:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Poradna

VyhledáváníVáš dotaz

Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

L-Carnitin Liquid 1000ml

Autor: jardapes, L-carnitin 26.09.2017 09:09

Dobrý den, chci se zeptat na dlouhodobé užívání l-carnitinu. Je spávně ho užívat např.půl roku nebo rok v kuse, nebo je potřeba na čas vysadit?

Děkuji za odpověd

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: L-carnitin 26.09.2017 09:09

Dobrý den přeji,

Carnitin rozhodně můžete užívat nepřetržitě bez nutnosti dávání pauzy. Carnitin ne jen, že funguje jako podpora pro přeměnu tuku na energii, ale má i jiné benefity jako mezi ně např. patří zejména podpora srdeční činnosti a celkovou funkci vnitřních orgánů.

Tudíž určitě pauza není nutná. Maximálně bych jej vysadil po dobu tzv. nabíracího období, pokud by jste takové období zařadil, kde nemá užívání Carnitinu tak velký význam.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

100% Kokosové máslo 1kg

Autor: daddyFme, Rafinované 25.09.2017 12:09

Dobrý den, je ten kokos rafinovaný? :)

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Rafinované 25.09.2017 12:09

Dobrý den,

nejedná se o kokos rafinovaný ale 100% naturální.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

100% Arašídové máslo crunchy 1kg

Autor: Gary, Pan 25.09.2017 00:09

Dobry den mam dotaz jestli zbozi Nutspread 100% arašídové máslo Crunchy 1 kg obsahuje vubec palmovy tuk/olej? Pokud vim tak to neni napsano jestli ano nebo ne.
Dekuji vam

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Pan 25.09.2017 05:09

Dobrý den,

všechna oriskova másla od Nutspread jsou zcela bez přidaneho palmoveho oleje,cukru a soli. Jak je uvedeno i ve složení výrobku, obsahuje pouze 100% arasidy.

Hezký den přeje Michal

Maximum Zell Volume 2 kg

Autor: Ondra, Co nahradilo zell volume? 22.09.2017 18:09

Dobrý den, prosím vás byl tento výrobek něčím nahrazen? Byl jsem s ním moc spokojen a nemůžu ho nikde sehnat. Dík za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Co nahradilo zell volume? 22.09.2017 18:09

Dobrý den Ondro,

u Zell Volume byla ukončena jeho výroba. Nyní je podobnou novinkou Cell Growth . Ohlasy zákazníků jsou zatím velmi pozitivní, proto doporučuji vyzkoušet.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Calcium Magnesium + Boron

Autor: Agáta, Těhotenství 22.09.2017 10:09

Dobrý den,

ráda bych se zeptala jak je to s doplňkem Calcium Magnesium + Boron 150g - Viridian v těhotenství.

Na základě doporučení neustále doplňování vápníku (miminko si bere vše) jsem si koupila tento přípravek, značku Viridian mám velice ráda, avšak v popisu je "nevhodné v těhotenství a kojení". Vím, že se spousta značek tímto musí chránit, avšak nerada bych podcenila situaci, Proto budu vděčná za Váš názor.

Děkuji

S pozdravem

Štěpánková

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Těhotenství 22.09.2017 10:09

Dobrý den, paní Štěpánková,

legislativa nedoporučuje jak sama uvádíte užívání tohoto přípravku v těhotenství či při kojení. A ani já Vám osobně nemohu jeho užívání doporučit.
Raději bych doporučil užívání přípravku, které je zaměřeno přímo pro těhotné a to Pregnancy Complex . Vápníku je ovšem zde rapidně méně a to 35mg ve 2 kapslích. Je zde ale na druhou stranu širší spektrum vitaminů a minerálů.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Creapure Creatine 500g

Autor: Slávek Volráb, Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 00:09

Dobrý den. Je možné tento Kreatin od Reflexu zároveň užívat i s jedlou sodou pro neutralizaci kyselého prostředí v žaludku spolu s ovocným jablečným džusem pro větší vyplavení inzulínu do těla, a následného zabudování Kreatinu do svalů???

Reagovat Detail zboží

Autor: Meingot, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 23.09.2017 19:09

Bože, další co nemá zkušenosti jak reaguje jeho tělo, nemá v pořádku stravu a chtěl by dávat AS?? Nejlíp jak čtu Tvé příspěvky udělás, když si pořídis dobryho trenéra, který Tě povede tou správnou cestou, než se teorií jen domrvis. Až budes mít takovou formu naturalne, tak pak teprve přemýšlej o AS. Ale Tobe do rukou AS určitě nepatří..

