Poradna

VyhledáváníVáš dotaz


Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

Creapure Creatine 500g

Standa, Dávkování 24.01.2020 21:01

Dobrý den, jak správně dávkovat? 40 let, 173 cm, 85 kg. Teď 2x fitko, 2x tenis, občas běh. Jaká je pak pauza? Děkuji Standa

Reagovat Detail zboží

Petr, Nabírání tělesné hmotnosti 22.01.2020 15:01

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu jaký přípravek bych si měl koupit na nabírání tělesné hmotnosti? Je mi 33let, 181cm a vážím pouhých 58kg. Pochopil jsem že nejlepší by pro mě byl nějaký Gainer ale nevím jaký je nejlepší, jaký by měl být poměr sacharidů a proteinů abych nejlépe nabral nějaké ty kila navíc.

Děkuji za odpověď s pozdravem Petr

Reagovat

Goldfitness, Re: Nabírání tělesné hmotnosti 22.01.2020 15:01

Dobrý den Petře,

v prvé řadě se zaměřte na Vás jídelníček. Ten musí být naprostým základem. Bez něj bohužel nenaberete. Doplňky stravy jsou pouze jak již název napovídá pouze doplňkem. A jak správně uvádíte, tak kaloricky příjem doplnite např. gainerem. Mega Mass 4000 . Ten pridávejte ke stravě dle potřeby v dávce cca. 2x denně 100g.

Přeji pěkný den

L - Glutamine 500g

Petr Děkan, Celiakie 15.01.2020 13:01

Dobrý den, je tento produkt vhodný pro lidi s nesnášenlivostí lepku, tedy pro celiaki? Mám bezlepkovou dietu a je problém sehnat doplňky stravy, tak aby mi neškodili. Předem děkuji za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 15.01.2020 13:01

Dobrý den, pane Děkane,

děkujeme za Váš dotaz. L-Glutamin ve fermentované podobě neobsahuje lepek, tudíž by jste s ním neměl mít problém. Osobně bych ovšem volil L-Glutamine Kyowa , což je certifikovaný Glutamin z Japonska. Jedná se o vůbec nejčistší Glutamin, který je na trhu. Je pravidelně testovaný a inovovaný nejmodernějšími technologiemi. Máte zde jistotu naprosté funkčnosti a efektivity.

Hezký den

Triple Blend Extra silný pro koně 700g

Jircus, Creatin? 14.01.2020 17:01

Dobrý den,
je možné nebo vhodné při užívání Alavisu současně užívat Creatin?
Děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 15.01.2020 05:01

Dobry den,

nevidím žádný problém v užívání kloubní výživy (Alavis) společně s Kreatinem.

Kreatin bych volil kvalitní německý s ochrannou známkou Creapure Creapure Creatine , máte pak jistotu maximální možné čistoty a efektivity.

Přeji pěkný den

Diet Protein 2kg + CLA 90 kapslí

KRISTÝNA HÁSKOVÁ, REDUKCE VÁHY 13.01.2020 07:01

DOBRÝ DEN,MUŽU SOUČASNĚ UŽÍVAT DIET PROTEIN PLUS CLA S FAT NUTREND.DĚKUJI HÁSKOVÁ

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 13.01.2020 10:01

Dobrý den, paní Hásková,

určitě v této kombinace nevidím problém. Diet Protein se užívá zejména na doplnění potřebného množství bílkovin, CLA zase velmi dobře funguje, aby se zabránilo v usazování tuku, a Fat DIrect je tzv. nočním spalovačem.
Nicméně osobně bych Vám doporučil místo Fat Directu jiný noční spalovač a tím je Max Lean Women , je mnohem účinnější a silnější než Vámi zmiňovaný Fat Direct. ´

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Martin, Objem, nabrání hmoty 09.01.2020 20:01

Dobrý den, mám docela problém s váhou a už mě to trápí řadu let ... nemohu vůbec přibrat cokoliv a i když jsem najel na jídelníček snid, svačina, oběd, svačina, večeře , lehké jídlo , před spaním tvaroh s něčím s tím , že se dost snažím držet přísunu bílkovin a sacharidu + suplementace od Prom- IN ( Hydro optimal whey) ,po cvičení maltodextrin Prom, creatin od Prom, pak multivitamíny, hořčík ...
tak za 4 měsíce jsem se ano zlepšil o 110% výkonem 3x 4x týdně a cardio nebo hit cardio jsem vypustil ,ale váhu nedokážu pořádně nabrat a už vůbec ne udržet...
26 let 174cm 63kg skup AB poz. ... dokážu vytáhnout váhu třeba o 2kg tímhle stylem ,ale za další dva dny jí zase sundám i když dělám stále to samé ,stejně zaseknu se na 63kg ..
rád bych nějakou radu ohledně suple. nebo co změnit atd... jestli je to možné.

Mockrát děkuji za odpověď.

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 10.01.2020 11:01

Dobrý den Martine,

je vidět, že se snažíte a režim, který má hlavu a patu máte v pořádku, jen problém bude nejspíše v tom, že jíte prostě málo. Dle toho co uvádíte budete mít velmi rychlý metabolismus a proto je důležité to tzv. ujíst. Pro někoho to může být i výhodou, jelikož i když si čas od času dopřejete něco na co máte chuť, tak se naprosto nic nestane.
Zkuste si držet makroživiny následovně: 300g sacharidů denně, 150g bílkovin a nezapomínejte i na tuky alespoň 60g za den. Vše rozložte rovnoměrně pokud možno ke každému jídlu. V posledním denním jídle již vynechte sacharidy a dejte pouze bílkovinu a trochu tuku. Tuky čerpejte z vajec, masa, ryb, olivového oleje, ořechů..
Jinak že Vám váha stoupá každým dnem a poté zase klesá je přirozený jev. Jedná se o to jak jste zavodněný, tudíž váha kolísá. Spíše se važte třeba 1x týdně ve stejnou dobu např. ráno na lačno a poté uvidíte pokroky. Pokud se váha ani tak nepohne směrem nahoru, pak po cca. 2-3 týdnech přidejte makroživiny opět rovnoměrně cca. o 50g sacharidů navíc např.

