0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Nutrend
Kre-Alkalyn 1500 120 kapslí

Kre-Alkalyn® 1500 je moderní patentovanou formou kreatinu. KRE-ALKALYN® 1500 vyniká vysokou absorpcí a stabilitou v organismu. Forma kapslí je ideální pro snadné a přesné dávkování. V jedné dávce (2kapsle) získáváte 1500 mg kreatinu.

Zlaté dny (do 01.12.2022) Doprava zdarma

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Kre-Alkalyn 1500 120 kapslí

Akční nabídka "Zlaté dny":
(platná do 1.12.2022 nebo do vyprodání zásob)
V této akční nabídce nyní Kre-Alkalyn v balení 120 kapslí ...nyní se slevou až 155,- Kč z běžné internetové ceny! Plus doprava ZDARMA po celé ČR!!

KRE-ALKALYN® 1500 je moderní patentovanou formou kreatinu, která vyniká schopností vysoké stability v trávícím traktu a absorpce v organismu. Platí, že čím je pH výsledného roztoku s kreatinem nižší, tím rychleji degraduje (mění se) na „nefunkční“ kreatinin. Pokud pH stoupne nad 7, degradace kreatinu se zpomalí až se zastaví. KRE-ALKALYN® 1500 má pH okolo 12, což ve výsledném roztoku způsobuje vysokou stabilitu v trávícím traktu.

KRE-ALKALYN® 1500 je určený pro: nárůst svalové síly a svalové hmoty. Zvýšení výkonnosti. Obnovu energetických zásob. Urychlení regenerace.

  • nárůst svalové hmoty
  • zvýšení síly a výkonnosti bez nabírání vody
  • obnovu energetických zásob
  • podporu spalování tuků

Doporučené dávkování:

  • Pro nárůst svalové hmoty a pro zvýšení sportovní výkonnosti a síly: 1 - 2 kapsle cca 45 - 60 min před začátkem sportovního výkonu.
  • Pro urychlení regenerace: 1 - 2 kapsle krátce po ukončení sportovního výkonu
  • Maximálně 2 kapsle denně. 

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Kre-Alkalyn 1500 120 kapslí

Balení:
120 kapslí.
Dávkování:
2-4 kapsle cca 45 – 60 min před začátkem sportovního výkonu. 2-4 kapsle krátce po ukončení sportovního výkonu. Maximálně 4 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Použití:
dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 ºC a spotřebujte do 3 měsíců.

Nutriční informace Kre-Alkalyn 1500 120 kapslí

  100 g 1 kapsle 4 kapsle
Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát 86,2 g 750 mg 3 000 mg
1 kapsle: 870 mg
hmotnost obsahu balení: 104,4 g

Složení: Kre-Alkalyn®- kreatin monohydrát, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý).


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Dávkování

Pavel, 06.03.2014

Dobrý den, chci se zeptat na přesné dávkování Kre-alkarynu. Někdo říká že 2 kapsle denně je mállo.. Někdo zase říká akorát. Jak přesně a v jakou dobu by se měl dávkovat? Díky

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 13.03.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, předně záleží na tělesné hmotnosti a na faktu, co od tohoto suplementu očekáváte. Od toho se následně odvíjí i jeho dávkování. Předpokládejme tedy, že příjem bílkovin a sacharidů máte zvládnutý, co se aminokyselin týká, tak také a přistoupil jste v pomyslné pyramidě výše a rozhodl jste se pro kreatin, konkrétně pro Kre-Alkalyn. Dle mého názoru je dávka dvou tablet skutečně málo a vzhledem k tomu, že u klasického monohydrátu máte dávkování v sytící fázi okolo 20g a v udržovací pak okolo 10 - 15g - opět v závislosti na hmotnosti! , tak musíte uznat sám, že dvě kapsle skutečně nestačí. Jak jsem se již zmínil, záleží na tom, zda máte 70kg nebo 120kg, obrazně řečeno bych se držel při hmotnosti okolo 80kg určitě okolo 10 kapslí denně. Dávkujte např. tři ráno, tři před tréninkem a tři kapsle po ukončení tréninku. Užívejte každý den a to bez ohledu na to, zda trénink máte či nikoliv. Přeji hezký den