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 23.09.2017 17:09

Děkuji Vám za Vaše vyčerpávající odpovědi. Teď už mám jasno při výberu, a vím, co si vybrat, a co bude pro mě asi to nejlepší. Je vidět, že díky Vaším bleskurychlým odezvám a kvalitnímu sortimentu máte jako eshop a i jako kolektiv velice dobrou úroveň, a že do příště budu vědět, kde si zakoupím výživové doplňky. Přesto by mě však zajímalo pár skutečností. Je skutečně pravda, že i s dostatečně kvalitním jídelníčkem, s dobrou regenerací a hlavně s kvalitním a tvrdým tréninkem není možné během jednoho roku usilovného cvičení nabrat víc, než jenom čtyři kila svalové hmoty za rok? Opravdu neexistuje nějaký další způsob, jak během jednoho roku přibrat i víc, než jenom výše zmíněná čtyři kila svalové hmoty, pokud tedy neberu v potaz užívání anabolických steroidů a růstového hormonu ??? Tuky a vodu do toho samozřejmě nepočítám. A jaký je Váš názor na růstové GHR peptidy, jako GHRP-2, GHRP-6, Hexarelin, Imaporelin,...atd. Pokud se nepletu, tak GHR peptidy nejsou na seznamu dopingových látek, uvažujete tedy někdy i o jejich zařazení do Vaší nabídky produktů. A jaký je Váš názor na anabolické steroidy a prohormonální přípravky? Pokuď vím, tak jejich původní účel byl v lékařském využití, který i nadále trvá, a že tyto látky mají spoustu ozdravujících účinků. A nežádoucí účinky mají dneska prakticky všechna léčiva. I běžně dostupným Paralenem se můžete klidně předávkovat. Vždyť látky na bází derivátů testosteronu jsou pro lidské, a hlavně mužské tělo vlastní, tak co by tedy mělo být na těchto látkách špatné, když to jsou látky pro člověka naprosto přirozené? Já tomu vůbec nerozumím, že běžný prodej těchto látek alespoň v rozumných dávkách je pro běžného člověka prostě nedostupný. Vždy účinek anabolických steroidů na růst svalů je jedním slovem enormní, a běžnou naturální cestou takových výsledků, a hlavně v tak rychlém čase nikdy nedosáhnete.

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 15:09

Ano kyselinu jablečnou dávkujte, tak jak jsem Vám uvedl v předešlém komentáři, tedy 2-4 cps. denně...

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 15:09

Takže když budu davkovat Kreatin trikrat pěti gramy během dne, tj patnact gramu za den, bude jedna tableta te kyseliny jablecne k jedne davce Kreatinu stačit?

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 14:09

Dávkování kyseliny jablečné je uvedené přímo u popisu výrobku v doporučeném dávkování.. Berte 2-4 kapsle průběžně během dne, vždy s dávkou kreatin monohydrátu a transportních sacharidů. Co se týče Vaší druhé otázky, nemohu posoudit, jelikož jsem nikdy žádnou takovou studii o této teorii nečetl.

Ještě jednou pěkný den

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 14:09

A jak velké množství té kyseliny jablecne by jste mi k jedné dávce cca 5.g doporučil? A co cyklování Kreatinu, je důležité. A je to vůbec pravda s tím Myostatinem a faktorem IGF1?

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 11:09

Dextroza není kyselitvorná, tak jako fruktóza.. Veškeré ověřené studie doporučují užívání kreatinu právě s dextrozou, naopak užívání kreatinu s džusy je naprostým mýtem. S užíváním jedlé sody a kreatinu jsem se osobně nesetkal a nemám jej ani vyzkoušené. Raději bych doporučil zakoupit ověřený Malic Acid ,tedy kyselinu jablečnou, která urychluje vstřebávání kreatinu a osobně mám dobrou zkušenost před užíváním kreatinu zařadit Chlorellu, která též odkyseluje.
Co se týče dávkování kreatinu. Samozřejmě, že výrobce doporučuje dávkování nižší, vždy uvádí minimální dávkování a u každého je třeba se přizpůsovit dle sebe a vyzkoušet, co na každého lépe funguje. Mě osobně vyhovuje dávkování 15g denně. Znám i osoby, kteří dávkují kreatin 30g denně.
Děkujeme za Váš dotaz a přejeme mnoho úspěchů.

