:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition

Vylepšená transportní verze celosvětově nejuznávanější formy kreatinu. Zvyšte sílu, čistou svalovou hmotu a vytrvalost na maximum. Produkt prověřený klinickými studiemi.
termín dodání: Ukončena výroba
Výrobce: Reflex Nutrition
Cena: 1 125 Kč s DPH
běžná cena: 1 250 Kč, ušetříte: 125 Kč

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

 

Dotazy a komentáře

Ladislav: Creapure Uptake System
Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás tento produkt a už jen čekám na doručení a pročítal jsem si… více

Tomáš: Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition
Už jsem se tu ptal na dávkování,a četl jsem zde o sytící fázi,jak presne dávkovat atd.předem děkuji… více

Zobrazit více dotazů

Hlídat cenu

Hlídat naskladnění

Vyberte si variantu produktu

Příchuť / Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
Creapure Uptake System 1680g - ovocná směs Creapure Uptake System 1680g - ovocná směs 1 125 Kč Není skladem

Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition

Vylepšená transportní verze celosvětově nejuznávanější formy kreatinu.

Zvyšte sílu, čistou svalovou hmotu a vytrvalost na maximum.

Produkt prověřený klinickými studiemi.

Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. V rychlostních disciplinách jako je sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění a samozřejmě také kulturistika a silové sporty, dávkování kreatinu ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje ( o více než 15%) nárůst síly a vytrvalosti. U intervalového tréninku je prokázáno zvýšení výkonu o více než 20%, u krátkých sprintů je to dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.

Sklenice studené vody, může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší.

Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty.

Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

Creapure® Uptake System = VYLEPŠENÝ Creapure® + transportní systém + systém neutralizující kyselé prostředí žaludku.

Jedinou možnou seriózní cestou, jak ještě vylepšit účinek tak kvalitního kreatinu jako je Creapure, je maximalizace jeho využití organismem a optimalizace energetického systému v organismu. Přidali jsme tedy další složky, které jsou prověřeny klinickými studiemi: kyselina jablečná, hořčík a dextróza monohydrát. Kyselina jablečná zrychluje tvorbu buněčné energie ATP, mobilizuje tuky a svalový glykogen, které jsou v Krebsově cyklu spalovány a rychleji přeměňovány na energii potřebnou pro svalový výkon. Hořčík se obdobně podílí na tvorbě svalové energie a je nezbytný pro vytrvalost. Dextróza monohydrát zajišťuje optimální inzulínovou odezvu a maximalizuje využití kreatinu svalovou buňkou.

Garance společnosti Reflex Nutrition

  • Inovační technologie
  • Produkty ověřené klinickými studiemi
  • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
  • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Složení:
Dextróza monohydrát, CREAPURE kreatin monohydrát, kyselina jablečná, přírodně identické a umělé aroma, aspartát hořečnatý, přírodní barvivo ( E162, E160a ), chlorid sodný, umělá sladidla – acesulfam – K, sukralóza.

Tabulka nutričních hodnot:

100g28g
Energie kcal 279 57
Bílkoviny 0g 0g
Sacharidy 67g 14g
Tuky 0g 0g
CREAPURE Kreatin monohydrát 17.858mg 5.000mg
Kyselina jablečná 3.570mg 1.000mg
Hořčík 268mg 75mg
Chlorid sodný 536mg 150mg

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 1680g
Dávkování: dvě odměrky (28g), rozmíchejte v 500ml studené vody. Berte jednu dávku denně, bezprostředně po ukončení tréninku. V den volna berte jednu dávku ráno před snídaní.

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Komentáře ke zboží

Ladislav: Creapure Uptake System 29.08.2011 08:08
Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás tento produkt a už jen čekám na doručení a pročítal jsem si články k tomuto tématu. Chtěl bych se zeptat, když dám dávku po tréninku, je to jako u Nitrixu, kdy jsem půl hodiny čekal a až po té jsem ,,polykal,, sacharidy a bílkoviny? nebo můžu dát dávku a pak hned třeba banány a protein?

