ROZVOZY PO PRAZE NAŠÍ DOPRAVOU JEŠTĚ DNES!!

Upozornění! DPD nepřijímá platby v hotovosti. V případě dobírky je nutné platit kartou přímo řidiči

PRODEJNY OTEVŘENY !

aktualizováno 26.4.2020 19:00 hod.

Informace o aktuálním provozu GOLDFITNESS.cz

S ohledem na vývoj uplynulých dní a vzhledem k nařízení vlády Vás chceme informovat o aktuálním dění v internetovém obchodě Goldfitness.cz a jejich provozovnách. Článek je průběžně aktualizován.

Internetový obchod GOLDFITNESS.cz

V rámci e-shopu Goldfitness.cz se nic nemění a vše je nadále v provozu. Pro naše zákazníky rozšiřujeme možnosti doručení zboží po Praze ve stejný den (objednávky uskutečněné do 11 hodin). Znásobili jsme počet produktů s dopravou ZDARMA po Praze.
Co se balíků týká, tyto zásilky jsou zcela bez omezení a odesíláme je stejně rychle jako vždy, takže Vám budou doručeny kamkoliv po České republice do druhého pracovního dne prostřednictvím DPD a České pošty.
Přepravní společnost DPD akceptuje pouze bezhotovostní platby, tedy platby kartou přímo řidiči - nikoliv v hotovosti, prosím berte toto rozhodnutí přepravní společnosti DPD na vědomí. Doporučujeme zvolit nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob platby přímo na našem e-shopu pomocí tzv. online plateb, tyto platby se nám připíší ihned a balíky ihned expedujeme.

Kamenné pobočky (výdejní místa)

Prodejna Praze 10 Strašnice - OTEVŘENO
Prodejna (výdejní místo) - centrální sklad na Praze 8 v Kobylisích - OTEVŘENO

Uzavřena v tuto chvíli zůstává prodejna na Vinohradské 97, Praha 2 a to až do odvolání.
I tak využijte po Praze nejbezpečnější rozvoz přímo naší dopravou a to v čase, který Vám bude vyhovovat!

ROZVOZ ZBOŽÍ NAŠÍ DOPRAVOU

Zůstaňte doma, my Vám objednané zboží doručíme kamkoliv po Praze na Vámi uvedenou adresu. Nechcete-li z jakéhokoliv důvodu opouštět Váš domov, zvolte při dokončování objednávky "Rozvoz po Praze naší dopravou" a my Vám zboží doručíme ve většině případů ještě dnes! (při objednávkách uskutečněných ve všedních dnech do 12 hodin)
Pro eliminaci kontaktu doporučujeme tyto objednávky uhradit tzv. online platbou před dokončením objednávky. Všichni naši zaměstnanci jsou samozřejmě vybaveni ochrannými pomůckami.

Protože nám situace v naší zemi není lhostejná, v zájmu Vás zákazníků, našich zaměstnanců a jejich rodin jsme přistoupili k určitým omezením a doporučením.
 - Chtěli bychom všechny naše zákazníky požádat o uskutečnění své objednávky předem, přes náš e-shop www.goldfitness.cz popř. abyste objednávku i zaplatili jednou z online plateb. Minimalizujete tím čas strávený na naší prodejně a eliminujete tak kontakt s hotovostní platbou na prodejně.
 - Pokud byste potřebovali využít našeho poradenství, volejte zdarma na naši info linku 800 801 130
 - Máte-li jakýkoliv dotaz, využijte prosím našich kontaktů uvedených na webu www.goldfitness.cz

Děkujeme za pochopení, jsme v tom spolu a na jedné lodi, doufejme a udělejme maximum pro to, abychom tuto nepříjemnou situaci ve zdraví a s minimem stresu zvládli.

Autor článku

Jan Krauz Jednatel společnosti a zakladatel Goldfitness.cz

Odbornost: 2002 - Instruktor fitness a trenérů kondiční kulturistiky. Absolvent Fitness institutu TONUS pana Petra Tlapáka
V srpnu 2002 založil e-shop Fitness-vyziva.cz, který v roce 2006 změnil podobu na Goldfitness.cz.
2009 - založení společnosti Goldfitness s.r.o.
V roce 2009 společnost Goldfitness s.r.o. otevírá svoji první kamennou prodejnu na Praze 10.
Rok 2011 – společnost Goldfitness s.r.o. se stává výhradním distributorem evropské jedničky ve sportovní výživě, značky WEIDER.
Rok 2017 otevíráme druhou prodejnu na Praze 2 a v roce 2018 třetí na Praze 8.
Filosofií firmy je nabízet zákazníkům nejen prvotřídní a prověřené zboží s jasným původem a složením, ale i péči a servis z oblasti zdravé a sportovní výživy a zdravého životního stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.