Hezký zbytek dne

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 11:09

Děkuji Vám Michale za odpověď. I Vám přeji Hezký den. Trochu jste mě ale s Vaši odpovědí překvapil. Já měl vždycky za to, že Dextroza je také kyselinotvorna, stejně jako ovocný dzus. A co by mě také zajimalo, tak kolik té sody by se mohlo přidat k tomuto Kreatinu. Nevím, co je na tom pravdy, ale jedla soda ve zvýšeném množství prý ničí stěny žaludku. A teď kde zjistit, jaká je ta hranice mezi normálním a nadměrným užíváním. A tu jedlou sodu bych si měl dát předtím, jak bych si hned na to vzal ten Kreatin s tou Dextrozou pro optimální zabudování toho Kreatinu? Jak dlouho po užití té jedle sody to vlastně trvá, než se to ph žaludku zneutralizuje? A taky mě ještě zajímalo, z jakého důvodu doporucujete tak vysoké dávkování Kreatinu. Většina výrobců doporučuje dávkování mnohem nižší, než doporucujete Vy. A dokonce jsem se docetl i v jedné knížce o sportovní výživě, ze Kreatin dokáže blokovat protirustovy hormon Myostatin, a také že Kreatin dokáže zvýšit hodnoty inzulinoveho rustoveho faktoru IGF 1. To je taky všechno pravda. Mě to přišlo až neskutečné.

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 08:09

Dobrý den přeji,

myšlenku máte zajisté správnou. Mix jedlé sody s Kreatinem je v podstate Krealkalyn. Ovšem místo ovocneho dzusu, který je opět kysely raději přidejte Dextrozu např. Dextrose .

Tím docilite mnohem lepšího účinku.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

100% RAW Konopný Protein 1kg

Autor: Vendula Kutílková, Dotaz na vzorek 21.09.2017 17:09

Dobrý den. Zaujala mě Vaše nabídka 100% Rád konopný protein. Ráda bych se Vás zeptala před samotnou koupí kiloveho balení, zda by bylo možné zaslat (zakoupit) vzorek pro ochutnání. Předem děkuji za Vaší odpověď. S pozdravem Vendula Kutílková

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Dotaz na vzorek 21.09.2017 18:09

Dobrý den, paní Kutilkova,

bohužel u tohoto výrobku vzorky k dispozici nemáme. Výrobce nám je nedodává.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Krill Oil 90 kapslí

Autor: bibros, Astaxantin 21.09.2017 12:09

Dobrý den, zajímal by mně obsah astaxantinu ve vašem výrobku (mg/tobolka).
Děkuji za odpověď Toms

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Astaxantin 21.09.2017 12:09

Dobrý den,

obsah Astaxantinu je uvedený na našich stránkách ve složce nutriční informace přímo u popisu výrobku. Tento Krill Oil obsahuje 150 µg Astaxantinu.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Krea-Genic PTK 208 kapslí

Autor: Marek, weider krea genic+ptk 15.09.2017 16:09

Dobrý den.Prosím o radu jak doporučujete uzivat tento kreatin.Je mi36let vazim 70kg a merim 178cm
Cvicim 3x tydne.Rad bych nabral na vaze +hmotu:-):-):-)Dekuji za odpoved.Jinak uzivam jen Reflex one stop vzdy po treninku.Diky.Marek

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: weider krea genic+ptk 15.09.2017 17:09

Dobrý den Marku,

přibírání na váze (tedy objem) je během na dlouhou trať. Určitě se musíte zaměřit zejména na stravu, protože právě tam se odvíjí ten fakt, jak hodně a úspěšně budete přibírat. Tréninky 3x týdně můžou být dostačující za předpokladu, že odcvičíte každou partii v každém tréninku, tedy pokud cvičíte tzv. Fullbody trénink (trénink celého těla) a určitě silově. One Stop Xtreme bych zařadil i dávku ve dnech volna, dle potřeby doplnění živin k Vašemu stravovacímu režimu. Krea-Genic PTK užívejte dle doporučeného dávkování výrobcem, tedy 3 kapsle před tréninkem po dobu 6 týdnů. Krea-Genic PTK Vám napomůže zejména v nabírání síly, kterou poté využijete v silovém tréninku a tím tak nastartujete lepší růst svalové hmoty, ale jak říkám základem je zejména jídelníček a dostatečný přísun kalorií.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Šejkr Goldfitness černý 600ml.

Autor: Boris, Nejlepší šejkr co znám 13.09.2017 16:09

Tohle je fakt pecka, je obyčejný, neteče, je do něho dobře vidět a hlavně, je nižší a dostatečně široký, takže lze pohodlně a pořádně umýt! Do ostatních šejkrů já ruku ani nenacpu, natož s ní otočit a umýt šejkr. Tenhle se fakt povedl a ještě jsem ho dostal, jako dárek. Díky všem z goldfitness a ať se daří! B.

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Nejlepší šejkr co znám 13.09.2017 16:09

Dobrý den přeji,

velice Vám děkujeme za Váš komentář. Snažili jsme se nechat si vyrobit takový šejkr s naším logem, který bude vyhovovat všem. A opravdu jsou s ním všichni velmi spokojení.

Děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Hezký den

S pozdravem Michal

1 2 3 4 65 129 193 257
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.