GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !

Garantujeme nejnižší cenu na trhu!!*

Každý detail výrobku má pod udanou cenou formulář s Garancí nejnižší ceny, takže pokud skutečně naleznete jinde námi nabízený výrobek za nižší cenu než-li na Goldfitness.cz, tak neváhejte, vyplňte tento krátký formulář nebo nám zavolejte či napište....

Budete tento výrobek mít o 3% ještě levnější!!

Chcete nakoupit ještě levněji?

V našem e-shopu nakoupíte všechny výrobky nejen minimálně o 10 - 50 % levněji, než jsou ceny maloobchodní, navíc pokud se stanete našim stálým zákazníkem - ušetříte mnohem víc!

Již při nákupu za 3.000,- Kč během posledních tří měsíců získáváte další slevy a výhody!

Není naší politikou nesmyslné a nepravdivé navyšování maloobchodních cen pro zviditelnění rozdílu v nabízené a maloobchodní ceně, jako je tomu u mnohých firem a internetových obchodů, vycházíme z doporučených a aktualizovaných maloobchodních cen, které určuje přímo výrobce nebo dovozce daného zboží.

Nejnižší ceny !

Na nejnižších cenách si skutečně velice zakládáme, takže jinde opravdu levněji nenakoupíte. V poslední době se tyto fráze velice rozmohly, ale u nás je to realita! Zkuste se sami přesvědčit!

Výrobky nemají prošlou exspiraci, ani v dohledné době u nich nekončí datum spotřeby!

Telefon - 603 478 564 nebo linka ZDARMA 800 801 130

* Firma Goldfitness s.r.o si díky rozšíření prodeje neoriginálního zboží na českém internetu vyhrazuje právo na posouzení a tím i poskytnutí Garance nejnižší ceny na jednotlivé výrobky.
Děkujeme za pochopení.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.