Co se týče Vaší suplementace, tak se zaměřte určitě na multivitaminový a minerálový komplex např. Vita Solution , který dávkujte vždy každý den po snídani a večeři. D8le doporučuji hořčík v kombinaci se zinkem Magnesium Bysglicinate+Zinc , který dávkujte 3 kapsle denně před spaním na lačno. Proteinový nápoj doporučuji spíše než hydro, který není pro Vás s rychlým metabolismem vhodný, např. Diamond Whey Protein , ten můžete dávat po tréninku společně s maltodextrinem. Kreatin doporučuji kvalitní německý s ochrannou známkou, která zaručuje maximální možnou čistotu a efektivitu např. Creapure Creatin .
Kreatin dávkujte vždy 10g denně. Pokud se budete řídit těmito radami, pak si myslím, že se váha nahoru rozhodně pohne a budete spokojený.

Ať se daří, přeji pěkný den

Royal Mass 6kg + iBCAA 300g a šejkr ZDARMA

Drlík, Komentář - šejkr 07.01.2020 18:01

Ten šejkr má směšně nízký závit na 1-1,5 závitu, ale výsledek je stejný. Co to říká? Že šejkr teče. Při prvním použití, zatřepání jsem ohodil sebe i stěnu. Měl jsem za výrobek Royal Mass doma 3 kusy a 2 šly do plastikového odpadu. Nepoužitelné. Jeden jsem si nechal na ovoce a zeleninu místo misky. Jestli to někdo kupuje kvůli šejkru zdarma, nedělejte to ;-)

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 07.01.2020 18:01

Dobrý den,

mrzi me Vase špatná zkušenost, bohužel sejkr dává do akce s gainerem přímo výrobce a my s tim nic neuděláme. Každopádně je to první negativní reakce na tyto sejkry.

Pevně ale věřím, že si nikdo nekoupí gainer v hodnotě 1.500 kč jen kvůli sejkru.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Rýžový protein 1kg - hnědá rýže

Yanina, Ingredient list 07.01.2020 17:01

Ahoj,
please, could be possible to have the ingredient list of this product?. What flavours have (not described) and how to choose the flavor during the order?

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 07.01.2020 17:01

Good day,
the composition of the product can be found in the nutrition information for the product description.
Protein is flavorless.

Have a nice day

Zinc Chelate 120 kapslí

Jirka, Zinek a hořčík 07.01.2020 15:01

Dobrý den, je mi 45 let, sportuji a užívám 3x denně Nexen Reflex Pro, 3x Omega 3 a 2x denně vitamin C 500 mg. Beru to od září a již jsem byl 2x marod s virózou a nyní opět cítím, že na mně něco leze. Měl jsem za to, že by to mělo fungovat jako prevence, ale na mně to má snad opačné účinky!? Co by jste mi poradily? Navíc večer beru 4x Nexen Zinc Matrix. Nejsou 4 tablety příliš, když je zinek i hořčík obsažen i v mulťáku? Lze nahradit Nexen Zinc kombinací PROM-IN Zinc Chelate a Nutri Works Magnesium? Tato kombinace vyjde levněji, má však nějaké nevýhody?

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 07.01.2020 15:01

Dobrý den,

je třeba si uvědomit, že vitaminy a minerály slouží pouze jako prevence. Pokud máte slabší imunitu, což nejspíš máte a někdo na Vás prskne nějaký bacil, pak to automaticky neznamená, že Vás tyto vitaminové preparáty zachrání před nemocí.

Pokud máte slabou imunitu, pak bych vše konzultoval s Vaším lékařem a hledal příčinu, jelikož vitaminy a minerály, tedy prevenci máte naprosto v pořádku.

Dávkování máte též správně. U Nexgenu je problém ten, že obsahuje hořčík se zinkem a tyto minerály se sprváně mají užívat spíše nalačno, kdež to zase vitaminy A, E, D a K tedy vitaminy rozpustný v tucích s jídlem. Tudíž osobně doporučuji zvolit multivitamin bez hořčíku a zinku např. Vita Solution .

A k tomu zvlášť zakoupil kombinaci hořčíku a zinku nejlépe Magnesium Bysglicinate+Zinc , který bych užíval na lačno před spaním.

Přeji pěkný den

Nexgen Pro 90 kapslí + Omega 3 90 kapslí ZDARMA

obrajtr, lukas 07.01.2020 06:01

Dobrý den ,chci se zeptat hraju hokej a fotbal na amatérské úrovni, nexgen pro mám brát každý den nebo jen v dny kdy mám trénink nebo zápas? děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 07.01.2020 11:01

Dobrý den, Lukáši,

Nexgen je multivitaminový a minerálový komplex a vitaminy s minerály je pro sportujícího důležité užívat denně, tedy i ve dnech bez sportovní aktivity.

Dávkujte 3x1 kapsli denně vždy po jídle.

Přeji pěkný den

1 2 3 4 70 139 207 276
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.