Poradna

VyhledáváníVáš dotaz


Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

Vegan Protein 750g

Michal, Objem 05.07.2021 21:07

Dobrý den, je tento protein vhodný na objem k nabrani svalové hmoty ?

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 06.07.2021 05:07

Dobrý den,

proteinove nápoje jsou základním stavebnim kamenem k nabirani čisté svalové hmoty, nikterak objemu. Ke zvýšení objemu co se suplementace tyče jsou vhodnější gainery (sacharidove koktejly) zejména pokud jste ektomorf (tedy těžce nabírající). Nevím jestli jste si vybral vegansky produkt z důvodu že jste vegan.
Samozřejmostí by měla být strava, kde se vše odvíjí, tedy zda budete budovat objem či shazovat. Doporučuji si přečíst článek ohledně Objemu , kde najdete všechny mé rady ohledně stravy, tréninku i suplementace.

Přeji pěkný den

Grenade Thermo Detonator 100kapslí

Tereza, Jak dlouho pusobi 05.07.2021 12:07

Dobrý den, spalovač užívám tabletu 30 minut před cvičením nic méně me zajímá, jak dlouho spalovač působí.. Přiznám se, že nevím jak to moc funguje, zda působí třeba hodinu při cvičení a potom ne nebo to nějak dožívá nebo..?? ..? Můžete mi to prosím trošku nějak vysvětlit? :) moc děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 05.07.2021 13:07

Dobrý den, Terezo,

děkujeme za zajímavý dotaz. Bohužel nikdo Vám nedokáže přesně říci, jak dlouho jednotlivé látky ve spalovaci obsažené působí. Funkční spalovace, kde je cítit zvýšena horkost (poceni) a nabuzeni obvykle probíhá cca. právě tu hodinu během tréninku, kdy navíc metabolismus jede i tak na plné obrátky. Po tréninku, když se tělo dostane do klidu, tak přestanete cítit i spalovac. Každý uživatel je jiný a každý to může cítit trochu jinak. Někdo nemusí cítit spalovac vůbec, ale to neznamená že nefunguje. Většina výrobců dává do spalovace právě z toho důvodu přemrštěné množství kofeinu, který u většiny uživatelů cítit je a mysli si jak efektivní spalovac to je, ale opak je pravdou, jelikož latek na zrychlení metabolismu je tam pramálo.

Děkuji za pochopení a přeji den

Pregnancy Omega Oil 200ml.

Ivana Kukova, Dotaz na výrobek 17.06.2021 10:06

Dobrý den, jsem v prvním trimestru, ryby bohužel nejim, takze se dívám po nějakém vit.doplňku, beru už femibion 1, chci se zeptat, jestli je tento přípravek vhodný už v této době a jestli nehrozí napr.předávkování některým vitamínem, když beru už zmiňovaný femibion. Dekuji, preji pěkný den, Kukova

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 18.06.2021 14:06

Dobrý den, paní Kukova,
rozhodně bych se nebál užívat tuto Omegu společně s vitamíny, které již užíváte. Tato omega rostlinného původu obsahuje pouze přirozeně se vyskytující vitamíny z rostlin, které obsahuje. Tudíž se jedná o minimální množství.
Naopak, zejména omega 3 mastné kyseliny jsou velice důležité pro celkový vývoj Vašeho plodu a doporučuji jej užívat i poté při kojení.
V případě jakýchkoliv pochyb konzultujte ještě s ošetřujícím lékařem, případně nás kdykoliv kontaktujte....
Mějte pěkný den

Lavice 2 v 1 břicho a hyperextenze HF 4263

Eva, HOIST LAVICE 2 V 1 BŘICHO A HYPEREXTENZE HF 4263 11.06.2021 11:06

Dobrý den,
jakou má lavice nosnost?
Děkuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 11.06.2021 11:06

Dobrý den,

zjišťoval jsem u našeho dodavatele a nosnost je až 240 kg. Tudíž bych byl bez obav, že by někoho neudržela :) .

Přeji krásný den

Lucie, Hubnouci kura na 10 dní. 08.06.2021 17:06

Dobrý den,

mohla bych se prosím zeptat, zda máte přípravek na hubnutí pro ženy, nevím bohužel nazev. Byl v takže podobe, doporučení užívat na 10 dní, funguje skvěle, zbývají rychle problémové partie hlavně v okolí břicha.Je škoda, že nemám nazev.Neporadili byste mi, co mohu použít, co funguje takto rychle? Do 10 dní byly výsledky.Dekuji předem za informaci. Lucie Č.

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 08.06.2021 17:06

Jediný produkt, který mě napadá a je na 10 dní je Dieta S 55 . Jedná se ovšem o náhradu stravy, nikoliv o zázračný doplněk, který by Vás zbavil tuku za 10 dní. Pokud jste měla stravovací návyky v nepořádku a poté užívala tento produkt, pak jste se opravdu zbavila pouze vody nikoliv tuku. Pokud by jste držela kvalitní stravu po celý rok (A teď nemyslím stravu v prášku) pak by jste dosáhla tizenych a velmi efektivních výsledků.

