Přijďte k nám, NAŠE PRODEJNY JSOU STÁLE OTEVŘENÉ!
Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
>>> více info

PRODEJNY / výdejní místa OTEVŘENY !

aktualizováno 1.3.2021 06:00 hod.

Informace o aktuálním provozu GOLDFITNESS.cz

Další nařízení, další omezení, další změny.....
S ohledem na vývoj uplynulých dní a vzhledem k dalšímu nařízení vlády České republiky Vás chceme informovat o aktuálním dění v internetovém obchodě Goldfitness.cz a jejich provozovnách. Článek průběžně aktualizujeme.

Internetový obchod GOLDFITNESS.cz

V rámci e-shopu Goldfitness.cz se nic nemění a vše je nadále v provozu. Každý náš zákazník může využít doručení zboží po Praze ve stejný den a to přímo naší dopravou, naším pracovníkem a přímo až ke svým dveřím (objednávky uskutečněné do 11 hodin). Stále zvyšujeme počet produktů s dopravou ZDARMA po Praze.
Co se balíků týká, tyto zásilky jsou zcela bez omezení a odesíláme je stejně rychle, jak jste u nás zvyklí, takže Vám budou doručeny kamkoliv po České republice do druhého pracovního dne prostřednictvím DPD, České pošty a balíku Na poštu ČP.
Doporučujeme zvolit nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob platby přímo na našem e-shopu pomocí tzv. online plateb, tyto platby se nám připíší ihned a balíky ihned expedujeme. Touto platbou navíc omezujete kontakt s pracovníkem spediční firmy.

Kamenné pobočky (výdejní místa)

Prodejna Praze 10 Strašnice - OTEVŘENO 9:00 - 19:00 hodi(Pondělí - Pátek)
Prodejna (výdejní místo) - centrální sklad na Praze 8 v Kobylisích - OTEVŘENO 9:00 - 17:00 hodin (Pondělí - Pátek)
Z titulu  sortimentu, který na našich provozovnách nabízíme jsme registrováni, jako potravinářský podnik, i tak prosíme naše zákazníky, aby naše prodejny využívali zejména jako výdejní místa a svoji objednávku měli dopředu objednanou, případně i zaplacenou pomocí tzv. online plateb, zkrátíte tak čas nutný při vyzvednutí objednávky.
I tak využijte po Praze nejbezpečnější rozvoz přímo naší dopravou a to v čase, který Vám bude vyhovovat!

ROZVOZ ZBOŽÍ NAŠÍ DOPRAVOU, NAŠÍM PRACOVNÍKEM ....a to do i do dvou hodin od objednání!

(Rychle a bezpečně!)
Zůstaňte doma, my Vám Vámi objednané zboží doručíme kamkoliv po Praze na Vámi uvedenou adresu. Nechcete-li z jakéhokoliv důvodu opouštět Váš domov, zvolte možnost při dokončování objednávky "Rozvoz po Praze naší dopravou" a my Vám zboží doručíme ve většině případů ještě dnes! (při objednávkách uskutečněných ve všedních dnech do 11 hodin). Na Vaše přání Vám doručíme objednávku ve všedních dnech i do dvou hodin od objednání tzv. Expres dodáním.

Pro eliminaci kontaktu doporučujeme tyto objednávky uhradit tzv. online platbou před dokončením objednávky. Všichni naši zaměstnanci jsou samozřejmě vybaveni ochrannými pomůckami.

Protože nám situace v naší zemi není lhostejná, v zájmu Vás zákazníků, našich zaměstnanců a jejich rodin jsme přistoupili k určitým omezením a doporučením.
 - Chtěli bychom všechny naše zákazníky požádat o uskutečnění své objednávky předem, přes náš e-shop www.goldfitness.cz popř. abyste objednávku i zaplatili jednou z online platebních metod. Minimalizujete tím čas strávený na naší prodejně a eliminujete tak kontakt s hotovostní platbou na prodejně.
 - Pokud byste potřebovali využít našeho poradenství, volejte zdarma na naši info linku 800 801 130
 - Máte-li jakýkoliv dotaz, využijte prosím naší bezpltné linky 800 801 130 nebo linku 603 478 564, případně napište na info@goldfitness.cz

Děkujeme za pochopení, jsme v tom spolu a na jedné lodi, doufejme a udělejme maximum pro to, abychom tuto nepříjemnou situaci ve zdraví a s minimem stresu zvládli.

Autor článku

Jan Krauz Jednatel společnosti a zakladatel Goldfitness.cz

Odbornost: 2002 - Instruktor fitness a trenérů kondiční kulturistiky. Absolvent Fitness institutu TONUS pana Petra Tlapáka
V srpnu 2002 založil e-shop Fitness-vyziva.cz, který v roce 2006 změnil podobu na Goldfitness.cz.
2009 - založení společnosti Goldfitness s.r.o.
V roce 2009 společnost Goldfitness s.r.o. otevírá svoji první kamennou prodejnu na Praze 10.
Rok 2011 – společnost Goldfitness s.r.o. se stává výhradním distributorem evropské jedničky ve sportovní výživě, značky WEIDER.
Rok 2017 otevíráme druhou prodejnu na Praze 2 a v roce 2018 třetí na Praze 8.
Filosofií firmy je od počátku nabízet našim zákazníkům nejen prvotřídní a prověřené zboží s jasným původem a složením, ale i péči a servis z oblasti zdravé a sportovní výživy a zdravého životního stylu. Nemáme ambice být největší a nabízet veškerý sortiment, který současný trh nabízí, výrobce pro vás pečlivě vybíráme.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.