Dále bych se chtěl zeptat na dávkování, mám v tom trochu hokej, co jsem to tu pročítal :) mám 85kg..
dávka denně by měla být 28g, níž jste psal abysme prvních 10 dní dávali o 50procent víc, takže 56g denně prvních 10 dní? a těch 56g rozdělit do třech dávek denně, takže zhruba 19g ?

Děkuji za upřesnění, asi Vás to už musí otravovat, psát to každýmu zvlášť :) reagovat

Goldfitness: Re:Creapure Uptake System
Dobrý den, Creatine Uptake Systém je transportní systém kreatinu s obsahem dalších látek, které zajišťují nejefektivnější vstřebání a využití kreatinu (např. kyselinu jablečnou, hořčík, dextrózu a jiné), nejedná se tedy pouze o čistý kreatin monohydrát, nýbrž o celý systém. Čistého kreatin monohydrátu je ve 28g Uptake Systému 5 gramů, proto jsem psal, že ve dvou dávkách (28g x dvě denní dávky) je 10 gramů kreatinu. Samozřejmě pokud byste chtěl navýšit toto množství, tak nejideálnější způsob je zakoupit balení čistého kreatinu, např. Creapure Creatine též od Reflexu a množství kreatinu tímto navýšit např. na 20g denně (v sytící fázi).
Jsem velice rád, že jste spokojený a že balíček již dorazil :-).
Přeji hezký den
Ladislav: Re:Creapure Uptake System
Ještě bych se ale zeptal, napsal jste: Celkový příjem kreatinu by v tomto případě činil 10g kreatinu denně, což je dávka, kterou můžete aplikovat po celou dobu užívání kreatinu. -psal jste abych celou dobu bral 2x 28g denně a pak že celkový příjem by činil 10g ,to jsem taky nepochopil, tak Vás poprosím pro vysvětlení :)

Jinak balík se mi dnes doručí, děkuji moc, jsem spokojený, rychlost :)
Goldfitness: Re:Creapure Uptake System
Dobrý den, při Vaší hmotnosti bych doporučoval dávkovat dvě dávky denně, tzn. 2x 28gramů. Doporučuji dákovat např. 20 minut před tréninkem a ihned po jeho ukončení. Ve dnech volna dávkujte 28g ráno a večer. Tento split bych dodržel po celou dobu dávkování. Celkový příjem kreatinu by v tomto případě činil 10g kreatinu denně, což je dávka, kterou můžete aplikovat po celou dobu užívání kreatinu. Co se týká druhého dotazu a to k dávkování po tréninku, osobně bych doporučil po kreatinu alespoň 20 minut nic nejíst... po dvaceti minutách můžete gainer popř. i banán...
Jinak balíček byl dnes odeslán na Vaši adresu :-).
Přeji hezký den!

Tomáš: Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition 15.02.2011 15:02
Už jsem se tu ptal na dávkování,a četl jsem zde o sytící fázi,jak presne dávkovat atd.předem děkuji za odpověd reagovat

Goldfitness: Re:Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition
Dobrý den, co se týká sytící fáze u kreatinu, tak je doporučeno prvních deset dní užívat cca o 50% kreatinu více. Tomuto stavu se říká sytící fáze. Pak následuje fáze udržovací, kterou doporučuji dalších cca 30 dní, dále následuje přibližně tří týdenní pauza, po které můžete celý cyklus opakovat. Co se týká konkrétního množství kreatinu, tak doporučuji 250g kreatinu na 1kg tělesné hmotnosti v sytící fázi. Ve fázi udržovací stačí cca 150 - 200g na 1kg hmotnosti. V praxi to vypadá asi takto: Při hmotnosti 100kg a v sytící fázi doporučuji cca 25g kreatinu denně (nejlépe rozdělit do tří denních dávek). V udržovací fázi a při hmotnosti 100kg doporučuji cca 15 - 20g denně, též nejlépe rozdělených do tří denních dávek.
Přeji hezký den