Přeji pěkný den

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 08.06.2021 17:06

Dobrý den, Lucko,

nevím jaký produkt máte na mysli a zda se ho kupovala u nás. Nicméně žádný produkt Vás nezbaví tuku za 10 dní, to Vas mohu ubezpečit. Maximálně jste se mohla zbavit vody, tak že váha šla rychleji dolů, ale neexistuje naštěstí žádný takový to zázračný doplněk, jelikož shazování tuku je během na dlouho trať v řádu měsíců a chce to cilevedomost a disciplínu a to je na tom to hezké, že ne každý to dokáže. Kdyby takový přípravek existoval, tak by všude běhali hubení lidé a nikdo by se netrápil cvičením a kvalitní stravou.

Proto Vám v prvé řadě doporučuji zaměřit se na stravu a dostatečný pohyb, poté výsledky uvidíte, ovšem opravdu ne za pár dní, že shodite prebytecnou vodu, která se stejně opět vrátí..

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Marek, Omega 3 21.05.2021 20:05

Dobrý den kdy budete mít skladem Viridian nutrition?

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 22.05.2021 05:05

Dobry den Marku,

měl by být dostupný v průběhu příštího týdne. Náš dodavatel Viridianu ho delší dobu neměl.
Nastavím Vám ihned v pondělí hlídání naskladneni, aby jste byl o jeho dostupnosti informován.

Pokud by se Vám na něj nechtělo čekat, doporučuji Vám za mě ještě kvalitnější Omega 3 Cod Liver Oil .
Islandske Omegy získané z trescich jater. Sam je užívám a nedám na ne dopustit. Jejich vůně po otevření balení je úplně o ničem jiném než u konkurenčních rybích tuků.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Giant Mega Mass 4000 7kg

Jakub, Dotaz 04.05.2021 12:05

Děkuji za předchozí odpověď. Měl bych jenom ještě jeden dotaz. Pokud tedy chci nabírat svaly, musím si nastavit jídelníček tak, jak jste mi napsal (3g sacharidu na 1kg váhy atd). Kolik bych měl zhruba přijmout kalorií? A ještě poslední otázka pokud naberu nějaké svaly, jaké bude bude množství nabraného tuku? Pokud se budu chtít vysekat budu muset nejdříve nabrat a poté vysekat kardiem? Děkuji za odpověď a Váš čas, moc si toho vážím.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 04.05.2021 13:05

Jakube,

nedá se říci, že po mnou nastaveném denním příjmu makroživin budete opravdu nabírat svalovou hmotu. Každý člověk je individuální, někdo potřebuje vyšší příjem, někomu naopak postačí nižší příjem. Příjem, který jsem Vám napsal já, je takový tenm průměr a jak jsem v předchozí odpovědi uvedl, pak je důležité na sobě pozorovat změny a umět si to dle potřeby upravit k Vaší spokojenosti. Moje doporučení je tedy čistě pouze směr, jakým by jste se měl ubírat. Příjem kalorií nutný počítat není, pokud máte v pořádku nastavené makroživiny (sacharidy, bílkoviny a tuky). Vždy počítejte makroživny, nikoliv kalorie. Pokud i tak by jste si chtěl spočítat kalorický příjem, pak 1g bílkovin a sacharidů odpovídá přibližně 4,2 kcal a 1g tuků přibližně 9 kcal.

K Vaší poslední otázce je jednoduchá odpověd. NE. Vždy se vše odvíjí od stravy, nikoliv o tréninkové zátěži. Tudíž pokud budete chtít následně vyrýsovat, pak bude potřeba postupně ubírat na sacharidech a tukách a naopak mírně navýšit množství příjmu bílkovin.
Samozřejmostí je i zvýšení tréninkové intenzity. Prostě a jednoduše být v kalorickém deficitu a to docílíte tím, že snížíte příjem makroživin. Bílkoviny se navyšují z toho důvodu, že je nutné v tomto období ochránit nabranou svalovou hmotu.

