:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::
* * * * *

Cellmass 2.0 485g

Nová verze velmi oblíbeného speciálního potréninkového suplementu od firmy BSN určený pro urychlenou regeneraci svalů, zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti a růst svalové hmoty. Po náročném sportovním výkonu nastupuje CELLMASS®. Intenzivní trénink vede ke katabolismu (rozkladu) svalů a nutí organismus fungovat na hranici svých fyzických možností. K dosažení maximálních výsledků a umožnění anabolických procesů (budování svalové hmoty) je zcela nezbytná adekvátní regenerace. Kromě nahrazení vyčerpaných energetických komponentů jako je ATP či glykogen dodá CELLMASS® rovněž chybějící elektrolyty. CELLMASS® zvyšuje odolnost vůči únavě a vyčerpání a posílí celkovou výkonnost organismu. CELLMASS® - zdroj pro vznik hmoty a regenerace.
Termín dodání: Momentálně nedostupný
Výrobce: BSN nutrition
Cena: 699 Kč s DPH
běžná cena: 1 450 Kč, ušetříte: 52%

Garance nejnižší ceny
Našli jste lepší cenu? Klikněte zde, zlevníme více!

 

Dotazy a komentáře

Tomáš Hrabal: 485g nebo 525
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se skutečně jedná o 485g balení nebo máte "nové" 525g balení… více

Zobrazit více dotazů

Hlídat cenu

Hlídat naskladnění

Vyberte si variantu produktu

Příchuť / Název zboží Cena s DPH Dostupnost Počet kusů
Cellmass 2.0 485g Cellmass 2.0 485g - watermelon Cellmass 2.0 485g - watermelon 799 Kč
sleva 45%
Není skladem

Cellmass 2.0 485g

Cellmass 2.0 - výrobce BSN.

Při náročném intenzivním tréninku čelí namáhané svalstvo obrovskému tlaku a zátěži. Je proto nutné poskytnout mu patřičnou podporu k usnadnění a zefektivnění následné regenerace, která je klíčovým předpokladem pro růst síly a zlepšování výkonnosti.

Tento úkol spolehlivě a přesvědčivě zvládne zcela nově poskládaná formule CELLMASS® 2.0, která nabízí 3 typy kreatinů, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát. Nasytí vyčerpané svaly a odstartuje proces komplexní potréninkové regenerace. Obnovuje a uzdravuje poškozená svalová vlákna, mírní potréninkovou únavu, urychlí celkové zotavení organismu, zlepší sílu a odolnost svalů a celkovou tělesnou výkonnost.

Díky dostatečnému a úspěšnému zotavení po náročném tréninku budete připraveni excelovat i v tréninku dne následujícího. CELLMASS® 2.0 je určen pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že jejich tréninkové úsilí nepřijde na zmar a že o jejich těžce nabyté svaly bude dobře postaráno.

Není nic důležitějšího než nasytit Vaše svaly kreatinem a glutaminem, jednak ihned po tréninku a rovněž také před spaním, a nahradit tak zásoby kreatinu ztracené při tréninku, urychlit regeneraci, zvýšit objem svalových buněk a hustotu svalu, a nastartovat silnou a účinnou fázi anabolického růstu. A teď si představte, že existuje potréninkový suplement, který toto všechno dokáže lépe než cokoliv jiného, co kdy bylo vyvinuto, a který je navíc tak rychlý a účinný, jako kdybyste přidávali plyn do ohně. Cítíte, jako by Vaše svaly explodovaly před Vašima očima. Konec představ, zpět do reality. Takový výrobek existuje a jmenuje se CellMass.

CellMass obsahuje nejúčinnější známé kreatiny vyrobené volumizující technologií AVPT. Vedle něho jsou všechny jiné esterifikované kreatiny pouhým "zastaralým modelem". Jeho dokonalé lipofilické vlastnosti zaručují maximální možnou buněčnou absorpci kreatinu, a to bez jakýchkoliv nežádoucích žaludečních projevů.

Cellmass 2.0v bodech:

 • dokonalý, supermoderní suplement na potréninkovou regeneraci
 • efektivní obnova a zotavení svalových vláken
 • doplnění zásob kreatinu a glutaminu ve svalech
 • výrazné zlepšení síly, výkonnosti a vytrvalosti

Po skončení posledního opakování poslední série nastává čas vyřešit ještě jeden zcela zásadní úkol - zajistit, aby se vyčerpané svaly měly možnost plně zotavit z následků způsobených zničujícím tréninkem. To je přesně ten okamžik, kdy se rozhoduje o úspěchu vašeho vynaloženého úsilí. Spolehlivou zárukou zajištění kompletní svalové regenerace po každém tréninku je nový CELLMASS® 2.0.

Funkce výrobku Cellmass 2.0:

 • růst a hustota svalů
 • regenerace po sportovním výkonu
 • obnova poškozené svalové tkáně
 • doplňování zásob kreatinu a glutaminu ve svalech
 • podpora anabolických procesů v noční době
 • síla, výkonnost a vytrvalost
 • navýšení obsahu karnosinu ve svalech
 • vysoká odolnost vůči únavě a vyčerpání svalů
 • tlumí negativní dopady vodíkových iontů (Hydrogen Ion (H+) Buffering)
 • větší anaerobní kapacita svalové tkáně

Bez Cellmassu se vám bude zdát, že trénink je k ničemu a že potřebujete týdny na zotavení. Cellmass dá anabolický vykřičník za každý váš trénink a zůstane tam i přes noc. Posune vaši hmotu, sílu a tvrdost svalů o několik tříd výš.

Nutriční hodnoty:

  1 dávka (9,7 g - 1 odměrka)
energetická hodnota 10 kcal
sacharidy 1 g
bílkoviny 2 g
vápník 20 mg
CELLMASS® 2.0 patentovaná směs 8300 mg
Recovery Composite  
Syrovátkový proteinový hydrolyzát, L-glutamin, glutaminové peptidy
Myogenic Matrix  
Kreatin monohydrát, Kreatin HCL (Con-Cret®) a Kreatin bezvodý
Insulino Interfusion  
Taurin a Banaba extrakt (list) (18% Corosolic Acid) (GlucoHelp ™)2000 mg

Složení:
Přírodní a umělé aroma, kyselina jablečná, kyselina citronová, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, lecitin, sukralóza, FD & C červeň # 40, a acesulfam draselný.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití

Balení: 485g
Dávkování: 2x denně (z toho jednou ihned po tréninku). 1 odměrku rozmíchejte ve 100 - 200ml vody.

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář

Komentáře ke zboží

Tomáš Hrabal: 485g nebo 525 09.04.2014 17:04
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se skutečně jedná o 485g balení nebo máte "nové" 525g balení. Děkuji Hrabal reagovat

Goldfitness: Re:485g nebo 525
Dobrý den, drtivou většinu Cellmasu 2.0 máme již v novém balení 525g, nicméně do vyprodání skladu máme uvedenu příchuť 485g. Myslím, že zákazník bude raději, když mu místo 485g balení dorazí 525g, než-li opačně :-), složením jsou shodné. Mějte pěkný den
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.