Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
  >>> více info

Poradna

VyhledáváníVáš dotaz


Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

Royal Mass 3kg

Kateřina, Protein 29.07.2021 22:07

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem proteinového nápoje a tyčinek pro dítě (13let,55kg), hokejista,trénink 4-5x týdně + zápasy. Chtěla bych hlavně pro regeneraci a využití svačiny.
Moc děkuji za pomoc s výběrem.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 30.07.2021 08:07

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za Váš dotaz. V tak nízkém věku bych doporučil určitě co nejkvalitnější proteinový nápoj s co nejlepší stravitelností, aby u dítěte nezatěžovalo trávicí systém. Osobně bych vyhledával samozřejmě i protein s jasným původem, jelikož přeci to bude pít dítě ve vývoji. Též by protein neměl obsahovat žádné přidané aditiva (umělé barviva, aromata a přemíra sladidel).

Všechna tato kritéria jednoznačně splňuje Diamond Whey Protein . Tento protein mi ujídává zamíchaný v ovesných vločkách i můj dvouletý syn a věřte, že bych mu kdejaký jiný protein jen tak konzumovat nedovolil..

U proteinových tyčinek je za mě výběr též jednoznačný a to Pure Bar , ty svojí čistotou a složením jsou za mě nejlepší.

Též bych rozhodně doporučil užívání Omegy 3 mastných kyselin. Pro sportovce a kluka ve vývoji by měly být základní suplementací. Jejich hlavní funkcí je, že jsou protizánětlivé. Samozřejmě též příznivě působí na srdeční činnost, cévy, snižují hladinu cholesterolu a působí dobře na pamět a celkový vývoj dítěte. Omega 3 Cod Liver Oil

Přeji pěkný den a ať se daří

Rýžový protein 1kg - bílá rýže

Alena, Rýžový protein 28.07.2021 11:07

Dobrý den chtěla bych se zeptat kdy bude naskládněn protein z bílé rýže?
Děkuji za odpověď. Žádný jiný nemůžeme.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 28.07.2021 11:07

Dobrý den,

firma Vegan Fitness bohužel přestala protein z bílé rýže vyrábět. Nyní již mají v nabídce pouze protein z hnědé rýže, který je nyní nedostupný, jelikož ho nemá náš dodavatel a termín naskladnění nám není znám.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

David, Přibrání 19.07.2021 15:07

Dobrý den, je mi 21let mám 180cm a 62kg, jsem ektomorf, chtěl bych poradit vhodnou kombinaci suplementů, pro co nejefektivnější nabrání objemu. Zároveň bych se chtěl zeptat jak často a kolik z toho co poradíte užívat.
Předem děkuji za odpověď.

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 19.07.2021 16:07

Dobrý den, Davide,

v prvé řadě je důležitý mít správně a efektivně nastavený stravovací režim. To je alfou a omegou jak nabírání tak shazování.

Pokud máte stravu pořešenou pak základním doplňkem by měl být kvalitní gainer s obsahem kvalitních sacharidů i bílkovin např. Diamond Mass , gainer užívejte 1 dávku po tréninku a další můžete přidat kdykoliv během dne, záleží na potřebném doplnění makroživin.

Dalším důležitým doplňkem je komplex vitaminů a minerálů, bez kterého nelze očekávat dobré výsledky, jelikož co od svého těla žádáte, tak mu musíte též vrátit a posílit imunitní systém např. Cardio Plus , multivitamin užívejte 1 kapsli ráno po snídani a druhou večer po večeři.

Vhodnou kombinací do objemu je též Kreatin, kde bych určitě volil německý certifikovaný Creapure např. Creapure Creatine , který je zárukou maximální možné kvality a čistoty a tím pádem i efektivity. Kreatin zvyšuje zejména sílu, tím pádem podpoříte nárůst svalové hmoty. Kreatin užívejte 5g před a 5g po tréninku.

Přeji pěkný den ať se daří

BOSU® Profi Balance trainer

Radka, bosu 06.07.2021 09:07

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda mohu při koupi 11 ks Bosu Profi Balance trainer + stojan na bosu od vás dostat množstevní slevu. Předem děkuji za odpověď, R. Hrabánková

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 07.07.2021 11:07

Dobrý den, paní Hrabánková,

děkujeme o Váš zájem nákupu u nás. Cena za 1 kus Bosu Profi by byl 4.150 Kč. Stojan na Bosu není v Čechách příliš k dostání, nicméně by jsme byli schopni Vám ho doposlat v příštím týdnu. Cena za 1 kus stojanu by činil 8.000 Kč.

V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte na mě obrátit.

Přeji pěkný den

Vegan Protein 750g

Michal, Objem 05.07.2021 21:07

Dobrý den, je tento protein vhodný na objem k nabrani svalové hmoty ?

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 06.07.2021 05:07

Dobrý den,

proteinove nápoje jsou základním stavebnim kamenem k nabirani čisté svalové hmoty, nikterak objemu. Ke zvýšení objemu co se suplementace tyče jsou vhodnější gainery (sacharidove koktejly) zejména pokud jste ektomorf (tedy těžce nabírající). Nevím jestli jste si vybral vegansky produkt z důvodu že jste vegan.
Samozřejmostí by měla být strava, kde se vše odvíjí, tedy zda budete budovat objem či shazovat. Doporučuji si přečíst článek ohledně Objemu , kde najdete všechny mé rady ohledně stravy, tréninku i suplementace.

