Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
>>> více info

Poradna

VyhledáváníVáš dotaz


Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

One Stop 2,1 kg

Marek, vzorky 28.09.2020 12:09

dd, je možno vyzkoušet? děkuji

Reagovat Detail zboží

Goldfitness, Re: vzorky 28.09.2020 12:09

Dobrý den,

bohužel vzorky výrobce Reflex neposkytuje. Za nás je chuťově tento produkt na dobre úrovni.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Triple Blend Extra silný pro koně 700g

Marián, který je účinnější 27.09.2020 20:09

Prosím který preparát je účinnější : koňský Alavis nebo Alavis pro lidi ....prosím o pravdivou a úpřimnou odpověď. Bolesti kolen ,cvičení,nadváha,práce cca 5-6hodin ve stoje denně. Děkuji

Reagovat Detail zboží

Goldfitness, Re: který je účinnější 27.09.2020 21:09

Dobrý den,

v prvé řadě Vás chci ujistit, že my vždy radime upřímně a popravdě.

Obě verze jak konska tak lidská jsou téměř totožné. Pokud se podíváte na složení obou výrobků, pak je zřejmé, že obě verze obsahují stejne účinné látky v téměř totoznem množství. Konska verze není testována na lidech a slouží primárně jako kloubní výživa pro koně. Tudíž osobně doporučuji s tímto ohledem verzi lidskou.

Nicméně obě verze kloubní výživy fungují zejména jako prevence, nikoliv lecba jiz poškozeného kloubniho aparátu. Tudíž bych se zajímal o příčinu Vašich bolestí kloubu (vysoké zařízení, nadváha).

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Dana, Proteinové nápoje 23.09.2020 11:09

Dobrý den, prosím chtěla bych radu při výběru proteinoveho nápoje pro děti ve věku 13 let, při fyzické zátěži hokejem. Moc děkuji za odpověď

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 23.09.2020 18:09

Dobrý den, Dano,

pro dítě tak nízkého věku doporučuji opravdu kvalitní bílkovinu bez přdaných zbytečných aditiv se spousty sladidel. Za mě rozhodně je jasnou volbou Diamond Whey Protein . Jedná se o kvalitná syrovátkovou bílkovinu původem z Velké Británie, tedy bílkovinu s jasným původem. Protein je výborně stravitelný a co možná nejčistější.

Tento protein bych se nebál dát v tomto věku ani mému synovi, tedy pokud je sportující.

Přeji pěkný den

Cardio PLUS - 60 kapslí + Protein Cookie 50g

Dana, Multivitamín? 21.09.2020 16:09

Dobrý den, s cévami problém nemám, užívám zvlášť vitamín C a D, magnézko také, mohu užívat tento doplněk místo všech těchto jednotlivých vitamínů? Děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 21.09.2020 16:09

Dobrý den, Dano,

určitě užívání tohoto doplňku doporučuji. Jedná se o multivitaminový a minerálový komplex, tudíž obsahuje již zmíněný Vitamin C, D3 a hořčík. Navíc obsahuje mj. Vitamin E, K2, draslík, vápník, vitaminy skupiny B..

Jak uvádíte funguje jako prevence kardiovaskulárního systému ale i imunity, tudíž na jeho užívání není nutné mít problém s kardiovaskulárním systémem.
Navíc podporuje optimální hladinu cholesterolu a krevního cukru.

I já osobně tento produkt užívám a nemohu si ho vynachválit.