beats, 07.03.2012

Dobrý den, chtěl bych poradit jestli použít nejdřív monohydrát a pak krealkalyn nebo obráceně. Nebo je to vcelku jedno? Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 11.03.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, je to skutečně jedno, prakticky, složení Kre-Alkalynu je kreatin monohydrát a jedlá soda, která neutralizuje prostředí žaludku a tím je kreatin využitelnější, takže je skutečně jedno, kterou verzi kreatinu zvolíte, osobně preferuji klasický, sypký kreatin monohydrát, který nese ochranou známku CREAPURE, z naší nabídky kreatinů je to např. Creapure Creatine nebo Pure Creatine od Weidera. V každém případě nezapomínejte na fakt, že dávkování kreatinu by mělo mít svoji sytící a udržovací fázi a celá délka suplementace kreatinem by neměla přesáhnout maximálně šest týdnů. Po této době následuje alespoň třítýdenní pauza.
Hezký den

Dusan, 10.01.2012

zdravim muzete mi poradit ktery s techto kre alkalyn je lepsi??ktery ma lepsi vlastnosti a rychlejsi narust svalove hmoty.diky

Kre-Alkalyn CXT 102tbl. - Multipower

Kre-Alkalyn 1500 120tbl - Nutrend

Odpověď

Goldfitness, 15.01.2012

Dobrý den, nelze jednoznačně odpovědět, Kre-Alkalyn od Nutrendu obsahuje též patentovanou formu Kre-Alkalynu, Kre-Alkalyn od Multipoweru obsahuje navíc kávový extrakt a kyselinu alginovou (PTK), která zaručuje lepší transport kreatinu. Osobně bych stál na straně Multipoweru, tedy Kre-Alkalynu CXT.
Přeji hezký den

Dobry den

Serif, 10.12.2011

CO je podle vas lepsi Kre-alkalyn nebo klasika monohydrate? Kazdy tvrdi nejnovejsi novinky kreagenic krealkalyn ale nekde jsme cetl ze je to jen reklama a mam zustat u monohydratu co vy si myslite

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 16.12.2011
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, zajímavý dotaz, děkuji :-). Jde o to, že klasický kreatin monohydrát je nestálý v kyselém prostředí žaludku a proto se doporučuje kombinovat s cukry. Na tomto základě vzniklo i několik velice oblíbených transportních systémů typu Creapure Uptake System, Cell Mass od BSN či Cell-Tech Hardcore, kdy klasický kreatin monohydrát je ve směsi se sacharidy a dalšími látkami, které neutralizují toto kyselé prostředí žaludku a tím zvýší využitelnost kreatinu. Co se týká kre-alkalynu, tak kre-alkalyn je forma kreatinu, kde je v jedné tabletě kreatin monohydrát a jedlá soda, která stejně tak dokáže prostředí žaludku neutralizovat. Co se týká Krea-Genicu, patent na tento typ kreatinu má německý výrobce Weider a tato forma kreatinu je dle mého názoru z tabletových forem nejefektivnější, je stálá nejen v žaludku, ale i v krvi. V čem ale s Vámi souhlasím, že pokud Vám nečiní problémy míchání klasického kreatin monohydrátu ve sladkém nápoji (ideální je malé množství glukoporu), dávkovat 3x denně cca 5g a nevadí ani tzv. sytící a následná udržovací fáze, tak se přikláním k názoru, že klasický, sypký kreatin monohydrát nemá konkurenci. Zde bych se ale určitě ještě zmínil o jedné věci a dle mého názoru velice podstatné, doporučuji pouze kreatin, který nese ochranou známku CREAPURE, což je kreatin nejvyšší jakosti a čistoty, z naší nabídky doporučuji Pure Creatine od Weidera nebo Creapure Creatine od Reflexu.
Přeji hezký den

Dotaz

kelly, 12.07.2011

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se má brát pouze před tréninkem nebo i ve dnech volna. Děkuji

Odpověď

Goldfitness, 13.07.2011

Dobrý den, jakákoliv forma kreatinu a to ať již se jedná o Kre-alkalyn, Krea-Genic či klasický kreatin monohydrát se užívá každý den a to bez ohledu na fakt, zda trénink máte či nikoliv, takže doporučuji dávkovat každý den.
Hezký den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669