0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Krea-Genic PTK 208 kapslí

Nová generace kreatinu s vylepšeným transportním systémem - patentovaná, dvakrát jištěná kreatinová formule.

Doprava zdarma

Krea-Genic PTK 208 kapslí

Nová generace kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule (maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Krea-genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Tato formule nejenže zajišťuje maximální využití kreatinu, ale i ochraňuje váš organismus před nežádoucí příměsí kreatininem!

Upozornění: Není určeno pro děti!Uschovejte na chladném místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci.

Určeno pro zvláštní výživu – vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce.

Nutriční hodnoty
Energie ve 100 g 236 kJ/56 kcal, 9,6 g proteinu, 73,170 g kreatin monohydrátu

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Krea-Genic PTK 208 kapslí

Balení:
208 kapslí.
Dávkování:
3 kapsle nejlépe před tréninkem. Užívejte 6 – 8 týdnů, poté na 3 týdny vysaďte.

Nutriční informace Krea-Genic PTK 208 kapslí

kreatin monohydrát, uhličitan sodný, želatina, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, PTK (kyselina alginová), barviva: červeň, žluť, oxid titaničitý

složení100g3 cps
energetická hodnota 236 kJ/56 kcal 9 kJ/2 kcal
bílkoviny 9,6 g 0,4 g
sacharidy < 0,1 g < 0,1 g
tuky 1,4 g < 0,1 g
Krea-Genic 77840 mg 3000 mg
z toho kreatin monohydrát 73170 mg 2820 mg
z toho kreatin 64374 mg 2482 mg
PTK (kyselina alginová) 1035 mg 40 mg

Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Krea-Genic PTK

Karlos, 12.11.2020

Dobrý den, čím nahradit Krea-Genic PTK po 6-ti týdenním aplikování a po jaké době je možno se k němu vrátit? Dalším používaným doplňkem je Whey Protein. Trénink 3 dny + 1 den volna. Váha 100kg. Věk 35. Děkuji. Karlos

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 13.11.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

můj názor je takový, že kreatin bych ničím jiným nenahrazoval.

Nyní bych to stavěl na doplňkách výživy, který by měli být Vaším základem suplementace vždy. A to je právě Vámi zmiňovaný proteinový koktejl, který již užíváte, dále komplex vitaminů a minerálů např. Nexgen Pro , který je navíc nyní v akci s Omegou 3, která též by měla být základem suplementačního plánu.
Dále bych doporučil užívání kombinaci 2 minerálů samostatně (před spánkem na lačný žaludek) Magnesium Bisglycinate tedy hořčík se zinkem.

Tyto 3 doplňky jak jsem psal výše by měly být základem suplementace, tedy je užívat neustále.

Doplňkami jako kreatin, glutamin či bcaa lze tuto suplementaci obohatit.

Kreatin v menších dávkách (5g denně) lze užívat bez pauzy. Osobně bych volil formu kreatinu v sypké podobě kvalitní certifikovaný Creapure Creatine , tedy kreatin s jasným původem a ochrannou známkou, která zaručuje maximální možnou čistotu a účinnost. Navíc tento kreatin je dle většiny studií nejúčinnějším z řady kreatinů.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den a ať se daří

weider krea genic+ptk

Marek, 15.09.2017

Dobrý den.Prosím o radu jak doporučujete uzivat tento kreatin.Je mi36let vazim 70kg a merim 178cm
Cvicim 3x tydne.Rad bych nabral na vaze +hmotu:-):-):-)Dekuji za odpoved.Jinak uzivam jen Reflex one stop vzdy po treninku.Diky.Marek

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.09.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Marku,

přibírání na váze (tedy objem) je během na dlouhou trať. Určitě se musíte zaměřit zejména na stravu, protože právě tam se odvíjí ten fakt, jak hodně a úspěšně budete přibírat. Tréninky 3x týdně můžou být dostačující za předpokladu, že odcvičíte každou partii v každém tréninku, tedy pokud cvičíte tzv. Fullbody trénink (trénink celého těla) a určitě silově. One Stop Xtreme bych zařadil i dávku ve dnech volna, dle potřeby doplnění živin k Vašemu stravovacímu režimu. Krea-Genic PTK užívejte dle doporučeného dávkování výrobcem, tedy 3 kapsle před tréninkem po dobu 6 týdnů. Krea-Genic PTK Vám napomůže zejména v nabírání síly, kterou poté využijete v silovém tréninku a tím tak nastartujete lepší růst svalové hmoty, ale jak říkám základem je zejména jídelníček a dostatečný přísun kalorií.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