Přeji pěkný den

Giant Mega Mass 4000 7kg

Jakub, Dotaz 04.05.2021 10:05

Dobrý den, chci se zeptat. Je mi 18 let, měřim 192 a vážím okolo 82kg. 3x týdně cvičím s činkama, jinak ale téměř každý den sportuji - fotbal, běh, pravidelné procházky atd. Začal jsem používat proteinové nápoje za účelem nabráním svalů, ale také abych spálil i nějaký ten tuk. Stravu mam denně okolo 1800 kcal avšak jsem často velmi unavený a výsledky moc také nepřicházejí. Pomohl by mi tento gainer? Děkuji předem za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 04.05.2021 11:05

Dobrý den, Jakube,

v prvé řadě je si potřeba uvědomit jaký nyní máte vlastně cíl. Uvádíte, že chcete nabrat svalovou hmotu, ale zároveň se chcete zbavit přebytečného tuku, což jde ovšem proti sobě, jelikož nabírat svalovou hmotu a zároveň pálit tuk nelze. Navíc se nyní ptáte, zda by Vám pomohl gainer, který se hodí zejména při budování svalových objemů.
Dále uvádíte, že denně příjmete zhruba 1800 kcal. což je sakra málo na Vaší váhu a pohybovou aktivitu, kterou uvádíte. Pak jste ve velkém kalorickém deficitu a proto výsledky nejsou vidět a cítíte se unavený.

Doporučuji Vám nejprve se zbavit přebytečného tuku (pokud tedy opravdu nějaký přebytečný tuk máte), jelikož při Vaší výšce 192 cm a hmotnosti 82 kg v 18 letech mi nepříjde aniž bych Vás viděl na živo, že máte moc co shazovat.

Zaměřte se tudíž na kvalitní stravu, kde bych doporučoval příjmout denně alespoň 3g komplexních sacharidů na 1kg Vaší tělesné hmotnosti, 2g bílkovin na 1kg Vaší tělesné hmotnosti a 1g tuků na 1kg Vaší tělesné hmotnosti.

Po nějakém čase uvidíte co to s Vámi udělá, jak se budete cítit a pak dle potřeby lze makroživiny navyšovat či naopak mírně snižovat.

Z doplňků výživy Vám i nadále doporučuji užívat kvalitní proteinový nápoj např. Diamond Whey Protein .

Protein užívejte po tréninkové aktivitě a další dávku dle potřeby doplnění bílkovin k Vašemu jídelníčku.

Dalším důležitým suplementem pro Vás i na zmírnění únavy bude kombinace Hočíku a Zinku Magnesium Bisglycinate . Užívejte 3 kapsle denně před spánkem, čímž docílíte lepší kvality spánku a celkově Vám hořčík povzbudí nervovou soustavu. Hořčík a zinek jsou nejvíce deficitními minerály v těle.

V neposlední řadě bych nezapomínal na příjem kvalitní Omegy 3 mastné kyseliny. Omega 3 180cps . Omega 3 by měla být součástí každého člověka ať už sportujícího či nikoliv. Hraje důležitou roli v imunitním systému každého z nás.

Tyto 3 doplňky bych ve Vašem případě užíval, napomohou Vám v případě kvalitně nastavené stravě k lepším výsledkům a navíc se budete cítit mnohem lépe než doposud.

Přeji pěkný den a ať se daří

Verisol Collagen (IT´S YOU) Limitovaná edice 500ml. 1+1 ZDARMA

Petra, Verisol collagen 02.05.2021 17:05

Dobrý den,
nevím, jestli se na Vás obracím správně, ale zkusím to:). Věděl byste, čím se liší tento přípravek např. od kolagenu od společnosti OsloSkinLab? Obsahují stejnou dávku stejného kolagenu - Verisol, 2,5 g/den, ale cena u OSL je skoro dvojnásobná... Dá se u tohoto typu kolagenu najít i původ, např. z jakých chovů pochází?
Děkuji za odpověď, Petra

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 03.05.2021 04:05

Dobrý den,

Verisol je chráněna značka kolagenoveho hydrolyzatu. Tudíž pokud jiná firma nabízí produkt s bioaktivnimi peptidy Verisol, pak věřte, že se jedná o totožný kollagen se stejným původem.

Cena je pak otázkou daného výrobce, nicméně cena suroviny je stejná, jelikož se jedná o stejný kollagen.

Vámi uvedenou firmu bohužel neznám.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

CLA 90 kapslí

František, Mechanizmus účinku CLA 02.05.2021 08:05

Dobrý den. Zajímá mě mechanizmus působení CLA. Jedná se o mastnou kyselinu a to mě mate. Nebo je vhodné brát CLA pouze v ketóze? Děkuji za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 02.05.2021 09:05

Dobrý den Františku,

CLA patří k mastnym kyselinam, které jsou tělu vlastní. V organismu zajišťují transport tuků do buněčných mitochondrii, tedy do míst kde v buňce vzniká energie. CLA zabraňují opětovnému ukládání tuku tzv. jo-jo efekt, který může vznikat u špatně nastavených diet. CLA navíc mají další zdravotní benefity, jedním z nich je snižování špatne hladiny cholesterolu a naopak zvyšování HDL (dobrý cholesterol).

CLA tedy patří mezi tzv. zdravé tuky. Je vhodný do každé diety, tedy i do ketogenni.

Hezký den přeji

1 2 3 4 5 6 73 145 216 288
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.