0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
Cardio PLUS - 60 kapslí

Multivitamín a multiminerál v jednom zaměřený hlavně na obranyschopnost organismu a kardiovaskulární systém! Cardio PLUS je vhodný na podporu celkového stavu cév a srdce, prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému, pro podporu optimální hladiny cholesterolu a krevního cukru. Vysoké dávky zejména vitamínů D3, K2, C a dalších vitamínů a minerálů navíc podpoří imunitní systém a obranyschopnost organismu. Speciální formule obsahující vyváženou směs vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů v optimálním poměru zaměřená na podporu správné činnosti a funkčnosti cév a celého kardiovaskulárního systému.

Doprava zdarma Vegan

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Cardio PLUS - 60 kapslí

Multivitamín a multiminerál v jednom zaměřený hlavně na obranyschopnost organismu a kardiovaskulární systém! Speciální formule obsahující vyváženou směs vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů v optimálním poměru zaměřená na podporu správné činnosti a funkčnosti cév a celého kardiovaskulárního systému. Cardio PLUS je vhodný na podporu celkového stavu cév a srdce, prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému, pro podporu optimální hladiny cholesterolu a krevního cukru. Vysoké dávky zejména vitamínů D3, K2, C a dalších vitamínů a minerálů navíc podpoří imunitní systém a obranyschopnost organismu. Všechny složky v tomto doplňku byly vědecky prozkoumány a byl potvrzen jejich účinek související s hladinou krevního tuku, stavem endoteliálních buněk (buňky, které tvoří stěny cév) a funkčností cév. Je určen pro podporu celkového stavu kardiovaskulárního systému, ideálně v kombinaci s vyváženou stravou a dostatkem pohybu.

Cardio PLUS je doplněk stravy s vyváženou kombinací aktivních látek, které působí na srdce a cévy.

Účinky :

Buňky srdce spotřebovávají nejvíce energie, protože nikdy nepřestávají pracovat. Použité aktivní látky a zejména jejich optimalizovaný obsah umožňují buňkám srdce efektivně energii získávat, a tím vytvářet podmínky pro jeho správnou činnost.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  • Podporu celkového stavu cév a srdce
  • Prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému
  • Hladinu cholesterolu
  • Hodnotu krevního tlaku
  • Podpora imunitního systému a obranyschopnost organismu

Koenzym Q10
Koenzym Q10 je nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích. Navíc jako antioxidant působí proti volným radikálům uvnitř a také mimo buňky. Koenzym Q10 je antioxidant zapojený v produkci ATP, které jsou energetickými centry buněk. Ve vysokých koncentracích se vyskytuje v srdci a je tedy nezbytný pro jeho fungování.

Vitamín K2
Patří mezi velmi významné vitamíny, jež ovlivňují zdraví našich tepen a srdce Vitamín K2 je vytamín rozpustný v tucích a proto je nejlépe konzumovat jej spolu s jídlem s vysokým podílem tuku. Účinek vitamínů rozpustných v tucích obecně souvisí se zánětem a chronickými chorobami. Mimo to je vitamín K také kofaktorem pro enzymy zapojené do procesu srážení krve a jeho účinek také souvisí s prevencí kalcifikace cév (ukládání nežádoucího vápníků na cevních stěnách).

Vitamin D3
Vitamin D3 je velmi důležitý v prevenci oběhových onemocnění a infarktu myokardu jak prokázalo již mnoho studií. Nedostatečné množství vitaminu D je prokazatelně spojeno s téměř dvojnásobně vyšším rizikem infarktu u osob, trpících diabetem.

Vitamin E
Vitamín E podporuje nejen správnou činnost nervového systému, ale je podstatný také pro srdce a cévy. Pomáhá nám odbourávat škodlivý cholesterol a zvyšuje hladinu prospěšného cholesterolu. Zároveň tento vitamin podporuje zdravou cirkulaci krve, která zabraňuje mimo jiné mrtvici či ateroskleróze.