Přeji pěkný den

Grenade Thermo Detonator 100kapslí

Tereza, Jak dlouho pusobi 05.07.2021 12:07

Dobrý den, spalovač užívám tabletu 30 minut před cvičením nic méně me zajímá, jak dlouho spalovač působí.. Přiznám se, že nevím jak to moc funguje, zda působí třeba hodinu při cvičení a potom ne nebo to nějak dožívá nebo..?? ..? Můžete mi to prosím trošku nějak vysvětlit? :) moc děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 05.07.2021 13:07

Dobrý den, Terezo,

děkujeme za zajímavý dotaz. Bohužel nikdo Vám nedokáže přesně říci, jak dlouho jednotlivé látky ve spalovaci obsažené působí. Funkční spalovace, kde je cítit zvýšena horkost (poceni) a nabuzeni obvykle probíhá cca. právě tu hodinu během tréninku, kdy navíc metabolismus jede i tak na plné obrátky. Po tréninku, když se tělo dostane do klidu, tak přestanete cítit i spalovac. Každý uživatel je jiný a každý to může cítit trochu jinak. Někdo nemusí cítit spalovac vůbec, ale to neznamená že nefunguje. Většina výrobců dává do spalovace právě z toho důvodu přemrštěné množství kofeinu, který u většiny uživatelů cítit je a mysli si jak efektivní spalovac to je, ale opak je pravdou, jelikož latek na zrychlení metabolismu je tam pramálo.

Děkuji za pochopení a přeji den

Pregnancy Omega Oil 200ml.

Ivana Kukova, Dotaz na výrobek 17.06.2021 10:06

Dobrý den, jsem v prvním trimestru, ryby bohužel nejim, takze se dívám po nějakém vit.doplňku, beru už femibion 1, chci se zeptat, jestli je tento přípravek vhodný už v této době a jestli nehrozí napr.předávkování některým vitamínem, když beru už zmiňovaný femibion. Dekuji, preji pěkný den, Kukova

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 18.06.2021 14:06

Dobrý den, paní Kukova,
rozhodně bych se nebál užívat tuto Omegu společně s vitamíny, které již užíváte. Tato omega rostlinného původu obsahuje pouze přirozeně se vyskytující vitamíny z rostlin, které obsahuje. Tudíž se jedná o minimální množství.
Naopak, zejména omega 3 mastné kyseliny jsou velice důležité pro celkový vývoj Vašeho plodu a doporučuji jej užívat i poté při kojení.
V případě jakýchkoliv pochyb konzultujte ještě s ošetřujícím lékařem, případně nás kdykoliv kontaktujte....
Mějte pěkný den

Lavice 2 v 1 břicho a hyperextenze HF 4263

Eva, HOIST LAVICE 2 V 1 BŘICHO A HYPEREXTENZE HF 4263 11.06.2021 11:06

Dobrý den,
jakou má lavice nosnost?
Děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 11.06.2021 11:06

Dobrý den,

zjišťoval jsem u našeho dodavatele a nosnost je až 240 kg. Tudíž bych byl bez obav, že by někoho neudržela :) .

Přeji krásný den

Lucie, Hubnouci kura na 10 dní. 08.06.2021 17:06

Dobrý den,

mohla bych se prosím zeptat, zda máte přípravek na hubnutí pro ženy, nevím bohužel nazev. Byl v takže podobe, doporučení užívat na 10 dní, funguje skvěle, zbývají rychle problémové partie hlavně v okolí břicha.Je škoda, že nemám nazev.Neporadili byste mi, co mohu použít, co funguje takto rychle? Do 10 dní byly výsledky.Dekuji předem za informaci. Lucie Č.

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 08.06.2021 17:06

Jediný produkt, který mě napadá a je na 10 dní je Dieta S 55 . Jedná se ovšem o náhradu stravy, nikoliv o zázračný doplněk, který by Vás zbavil tuku za 10 dní. Pokud jste měla stravovací návyky v nepořádku a poté užívala tento produkt, pak jste se opravdu zbavila pouze vody nikoliv tuku. Pokud by jste držela kvalitní stravu po celý rok (A teď nemyslím stravu v prášku) pak by jste dosáhla tizenych a velmi efektivních výsledků.

Přeji pěkný den

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 08.06.2021 17:06

Dobrý den, Lucko,

nevím jaký produkt máte na mysli a zda se ho kupovala u nás. Nicméně žádný produkt Vás nezbaví tuku za 10 dní, to Vas mohu ubezpečit. Maximálně jste se mohla zbavit vody, tak že váha šla rychleji dolů, ale neexistuje naštěstí žádný takový to zázračný doplněk, jelikož shazování tuku je během na dlouho trať v řádu měsíců a chce to cilevedomost a disciplínu a to je na tom to hezké, že ne každý to dokáže. Kdyby takový přípravek existoval, tak by všude běhali hubení lidé a nikdo by se netrápil cvičením a kvalitní stravou.

Proto Vám v prvé řadě doporučuji zaměřit se na stravu a dostatečný pohyb, poté výsledky uvidíte, ovšem opravdu ne za pár dní, že shodite prebytecnou vodu, která se stejně opět vrátí..

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Marek, Omega 3 21.05.2021 20:05

Dobrý den kdy budete mít skladem Viridian nutrition?

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 22.05.2021 05:05

Dobry den Marku,

měl by být dostupný v průběhu příštího týdne. Náš dodavatel Viridianu ho delší dobu neměl.
Nastavím Vám ihned v pondělí hlídání naskladneni, aby jste byl o jeho dostupnosti informován.

Pokud by se Vám na něj nechtělo čekat, doporučuji Vám za mě ještě kvalitnější Omega 3 Cod Liver Oil .
Islandske Omegy získané z trescich jater. Sam je užívám a nedám na ne dopustit. Jejich vůně po otevření balení je úplně o ničem jiném než u konkurenčních rybích tuků.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

1 2 3 4 72 144 215 286
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.