Doručení Vaší objednávky ještě dnes!

Po Praze - naší dopravou, naším autem, naším pracovníkem
Po Praze rozvážíme zboží v pracovních dnech z pravidla ještě týž den (jistotu máte u objednávek uskutečněných do 12 hodin), maximálně potom následující pracovní den, nebo dle Vašich požadavků a přání. Rozvážíme ve většině případů vlastní dopravou, abychom byli co nejvíce flexibilní a tím maximálně vyhověli individuálním nárokům našich zákazníků. (Oblast Praha se rozumí veškeré části hlavního města s PSČ začínajícím číslem "1...."). Při objednávce do 1.500,- Kč účtujeme dopravné ve výši 150,- Kč, při objednávce nad 1.500,- Kč je doprava ZDARMA.

Pokud byste nestihli objednat do poledních 12 hodin, také nevadí, máme pro Vás připraven EXPRES PO PRAZE a to dokonce do 120 minut od objednání!
Po Praze EXPRES! (do dvou hodin - do 120 minut)
Pro naše zákazníky z Prahy jsme připravili Expres dodání a to do dvou hodin od objednání. Tato možnost objednávky je v pracovních dnech v čase mezi 10 a 18 hodinou. Následné doručení těchto objednávek probíhá v čase mezi 11:30 - 19 hodin.
Tato nadstandardní služba je zpoplatněna 200,- Kč.
V obou případech můžete platit v hotovosti, kartou na místě přímo řidiči nebo jednou z dalších možností plateb našeho e-shopu.

 

 

Samozřejmě využít můžete i jednu z dalších možností doručení zboží.... 

Na rychlém vyřízení každé objednávky a jeho rychlému doručení zboží až k zákazníkovi jsme si vždy velice zakládali a stále zakládáme.

Osobní vyzvednutí
Zboží si též můžete vyzvednout ve všedních dnech v jednom z našich kamenných obchodů a to buď na Praze 10 v ulici V Olšinách 78 - metro trasy A "Strašnická" ve všedních dnech od 9 do 19 hodin nebo na prodejně v našem centrálním skladě na Praze 8, ulice Zdibská 2/229 - metro trasy C "Kobylisy". Po odeslání objednávky je zde zboží připraveno do 30 minut k vyzvednutí. Prosíme ale o počkání na výzvu SMS či emailem.

Českou poštou
Po celé republice rozesíláme objednávky Obchodními balíky České pošty a i tyto objednávky jsou doručeny k našim zákazníkům nejpozději do 48 hodin od objednání po celé ČR. Při objednávce do 1.500,- Kč činí poštovné 80,- Kč (popř. 30,- Kč navíc při platbě dobírkou), při platbě převodem či ON-LINE platbami účtujeme poštovné pouze 80,- Kč.
Nad 1.500,- Kč poštovné neúčtujeme.

Přepravní společností DPD
Zboží odchází přepravní společností DPD ještě dnes, v případě objednávek uskutečněných po 12 hodině pak maximálně následující pracovní den. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS zprávou. Při objednávce do 1.500,- Kč činí poštovné 70,- Kč (popř. 30,- Kč navíc při platbě dobírkou), při platbě převodem či ON-LINE platbami účtujeme poštovné pouze 70,- Kč!
Nad 1.500,- Kč poštovné neúčtujeme.

Výdejní místa ULOŽENKY
Unikátní síť více jak 500ti výdejních poboček v rámci České a Slovenské republiky. Od nás zboží odchází stejně jako v případě ostatních přepravců ještě ten samý den, v případě objednávek uskutečněných po 12 hodině pak maximálně následující pracovní den. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS resp. emailem přímo společností Uloženka. Při objednávce do 1.500,- Kč činí poštovné 50,- Kč (popř. 30,- Kč navíc při platbě dobírkou), při platbě převodem či ON-LINE platbami účtujeme poštovné pouze 50,- Kč!
Nad 1.500,- Kč poštovné neúčtujeme.

 

Na prvním místě je u nás vždy zákazník!

Snažíme se, abyste v našem e-shopu byli spokojeni a cítili se dobře. Proto Vás prosíme, abyste poukazovali na případné nedostatky ve funkčnosti těchto stránek a uvedli své připomínky a přání k provozu jako takovému, ale i k sortimentu zboží, jeho cenám a nabízeným službám. Z Vašich podnětů budeme vycházet a budou jedním z hlavních aspektů pro další provoz, údržbu a modernizaci našeho shopu. Děkujeme Vám!

Telefon - 603 478 564 nebo linka ZDARMA - 800 801 130

Děkujeme, těšíme se na naší další spolupráci a přejeme příjemný nákup.
Tým Goldfitness.cz

 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.