Vitamíny skupiny B
Vitamíny skupiny B jsou důležité pro mnohé tělesné procesy, například energetický metabolismus glukózy, produkci koenzymů a hormonů a syntézu DNA/RNA. Mimo to, vitamín B3 byl podroben mnoha studiím, které potvrdily souvislost jeho vlastností s hladinou cholesterolu metabolismu mastných kyselin. Vitamíny B12, B6 a kyselina listová jsou nezbytné pro metabolismus homocysteinu, který přispívá k problémům v kardiovaskulární oblasti, pokud je jeho hladina v těle chronicky zvýšená.

Vitamín C
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Je velmi důležitý při okamžité reakci organismu na virové onemocnění. Vitamín C a jeho užívání pomáhá snížit krevní tlak a to jak systolický tlak (vyšší hodnota), tak i diastolický (spodní hodnota)

Draslík
Draslík je pro naše zdraví nepostradatelný. Jeho nedostatek se může projevit nepříjemnými stavy, jako jsou křeče ve svalech.  Hlavní úlohou draslíku je totiž udržet správnou funkci nervosvalového systému. Nebezpečný je nedostatek draslíku pro srdeční činnost. Hrozí porucha srdečního rytmu a srdeční zástava, která přichází při velmi nízkých hodnotách draslíku v krvi.

Hořčík
Hořčík neboli magnézium patří k nejdůležitějším prvkům v našem těle, je důležitý pro naše svaly a jejich kontrakce, stejně tak i pro přenos nervových vzruchů. Hořčík reguluje propustnost buněčných membrán. Chrání před nadbytečným usazováním vápníku v organismu. Hořčík je vydatným pomocníkem při obraně proti stresu. Řada studií prokázala, že pokud je lidské tělo ve stresu, spotřebovává více hořčíku než v klidovém stavu.

Vápník
Vápník je naprosto nezbytný pro mnoho našich tělesných funkcí. Hraje důležitou roli při tvorbě enzymů a hormonů, které mají na starost naše trávení a metabolismus. Krom toho zajišťuje, že hojení ran a srážlivost krve bude probíhat tak, jak má a navíc zajišťuje činnost veškerých svalů. Pro správné využití vápníku je nutné přijmout i vitamín D3

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doporučené použití Cardio PLUS - 60 kapslí

Balení:
60 kapslí
Dávkování:
užijte 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, užívejte pouze po konzultaci s lékařem.

Nutriční informace Cardio PLUS - 60 kapslí

Složení:Obsah v jedné kapsliObsah v jedné dávce (2 kapsle)
Vitamin C 150 mg (188% *RHP) 300 mg (376% *RHP)
Koenzym Q10 100 mg 200 mg
Hořčík 50 mg (13% *RHP) 100 mg (26% *RHP)
Vitamin E 50 mg (416% *RHP) 100 mg (832% *RHP)
Vápník (l-askorbát vápenatý) 30 mg (4% *RHP) 60 mg (8% *RHP)
Draslík (citrát draselný) 30 mg (1,5% *RHP) 60 mg (3% *RHP)
Vitamín B3 (nikotonamid) 15 mg (95% *RHP) 30 mg (190% *RHP)
Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 15 mg (1071% *RHP) 30 mg (2142% *RHP)
Kyselina listová 100 mcg (50% *RHP) 200 mcg (100% *RHP)
Vitamin K2 (menachinon-7) 70 mcg (93% *RHP) 140 mg (186% *RHP)
Vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mcg (2000% *RHP) 100 mcg (4000% *RHP)
Vitamin D3 (cholekalciferol) 25 mcg (500% *RHP) 50 mcg (1000% *RHP)

Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Multivitamín?

Dana, 21.09.2020

Dobrý den, s cévami problém nemám, užívám zvlášť vitamín C a D, magnézko také, mohu užívat tento doplněk místo všech těchto jednotlivých vitamínů? Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 21.09.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, Dano,

určitě užívání tohoto doplňku doporučuji. Jedná se o multivitaminový a minerálový komplex, tudíž obsahuje již zmíněný Vitamin C, D3 a hořčík. Navíc obsahuje mj. Vitamin E, K2, draslík, vápník, vitaminy skupiny B..

Jak uvádíte funguje jako prevence kardiovaskulárního systému ale i imunity, tudíž na jeho užívání není nutné mít problém s kardiovaskulárním systémem.
Navíc podporuje optimální hladinu cholesterolu a krevního cukru.

I já osobně tento produkt užívám a nemohu si ho vynachválit.

Přeji pěkný den ať se daří

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669