mg - Multipower

NOVÉ SLOŽENÍ - o 500mg v ampuli více za stejnou cenu !!! L-carnitin umožňuje spalování tuku, svalovou kontrakci, sportovní výdrž, zachovává zdravé srdce a reguluje bílkovinový stav. Právě při sportu je velmi důležitý z hlediska spalování tuku a následným uvolňováním energie.Exkluzivní vyzkoušená kvalita ! Nejúčinnější forma !
L-carnitin je po chemické stránce látkou velmi podobnou aminokyselinám, výrazně stimuluje využití mastných kyselin v tukových buňkách jako zdroje energie. V praxi to znamená, že l-carnitin může výrazně pomoci při boji s nadváhou, dokáže totiž velmi účinně spalovat tuky. Princip účinku spočívá v přenášení molekul mastných kyselin (tedy tuků) do buněk, kde dochází k jejich oxidaci.
Během několika posledních let se stal l-carnitin doslova hitem při řešení problémů s přebytečnou váhou, ale našel výrazné uplatnění i ve vrcholovém sportu.
To ale není vše, seriózní vědecké studie dokázaly nejen, že l-carnitin je skutečně účinným doplňkem pro spalování tuků, ale zvyšuje i odolnost k fyzické zátěži a zlepšuje duševní činnost. Dalšími ,,vedlejšími" a pro nás přínosnými účinky je také prevence aterosklerózy, ochrana srdečního svalu (výborné pro kardiaky) a zlepšená obranyschopnost proti nemocím. U mužů byl dokonce zaznamenán pozitivní vliv na plodnost.
L-carnitin je prokazatelně účinný při použití ve sportech od cyklistiky, běhu, plavání a fitness až po extrémní zátěže v podobě těžké atletiky, triatlonu a kulturistiky.
L-carnitin se přirozeně vyskytuje v lidském těle, v řadě situací je jeho produkce však nedostatečná, dochází tak ke stavům hromadění mastných kyselin uvnitř buněk, stoupá hladina triglyceridů a zvyšuje se riziko infarktu, aterosklerózy. Světovou zdravotnickou organizací byl proto l-carnitin doporučen nejen jako doplněk pro boj s nadváhou, ale i k preventivnímu užívání celé populace (zvýšení tolerance vůči všudypřítomnému stresu a předcházení poškození mozku).


Kdy je tedy vhodné l-carnitin užívat?
Při redukci nadváhy, potřebě urychlení spalování podkožního tuku. Ve sportech vedle cílené redukce hmotnosti zvláště pro podporu aktuálního výkonu a stimulaci energetických zásob. Pro celou populaci k předcházení rizika infarktového faktoru a zlepšení tolerance stresu.


Jak a v jakém množství užívat l-carnitin?
Obvykle doporučovaná dávka je 1-3g l-carnitinu denně. Minimální účinnou dávkou, při které se prokazatelně projevuje účinek l-carnitinu je 0,5 až 1g.


Užívání l-carnitinu.
L-carnitin je nejlépe užívat vždy asi 30 minut před delší fyzickou aktivitou, ať už jde o sportovní trénink, aerobik nebo jen vyjížďku na kole. Účinek je nejvíce znát při současné fyzické aktivitě, l-carnitin ke své působnosti potřebuje zvýšený přísun kyslíku (jinak nedochází k oxidaci mastných kyselin). Působí však i v klidovém stavu, bez fyzické námahy - v tom případě sice není hlavní účinek - spalování tuků - tak rapidní, ale je stále poměrně zřetelný.


Příznivý efekt u diabetiků.
Snížení tvorby kyseliny mléčné při fyzické zátěži (přítomnost kyseliny mléčné je důvodem, proč se po fyzické práci dostavuje bolestivost svalů).
Po skončení výkonu urychluje regeneraci.
Kladně ovlivňuje činnost štítné žlázy, u osob, které mají problémy se štítnou žlázou se po krátké době užívání l-carnitinu zlepšuje celkový zdravotní stav. Zvyšuje aktivitu mozku ovlivněním hladiny neurotransmiterů (,,přenašečů vzruchu"). Odstraňuje volné radikály - působí jako sekundární antioxidant.
Podporuje spermatogenezi a zvyšuje plodnost.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 20x25ml.
Dávkování: 1/2 ampule před výkonem

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Komentáře ke zboží

Pavel: 24.06.2010 16:06
Dobrý den
Je nutné brát L-carnitine 1500mg každý de nebo stačí jen cca 30 min před tréningem. reagovat

admin: Re:
Dobrý den, pokud chcete užívat L-Carnitin 1500mg jako spalovač tuků, tak je důležité jej brát každý den a to i dvě ampulky (bez rozdílu, zda máte či nemáte zmiňovaný den trénink). Pokud berete l-carnitin pouze, jako předtréninkový aktivátor, tak postačí jedna ampulka cca 20 minut před výkonem - popř. půlka a druhá polovina ampule během úvodního rozcvičení.
Hezký den
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.