Autorizovaný prodejce

Originální zboží s garancí původu na GOLDFITNESS.cz

Jsme výhradním distributorem německé značky WEIDER pro Českou republiku!
Nakupujete tedy přímo u zdroje!

Věnujte pár minut jistotě o nákupu originálního zboží. Kupujte originální zboží !

Internetový obchod GOLDFITNESS.cz nabízí pouze zboží s jasným a garantovaným původem a je pouze od autorizovaných či výhradních dovozců suplementů do České republiky. Na nekalé praktiky některých "obchodníků" se snažíme maximálně upozorňovat!

Autorizovaný obchod

Zároveň bychom tímto chtěli apelovat a upozornit na nejvíce falšované zboží, které má původ převážně z Polska. Hlavním aspektem a kritériem je jeho abnormálně nízká cena a např. zařazení pouze jednoho výrobku dané značky - jedná se např. o tyto produkty: Giant Mega Mass 4000 7 kg - Weider, Premium Whey - Weider, Matrix 5.0 - Syntrax, a další.

Z těchto a mnoha dalších důvodů se většina společností rozhodla proti těmto podvodným prodejcům a rádoby "obchodníkům" bojovat např. zveřejněním seznamu svých autorizovaných prodejců, udílením vybraným firmám a obchodům autorizační loga, investují do informačních webů kde má zákazník přímo možnost si ověřit, zda daný obchod či firma nabízí skutečně originální zboží apod., zákazník tak má jistotu a může sám rozlišit, že kupuje kvalitní, ověřené zboží, jasného původu a v neposlední řadě nepodporuje pochybné způsoby prodeje!

V současné době se v rámci celého světa a Evropy objevuje stále víc a víc případů prodeje neoriginální sportovní výživy, popř. prodeje zboží nejasného původu a kvality. Věnujte z těchto důvodů alespoň pár minut výběru firmy či obchodu, kde budete zboží nakupovat, předejdete tím problémům a to bohužel i zdravotním, plynoucích z nákupu u těchto pochybných prodejců.

Internetový obchod Goldfitness.cz je nejen výhradním distributorem značky WEIDER pro ČR, ale navíc nám byla autorizace na všechny námi prodávané výrobky - značky, včetně autorizačních log udělena, navíc sami jsme výhradním distributorem světoznámé a uznávané, německé značky WEIDER, což pro Vás - pro našeho zákazníka znamená 100% jistotu v nákupu kvalitní a hlavně originální sportovní výživy s jasným původem!

Zde jsou obecné základní informace pro nákup originálního, značkového zboží:

  • Nakupujte výhradně u autorizovaného dealera nebo v autorizovaném on-line obchodě
  • Častým příznakem "nejasného" zboží je velmi nízká prodejní cena. V nabídce daného prodejce není kompletní řada této značky, ale pouze 1-2 velmi levné produkty, např. Giant Mega Mass 4000 atd....
  • Zboží musí být vždy opatřeno kompletní českou etiketou, kde je uveden dovozce pro český trh.
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.