ROZDÍL

Martin, 16.02.2014

Jaký je prosím vás rozdíl mezi tímto produktem a těmi ostatními v sekci kreatin monohydrát ? Nevím, jestli koupit tablety nebo prášek. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 22.02.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, u většiny kreatinových suplementů je základem klasický kreatin monohydrát, takže osobně se spíše přikláním ke klasickému monohydrátu v dostatečném dávkování. Chápu, že dávkování tablet je pohodlnější a pokud preferujete tablety, tak weiderovský Krea-Genic PTK je optimální volbou. Základ tvoří kreatin monohydrát a jako transportní systém pro lepší využití je použita kyselina alginová, takže vřele doporučuji. Mějte pěkný den

Dávkování

Zdeněk, 22.12.2013

Dobrý den, mám 16 let vážím cca 80kg výška 183cm posiluji každý den. Jaké doporučené dávkování by jste mi poradil s kombinací s proteinem od reflexu Micro Whey ? Děkuji za odpověď

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 05.01.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, co se týká proteinu CFM Micro Whey či jakéhokoliv jiného proteinu, tak dávkování je přímo závislé na denním příjmu bílkovin z klasické stravy, takže zde chce přihlédnout k tomuto aspektu, optimální je dávkovat proteiny 1x - 3x denně. Co se týká Krea-Genicu, nejsem moc velký zastánce dávkovat kreatin v 16ti letech, nicméně doporučil bych Vám dávkovat 3x tři tablety denně ale pouze v případě, že jste již pokročilý cvičenec, v opačném případě bych se zaměřil na kvalitní protein nebo v případě objemové fáze se zaměřte na kvalitní gainer.
Přeji hezký den

Rysovaci faze.

XaN, 02.04.2012

Dobry den. Chtel bych vas zeptat jestli to muzu pouzit spolecne s Nitrix BSN nutrition na rysovaci faze, ktera ma trvalost 2 mesice a pul. Nebudu pouzivat zadne spalovace tuku. Jen dieta a cviki.

Co uz mam:
Maximum BCAA Syntho - Weider
Instant Whey NATIVE - Reflex nutrition
100% Casein - Weider
L - Glutamine - Reflex Nutrition
Krea Genic PTK jsem ukoncil a dam se prestavku na 3 tydnu.

Vaha 71 kg. Rust 170

Cil: Spalit tuk a maximalne zachranit sve svaly.


Nebo mohl byste mi doporucit neco jineho?

p.s. Vsechno jsem kupoval ve vasem obchode :)

Predem dekuji za odpoved.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 04.04.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, co se týká kombinace těchto suplementů obecně, tak vhodná je a naopak se velice pozitivně vzájemně ovlivňuje a doplňuje. Na druhou stranu, pokud chcete spálit tuk, tak kreatin a NO systémy do diety moc vhodné nejsou. V každém případě, pokud přihlédnu k Vaší tělesné hmotnosti a výšce, tak bych se této kombinace nebál a doporučil ji. Pro více informací můžete kontaktovat naši bezplatnou linku 800 801 130.
Přeji hezký den

ještě k dávkování

Tomáš P., 26.03.2012

Dobrý den, mám doma KREA-GENIC+PTK Weider, chodím do posilovny průměrně 3x týdně. Jak to tedy mam jíst? (na balení je napsáno 3 kapsle před tréningem). K moji váze uvádím, že mám necelých 80kg. A druhý dotaz směřuji k tréningu (fitness) - jaký je nejlepší zvolit - zda maximální váhy s málo opakováním, nebo hodně opakování se středními..?