Přeji pěkný den ať se daří

Royal Mass 6kg + šejkr ZDARMA

Lukáš, Royal Mass v tabletkách? 20.09.2020 17:09

Dobrý den,
potřebuji poradit. Cvičím téměř denně – doma + cca 2-3 x týdně v posilovně. Vážím 65 kg, měřím 187 cm. A potřebuji přibrat na svalové hmotě. Dříve jsem bral od Vás Royal Mass 6kg + iBCAA 300g a CREAPURE Creatine - 500g. Tuto kombinaci musím pochválit, neboť splnila svůj účel a opravdu jsem přibral na váze a svalové hmotě – cca 7 kg za 1,5 měsíce. Samozřejmě jsem musel upravit i jídelníček. Vše ok. Nicméně po tom cca 1,5 měsíci mé tělo přestalo chutově zvládat tuto kombinaci přípravků Royalu, iBCAA a creatinu. Zkrátka mi to už přestalo chutnat a bylo mi pak z toho na zvracení. Spíše jako přesycené. :-( Tak jsem zkusil na nějakou dobu (cca 3 týdny) tyto přípravky vysadit a váha šla bohužel zase dolů. Když jsem po těch 3 týdnech zkusil znovu Royal Mass, nedělalo to opět mému žaludku bohužel dobře. Proto se chci informovat, jak toto řešit anebo zda máte v nabídce nějaké podobné přípravky na zvýšení váhy a svalové hmoty, ale v tabletkách? Co byste mi doporučili v této situaci? Děkuji.
PS: můj zdravotní stav je dobrý. :)

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 20.09.2020 19:09

Dobrý den,

v prvé řadě k Vašemu tréninku. Pokud usilujete o nabirani svalové hmoty, tak je třeba cvičit silové tréninky v posilovne minimálně 3-4x týdne. Domácí cvičení bych vynechal a určitě necvicil denně, jelikož důležitá je i regenerace.

Suplementy jste zvolil původně zcela správně, i proto se dostavily po čase výsledky. Royal Mass je gainer, tedy sacharidovy nápoj, který se v tabletach nevyrábí a ani nelze vyrábět. Nevím, zda Vám Royal Mass poté jen přestal chutnat, či jste po něm měl i zažívací problémy. Pokud šlo o chuť, pak by bylo vhodné změnit příchuť či jiný produkt, který vám bude i chutnat, nicméně v tomto případě o chuť nejde, jako o daný efekt a na to je třeba myslet.
Pokud šlo o trávicí problémy, pak bylo na místě zkorigovat dávkování, jelikož např. zmiňovaný Royal Mass obsahuje malé množství laktozy, tudíž trávicí problémy nejsou u něj obvykle. Dávka by se měla pohybovat kolem 100g jednorázove.
V tuto chvíli je Royal Mass i tak delší dobu nedostupný, tudíž doporučuji zkusit jiný gainer např. Mass Gainer .

Kreatin a Bcaa bych ponechal v této kombinaci.

Přeji pěkný den

amir, Which supplement 14.09.2020 10:09

Hello my name is amir.I am 24 years old.I have been skinny since my school ages.i am 5 feet 10 inch(178 cm) but weight is only 57/58 kilo.I cant eat much,digestion problem and most of time feeling weak and headache.If i work or run little bit i feel bad and heart rhythm goes faster.My bone is not too strong and poor immune system.I cant do gym long time.In this case which supplement will be best for me do you think without any side effects.Please let me know.I am looking forward to your respond.

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 14.09.2020 18:09

Hello,

I definitely recommend focusing on the immune system in the first place. The product will definitely help you with that Immunity PRO . Another important supplement is a complex of vitamins and minerals Cardio PLUS .

In addition, this product will improve your cardiovascular system, help improve cholesterol levels and keep your blood vessels at a good level.

In case of poor digestibility, I recommend a perfectly digestible protein drink, which contains practically no lactose and contains top-quality protein VOLAC without unnecessarily added additives. Diamond Whey .

You can use the protein drink for smaller snacks during the day to supplement very important proteins.

I wish you well and improvement as soon as possible

Have a nice day

Petr, Tuk 08.09.2020 23:09

D.den , můžete prosím doporučit ( výrobek od Vas ) na odbourávání tuku + odbourávání tuku ( visceralni tuk )

Předem děkuji Petr

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 09.09.2020 06:09

Dobrý den Petře,

spalovace tuku, které jsou dostupné slouží pouze jako doplněk na podporu spalování za předpokladu dalších aspektů (strava, pohyb, regenerace).