Tomáš: Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition 12.02.2011 18:02
dobrý den chtel bych se zeptat na dávnování, předem dekuji za odpověd. reagovat

Goldfitness: Re:Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition
Dobrý den, Creapure Uptake System doporučuji dávkovat minimálně 1x denně a to ihned po ukončení tréninku (jedna dávka = dvě odměrky, t.j 28g). Pokud patříte mezi jedince s vyšší tělesnou hmotností, pak doporučuji dávkovat 2x denně a to ihned ráno po probuzení (jedna dávka = dvě odměrky, t.j 28g) a druhou dávku opět ihned po ukončení tréninkové jednotky. Ve dnech volna dávkujte ráno na prázdný žaludek - opět dvě odměrky (28g), při vyšší tělesné hmotnosti dávkujte druhou dávku kdykoliv v odpoledních hodinách na prázdný žaludek.
Přeji hezký den.

Martin: Přechod 05.01.2011 00:01
Dobrý den,koupil sem si Kre-Alkalyn, dočetl sem se tady že je to spíše na zvýšení síly než objemu , tak by mě zajímalo jestly by šlo třeba po měsíci přejít na jiný kreatin např na výše zmiňovaný Creapure Uptake System a jak by to mělo asi probíhat. Předem děkuji za odpověd. reagovat

Goldfitness: Re: Přechod
Dobrý den, je to přesně tak, jak píšete, pokud jde o kreatin, tak na zvýšení objemu bych spíše doporučoval klasický kreatin monohydrát, pouze bych při výběru dbal na fakt, aby nesl ochranou známku "Creapure", jedná se u kreatinu o známku nejvyšší kvality. Po dobrání Kre-Alkalynu bych si udělal menší pauzu, např. tři týdny a poté bych najel na klasický kreatin monohydrát, konkrétně bych doporučoval např. Pure Creatine od Weidera, Creapure Creatine od Reflexu nebo Vámi zmíněný Creapure Uptake System, což je zároveň i transportní systém kreatinu, takže pro tělo zároveň i nejvyšší využitelnost. V každém případě bych si ale neodpustil poznámku, že kreatin je až dalším suplementem v pomyslné pyramidě důležitosti suplementů, základem na nabírání objemu jsou stále kvalitní gainery a bílkoviny resp. proteiny :-).
Přeji hezký den

FEri: Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition 10.11.2010 09:11
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování. Uvádíte dvě odměrky v 500ml vody. Jak dlouho? JE tam nějaká nabírací a odpočinková fáze?
Děkuji za odpověď reagovat

Goldfitness: Re:Creapure Uptake System 1680g - Reflex Nutrition
Dobrý den, doporučuji využívat maximálně dvě balení, pak následuje cca tři týdny pauza. Sytící fáze, jako je známá u klasického čistého monohydrátu výrobce neudává, osobně bych však i zde doporučoval v prvních deseti dnech užívat tři denní dávky, aby se tělo kreatinem nasytilo, po této tzv. sytící desetidenní fázi postačí dávkovat již dvě dávky denně. Jedná dávka = dvě odměrky.
Hezký den

Méďa: Creapure Uptake System vs. Krea-Genic 30.08.2010 11:08
Dobrý den vám přeji. Chci se vás zeptat, který z těchto dvou suplementů bych mohl volit. Chci nabrat čistou svalovou hmotu. Předem děkuji za odpově.Z reagovat

admin: Re:Creapure Uptake System vs. Krea-Genic
Dobrý den, Creapure Uptake System je komplexní kreatinový transportní systém a mohu potvrdit jeho vysokou oblíbenost. Pokud bych měl doporučit jeden z těchto suplementů, tak doporučuji Creatin Uptake System.
Hezký den
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.