Odpověď

Goldfitness, 29.03.2012

Dobrý den, Krea-Genic PTK patří dle mého názoru k jedné z nejlepších a nejefektivnějších forem kreatinu. Co se týká dávkování, tak doporučuji vzhledem k Vaší hmotnosti dávkovat šest tablet denně. Užívejte tři tablety cca 20 minut před tréninkem a tři po ukončení tréninku. Ve dnech volna užijte tři tablety ráno na prázdný žaludek a další tři kdykoliv během dne. Celý cyklus by neměl přesáhnout šest týdnů.
Co se týká vhodnosti opakování, záleží na tom, zda chcete nabírat hmotu, či spíše formovat postavu a odbourávat tělesný tuk. V první případě doporučuji zvolit maximální možnou váhu pro cca šest opakování v sérii, pokud chcete redukovat tuk a formovat postavu, pak doporučuji dynamičtější trénink s počtem opakování okolo deseti a v každém případě zařadit aerobní aktivitu... Je to obrazné a všeobecné doporučení, pokud byste potřeboval více informací, tak nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné lince 800 801 130.
Hezký den

PTK vs CEE

K1, 26.01.2012

Dobrý den,
rád bych se zeptal na rozdíl Krea Genic PTK vs Krea Genic .Chtel bych vědět pokud dochází také k zavodnění nebo jestli funguje jako CEE. Někde jsem se dočetl , že PTK prakticky nezavodňuje , je to pravda ? Děkuji a zdravím

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 29.01.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, rozdíl mezi Krea-Genic + PTK a starší verzí Maximum Krea-Genic je hlavně v přítomnosti PTK neboli kyseliny alginové. Ta má za účel zvýšený transport kreatinu a tím jeho lepší a efektivnější využití. Zavodňování svalové buňky u použití Krea-Genicu PTK je podstatně nižší, než-li tomu je u kreatin monohydrátu, s kreatin ethyl esterem neboli CEE bych tento typ kreatinu nesrovnával, protože podle nejnovějších studii tato forma, neboli forma CEE nefunguje. Více o Creatine ethyl esteru a jeho nefunkčnosti v těle se dočtete v v tomto článku.
Hezký den!

dotaz krea-genic

Alesh, 05.09.2011

Může se brát víc kapslí než 3 a jak se davkuje v netréninkový den a kolik minut se ma brat pred treningem?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.01.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, pokud bych měl doporučit z nabídky tabletových forem kreatinu, tak Krea-Genic PTK považuji osobně za nejpovedenější formu tabletového kreatinu. Pokud do této formy kreatinu chcete jít, doporučil bych při Vaší hmotnosti dávkovat 3x tři tablety denně a to bez ohledu zda trénink máte, či máte zrovna "den volna". V každém případě bych doporučil chodit minimálně 2x týdně do posilovny, jinak bude výsledný efekt minimální.
Přeji hezký den

Odpověď

Perun, 12.01.2012

Dobrý večer. Doposud jsem kreatin nepoužíval, ale uvažuji o tom.
Mám ale náročné zaměstnání a k tréninku se dostanu jen 6 až 10 krát za měsíc.
Má cenu do toho jít? Pokud ano, jaké dávkování by jste mi doporučil zvolit u tohoto výrobku? Vážím 125 kg. Děkuji za odpověď

Odpověď

Goldfitness, 21.10.2011

Dobrý den, ano přesně tak bych to já osobně viděl +10kg nad 90kg = jedna tableta navíc. Nezapomeňte po cca šesti týdnech vysadit, vedlejších účinků se obávat nemusíte, patentovaná forma Krea-Genicu s PTK je jedna z nejšetrnějších a zároveň nejúčinnějších forem kreatinu. Kombinovat s HMB 3800 můžete bez omezení a bez obav. Nezapomínejte na základní suplementy v podobě bílkoviny a sacharidů...
Přeji hezký den

Odpověď

rudolf, 13.10.2011

dobrý večer..ako by ste mysleli u 100kg atléta?
a každých+10kg o jednu viac?
možné i vedlajšie účinky?
..v hodná kombinácia s hmb 3800,alebo v čase po doužívaní?
Ďakujem..

Odpověď

Goldfitness, 10.09.2011

Dobrý den, dávkování kreatinu je vždy přímo závislé na tělesné hmotnosti, jedna tableta Krea-Genicu od Weidera obsahuje 1000mg kreatinu plus samozřejmě další složky pro efektivnější transport kreatinu a minimalizaci přeměny kreatinu na neefektivní kreatinin. Dávkování Krea-Genicu tedy můžete zvýšit a to i dvojnásobně. Dávkovat doporučuji cca dvacet minut před tréninkem a ráno na prázdný žaludek. Ve dnech volna doporučuji ráno cca 4 tablety a druhou dávku kdykoliv během dne.
Přeji hezký den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669