Hlavním účinkem spalovacu tuku jako je např. Max Lean Pro je zrychlení metabolismu, tím podpoříte spalování tuků za předpokladu výše uvedených aspektů.

Viscelarni tuk, je tuk, kterým jsou obalene orgány. Tudíž cesta snížit jeho množství je mnohem těžší než se zbavit tuku z podkozi. A žádný spalovac tuku Vás viscelarniho tuku nezbaví. Existuje tam jedina cesta. Správný stravovací režim, dostatečný a efektivní pohyb a dostatecna regenerace.

Děkuji za pochopení a přeji ať se daří.

Hezký den

Whey Protein Complex 100% 2270 g

SAJP77, DOTAZ 06.09.2020 15:09

PROSÍM VÁS JAK JE TO Z LAKTOZOU ANEBO JAKÉ POUŽÍVAJÍ TRÁVICÍ ENZYMY.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 06.09.2020 16:09

Dobrý den,
výrobce obsah laktózy neuvádí, ale vzhledem ke skutečnosti, že podíl sacharidů na 100g tohoto proteinu je 11g a z toho jednoduchého cukru jsou 4g, tak je odpověď skoro jasná. Podíl laktózy zde bude vysoký, což je přirozené vzhledem ke skutečnosti, že je to koncentrát syrovátkové bílkoviny, výrobce sice uvádí, že se jedná o Whey Protein Complex, ale ze složení je patrné, že z 95% se jedná o obyčejný koncentrát, zbytek bude nepatrné množství izolátu a dalších složek. Dále za mě zbytečně vysoké množství zahušťujících látek a nesmyslně moc umělých sladidel.
Přidané trávicí enzymy uvedené nejsou žádné, jelikož je tento protein neobsahuje.

Děkuji za dotaz a přeji pěkný den

DIAMOND Whey Protein 2000 g

Adam, Proč sukraloza? 05.09.2020 12:09

Dobrý den. Výrobek je očividně zaměřen na nejvyšší kvalitu surovin a zdraví, proto se lehce pozastavuji nad přidanou sukralózou. Nejspíše mi odpovíte, že žádné studie škodlivost sukralózy nepotvrzují, ale nebylo by přeci jen příhodnější sladit pouze Stevií, případně jiným sladidlem jako Erythritol? Předem děkuji za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 05.09.2020 13:09

Dobrý den,

je to přesně jak uvádíte. Žádné studie neprokazuji škodlivost sukralozy. Steviol-glykosidy, který se jako sladidlo používá a tváří se jako "přírodní sladidlo" se též získává fyzikálně-chemickým procesem z rostliny Stevia. Stevia má takovou vlastnost, že samotná má specifickou pachuť a konečnou chuť proteinu by nepříjemně dochutila (pokazila). Proto v Diamondu jsou použita obě tato sladidla, ovšem s převahou steviolu- glykosidy.
Co se týká dotazu, proč protein se zaměřením na kvalitu není doslazen Erythritolem, toto je spíše dotaz na výrobce nicméně erythritol u značné skupiny lidí vyvolává alergickou resp. projímavou reakci a to i při použití minimálního množství, takže zřejmě to je ten důvod...

Děkujeme za dotaz i za pochopení a přeji pěkný den

Omega 3 90 kapslí

Pavel, Vhodné pro těhotné ženy 02.09.2020 13:09

Dobrý den,
Je tento přípravek vhodný i pro těhotné ženy?
Děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 02.09.2020 13:09

Dobrý den,

osobně bych těhotné tuto Omegu nedoporučil. Doporučuji si raději připlatit a zakoupit nejkvalitnější Scandinávský olej, tedy Omegu s jasným původem surovin Scandinavian Oil 90cps.

Užívala ho v době těhotenství i má manželka a máme zdravé a čilé dítě :) .

Přeji pěkný den

1 2 3 4 72 142 213 283
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.